Profile cover photo
Profile photo
PŁYTKI - SKLEP24
Płytki gresowe , sklep z płytkami marmuropodobnymi, płytki drewnopodobne, gres drewnopodobny
Płytki gresowe , sklep z płytkami marmuropodobnymi, płytki drewnopodobne, gres drewnopodobny
About
Posts

Post has attachment
Kolekcja SCOT to płytki inspirowane marmurem👉
Gres SCOT o matowej powierzchni w formacie 15x90 doskonale odzwierciedla piękno kamienia naturalnego szarego i białego marmuru.

Modne kafelki ścienne i podłogowe ⤵️🤩

https://plytki-sklep24.pl/…/1564-gres-marmuropodobny-scot-w…

#płytkiimitującemarmur #płytkimarmuropodobne #gresmarmuropodobny #płytkimitującemarmur, #gresimitującymarmur #płytkipodłogowemarmurowe #płytkipodłogoweinspiprowanemarmurem #płytki #marmur
Photo
Photo
13.02.2019
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
WOW to kolekcja włoskich płytek gresowych imitujących drewno. Płytki WOW dostępne są w 3 kolorach: SUMMER, AUTUMN i WINTER.

https://plytki-sklep24.pl/…/215-gres-drewnopodobny-wow-summ…

#płytkidrewnopodobne #gresdrewnopodobny #płytkijakdrewno #gresimitującydrewno #płytkidrewniane #płytkiwłoskie #włoskiegres #płytkidosalonu #płytkidokuchni #płytkinapodłgoę
PhotoPhotoPhotoPhoto
13.02.2019
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Vermont i Kansas to kolekcja płytek gresowych drewnopodobnych renomowanej włoskiej firmy CASABELLA. Płytki doskonale imitując naturalne drewno.

#gresdrewnopodobny #płytkidrewnopodobne #płytkiimitującedrewno #płytkigresowe #gresdrewnopodoby
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.02.2019
11 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Modne kafelki do kuchni- Modne kafelki łazienkowe - Modne płytki na podłogę

Szukasz modnych płytek podłogowych ? Nie wiesz jak wykończyć ścianę w kuchni ?

Podsuwamy Ci kilka propozycji na wykończenie ściany lub podłogi, na płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki ścienne, płytki łazienkowe.

Modne są aktualnie płytki w małych formatach jak 20x20, Małe kafelki ścienne lub podłogowe to świetna propozycja płytek dla osób lubiących nowoczesny design i mocno zaakcentowane pomieszczenia.

Płytki z wzorami, w rozmaitych kolorach to ciekawe wykończenie podłogi i ściany. Płytki z wzorami tworzą efekt dekoracji na podłodze, nie tylko pełnią funkcję wykończeniową, ale i dekoracyjną.
#płytkidekoracyjne #płytki20x20 #modne kafelki #małekafelki
https://plytki-sklep24.pl/53-plytki-kuchenne
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
15.11.2018
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Gres polerowany doskonale sprawdza się jako płytki podłogowe.

Gres polerowany to płytki o błyszczącej powierzchni do wnętrz eleganckich i stylowych. W salonie, w kuchni i na korytarzu najczęściej wybierane są gresy polerowane lub płytki drewnopodobne, biały gres polerowany, czarny gres polerowany, gres patchwork, gres lappato, czy gres szkliwiony.

Gres polerowany dostępny jest w wielu formatach i wzorach. Płytki te mogą imitować kamień naturalny w jasnych i ciemnych odcieniach, od bieli po czerń. Spodoba się osobom, które cenią sobie eleganckie i stylowe wnętrza, ale jednocześnie zależy im na zastosowaniu trwałego materiału na podłogę wysokiej jakości . W naszym sklepie z płytkami gresy polerowane wybieramy z ofert producentów, tak by zaoferować Państwu asortyment wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gres polerowany, płytki gresowe polerowane, które Państwa zainspirują do stworzenia niepowtarzalnego wnętrza.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Modne kafelki dekoracyjne na ścianę i na podłogę.

W ostatnim czasie niezwykle modne stały się małe kafelki ścienne lub podłogowe.

Kafelki w rozmiarze 20x20 to doskonałe rozwiązane dla wykończenia ściany w kuchni lub łazience.

Małe kafle doskonale prezentują się na podłodze w kuchni, na podłodze w salonie, łazience lub na korytarzu.

Kafelki dekoracyjne dostępne są w rozmaitych wzorach i szerokiej kolorystyce.

Małe kafle, kafle ścienne i kafle podłogowe tworzą ciekawy design w pomieszczeniu, w którym je zastosujemy, stanowią element użytkowy i dekoracyjny .

https://plytki-sklep24.pl/12-plytki-scienne


#modnekafelki #kafelkipodłogwe #kafelkinaścianę #kafelidosalonu #kafelki
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.11.2018
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
CARRARA, CALACATTA - płytki imitujące marmur

Płytki marmuropodobne, płytki imitujące marmur Carrara i Calacatta to dwa najpopularniejsze wzory płytek z marmuru, naturalnego kamienia.

Naturalny kamień jest dosyć drogim produktem i nie każdy może sobie pozwolić na jego zakup.

Od kilku sezonów producenci płytek ceramicznych starają się wyprodukować, jak nie wierniejsze odzwierciedlenie kamienia naturalnego Carrary i Calacatty w płytkach ceramicznych.

Płytki marmuropodobne, płytki imitujące marmur CARRARA i CALACATA to przede wszystkim sztuka szarej żyłki, są mniej lub bardziej widoczne, większe, grubsze, nadruki są dobierane w

zależności od zamierzonego efektu.

Pamiętajmy, że im bardziej delikatne i cienkie żyłki, tym bardziej naturalny efekt płytek marmuropodobnych, płytek imitujących marmury CALACATA i CARRARA :)Nasz oferta płytek carrara i calacatta:
https://plytki-sklep24.pl/41-plytki-marmuropodobne


#płytkicarrara #płytki calacatta #płytkiceramiczne #płytkigresowe

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Modny gres drewnopodobny, płytki drewnopodobne
Add a comment...

Post has attachment
Garść inspiracji płytkowych na weekend :)
Modne kafelki do łazienki, płytki do salonu, płytki dekoracyjne i inne !

https://plytki-sklep24.pl/

#płytkidekoracyjne #płytkidosalonu #płytkiścienne #płytkipodłogowe #płytkimarmuropodobne #płytkidrewnopodobne #płytkiheksagonalne
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21.09.2018
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Modna kafelki do kuchni - kafle podłogowe, kafelki na ścianę.

W tym sezonie w kuchni dominują płytki drewnopodobne, płytki marmurowe, płytki marmuropodobne, białe kafelki, patchwork, płytki heksagonalne.

Płytki drewnopodobne w kuchni nawiązują do stylu naturalnego, skandynawskiego. Płytki imitujące drewno daje efekt naturalny w pomieszczeniu. Płytki drewnopodobne dobrze komponują się z szarymi płytkami, białą błyszczącą glazurą lub z płytkami heksagonalnymi. Płytki drewnopodobne mają najczęściej wykończenie naturalne, co sprawia, że do złudzenia przypominają naturalne drewno.

Płytki marmuropodobne w kuchni to eleganckie wykończenie podłogi lub ściany pomiędzy szafkami w kuchni. Płytki imitujące naturalny marmur nawiązują do natury kamienia, dają efekt przestrzeni chłodnej, eleganckiej, naturalnej. Zwolennicy prostoty i elegancji z pewnością zdecydują się na płytki marmuropodobne do kuchni. Płytki imitujące marmur prezentują sie dobrze w połączeniu z białymi kafelkami, białą glazurą lub mozaiką szklaną.

Płytki patchwork w kuchni to nowoczesne wzornictwo płytek z nadrukiem cyfrowym. Płytki patchwork to płytki dekoracyjne, nowoczesne, do wnętrz stylizowanych nowocześnie. Jeżeli chcemy mieć ciepłe i wesołe wnętrza to właśnie płytki patchwork są właśnie dla Ciebie

Białe kafelki do kuchni na ścianę lub na podłogę. Białe kafelki stosowane są zarówno na ścianach jak i na podłogach. Białe błyszczące kafelki do kuchni świetnie sprawdzą się pomiędzy szafkami w kuchni, lub na podłodze. Do białych kafli pasują wszystkie rodzaje płytek, dlatego możemy je łączyć z dowolnymi kolorami płytek: czarnymi kaflami, szarymi płytkami, płytkami w odcieniach brązów i beży, płytkami drewnopodobnymi, płytkami marmuropodobnymi, płytkami dekoracyjnymi, płytkami heksagonalnymi.

Płytki haksagonalne, heksagony w kuchni to płytki dekoracyjne ścienne lub podłogowe. W kuchni heksagony możemy zastosować na ścianie lub na podłodze. Płytki heksagonalne występują w wykończeniu polerowanym , szkliwionym, matowym, naturalnym. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach: od monoclor, po płytki vintage, marokańskie wzory, czy płytki patchwork.

Katalog płytek do kuchni:

https://plytki-sklep24.pl/53-plytki-kuchenne

#płytkidokuchni, #płytkikuchenne, #płytkiwkuchni, #płytkikuchenne,
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded