Profile cover photo
Profile photo
Rolling Larp
7 followers -
Spolek nadšenců zaměřující se na pořádání široké škály larpů a zážitkových her pro veřejnost. Spolek aktivně působí od roku 2013.
Spolek nadšenců zaměřující se na pořádání široké škály larpů a zážitkových her pro veřejnost. Spolek aktivně působí od roku 2013.

7 followers
About
Posts

Post has attachment
Máme za sebou víkendovou brigádu ve skladu, kdy se nám povedlo udělat ze staré vojenské garáže o dost příjemnější místo pro všechny kostýmy, rekvizity a naše další vybavení.

Moc děkujeme všem, kdo nám pomohli, ať už dříčům, kteří dorazili a pracovali přímo na místě, tak i dárcům, kteří nás podpořili v rámci "Vánoc pro kostýmy" a z jejichž peněz jsme mohli uhradit část materiálu na stavbu polic. Ještě jednou díky všem!

Byl to moc povedený víkend a z výsledku máme opravdu radost. A i vy se můžete těšit na to, že od teď budou naše kostýmy a rekvizity, které se vám dostanou do rukou, v o moc lepším stavu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Které místo pro nás ztvární planetu Saudade, na kterou se s námi můžete vypravit v rámci velkoformátového larpu Kolonie? Bývalý vojenský areál Milovice!

První přihlašovací interval na tohle sci-fi dobrodružství je už za půlkou. Odvážíte se s námi v tomto roce vypravit do nebezpečných a neprobádaných končin chladného vesmíru? - http://kolonie.rolling.cz/#registrace
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.06.16
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Právě byla zahájena registrace na Kolonii! - http://kolonie.rolling.cz/#registrace

První interval trvá od 15.6. 19:00 do 29. 6. 19:00.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Připomínáme, že registraci Kolonie spouštíme již dnes v 19:00 a že si v rámci přihlašování budete vybírat přímo role, které chcete hrát.

Jednotlivé postavy a skupiny si můžete nastudovat zde - http://kolonie.rolling.cz/#skupiny

Buďte připraveni!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Už známe termíny, kdy se příští rok opět podíváme na Sibiř!

Český běh Legie: Sibiřský příběh proběhne 2.-5. února 2017.

Mezinárodní běhy Legion: Siberian Story proběhnou 9.-12. února a 16.-19. února 2017.

Přihlašování na všechny tři běhy bude zahájeno na 99. výročí bitvy u Zborova (2. července 2016) a první přihlašovací interval bude trvat týden.

Buďte připraveni, bratři a sestry!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Se Sibiřským příběhem jsme se díky článku Petra Urbana dostali také do The Nordic larp yearbook 2015, který si zde můžete v elektronické podobě zdarma stáhnout. Případně si ho také můžete objednat v tištěné verzi.

Článek o Sibiřském příběhu najdete na stránkách 158-163.

Z české tvorby v yearbooku naleznete také několik stránek o Hell on Wheels Larpu (strana 38-45).
Add a comment...

Post has attachment
Saudade láká ty nejhorší z nejhorších - ty, co nemají co ztratit a mohou jen získat. Naše hra není jen o zisku, ale i o ceně, kterou je třeba platit, když se chcete vymanit z prostředí, do kterého jste se narodili a od základu změnit svůj život.

Například "pouliční společnost" Sirotků z kapsle Alfa. Váleli se v bahně společnosti už dost dlouho a je na čase vybrat jackpot. Asociální špína ulic megalopolí budoucnosti pro jedny a hrdinové všedního dne pro druhé. Každopádně, nehodlají odejít s prázdnou. I kdyby se měli ke svému xylé prostřílet.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolonie bude uvedena ve dvou verzích jako běžný (17.-20.11.) a hřejivý (3.-6.11.) běh. Jaké mezi nimi budou rozdíly?

Největší rozdíl vás čeká v množství spánku. Zatímco na běžném běhu čeká kolonisty noční výsadek někdy mezi půlnocí a čtvrtou hodinou ranní, na hřejivém běhu se příjemně vyspíte do osmi. Stejně tak na hřejivém běhu v pátek kolem jedné-druhé budeme postupně utlumovat aktivity z naší strany a zase je oživovat kolem deváté, na normálním běhu bude třeba být stále připraven: koneckonců, i těžba pojede celou noc.
Drobné rozdíly vás pak čekají v jídle (na hřejivém běhu v něm bude více běžných dnešních prvků), zacházení s raněnými (na nomálním běhu bude u některých specifických zranění nutné raněné transportovat) a ve všech drobnostech jako jsou třeba výdrž filtrů do respirátorů a podobně (což bude dělat rozdíl mezi tím, jestli se venku můžete v klidu projít nebo je třeba i trochu víc zaklusat).

Už víte, který běh vás zajímá více?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cave Canem se kvapem blíží, přípravy jsou v plném proudu a stále jsou volné nějaké role a především sháníme dobrovolníky, kteří by nám pomohli s hraním CP. Pokud vás baví mlátit lidi, hrát přísné jednorázové role a sem tam dělat nějakou legraci, tak vás moc rádi uvidíme v týmu.

Pokud vás lákají CP role, tak zde najdete jednoduchý formulář - https://docs.google.com/forms/d/1Sq_VX6LAMOa6OQzQTub3XMSZyJlBuGHT27tIdaNQYH4/viewform

Případně nás můžete kontaktovat na mailu - cavecanem@rolling.cz

Nebo také na Facebooku - https://www.facebook.com/Cave-Canem-902979909753444/?fref=ts
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kromě toho, že pro vás pilně připravujeme hru, jsme řešili zásadní logistické problémy.

Výsledkem je, že se letos uskuteční (pokud o ně bude zájem) DVA běhy Kolonie, a to hřejivý 3.-6.11. a běžný 17.-20.11. Výpadek jednoho běhu v této fázi tvorby je velká komplikace, ale rozhodli jsme se preferovat kvalitu lokace a vašeho zážitku před vším ostatním. Přihlašování začne 15.6. 2016. Doufáme, že budete u toho!

http://kolonie.rolling.cz
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded