Profile cover photo
Profile photo
Mondo Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Już wkrótce pojawi się u nas specjalna oferta dla gabinetów dentystycznych! Zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony internetowej!
A nasza pełna oferta znajduje się na stronie: http://www.essenticare.eu/
Photo

Post has attachment
Działamy bardzo szybko, bo wiemy, że w tej branży liczy się czas. Dlatego też nasze zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin. Co więcej możemy go dostarczyć naszym osobistym transportem. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt: http://www.essenticare.eu/dostawa
Photo

Post has attachment
Dzieci w gabinetach lekarskich czy dentystycznych często czują się niepewnie. Nic dziwnego, w końcu zabiegi medyczne nikomu nie kojarzą się z niczym przyjemnym. Spróbujmy choć trochę umilić im ten czas i zadbajmy o detale. Różowe rękawiczki z pewnością nie będą budziły już takiej grozy. W naszej ofercie znajdują się jednorazowe rękawiczki lateksowe, które idealnie sprawdzą się w gabinetach: http://www.essenticare.eu/nitryl-essenticare-rosse
Photo

Post has attachment
Rękawice oferowane przez naszą firmę są z jednej strony bardzo wytrzymałe, a z drugiej niezwykle elastyczne. Dopasowują się idealnie do kształtu dłoni i zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów. Rękawice, mimo że cienkie, są odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne. Polecamy nasze produkty i zachęcamy do współpracy - http://www.essenticare.eu/wspolpraca.
Photo

Post has attachment
Zakłady stomatologiczne z pewnością zaciekawi nasza oferta. Posiadamy jednorazowe śliniaki dentystyczne, wysokiej jakości rękawice oraz maski. Oferujemy także fartuchy na napy. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie atesty. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta i chcecie nawiązać współpracę, prosimy o kontakt - http://www.essenticare.eu/kontakt.
Photo

Post has attachment
Polecamy jednorazowe rękawice lateksowe Essenti Care, są gładkie i pokryte pudrem naturalnym. Posiadają uniwersalny kształt, dzięki czemu pasują na obie dłonie. Można je wykorzystać w badaniach diagnostycznych, lekarskich i czynnościach terapeutycznych. Nadają się także do kontaktu z żywnością i ochrony rąk przed chemikaliami. Polecamy - http://www.essenticare.eu/rekawice-lateksowe/9-rekawice-lateksowe.

Post has attachment
Osobom uczulonym na lateks polecamy rękawice nitrylowe Protective. Są to rękawice niepudrowane i niejałowe, bezpieczne do kontaktu z żywnością. Spełniają wszelkie europejskie normy jakościowe. Rękawice nitrylowe oferujemy w opakowaniach po 100 i 200 sztuk. Zachęcamy do zakupów - http://www.essenticare.eu/nitryl-protective-nf-200-szt.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do współpracy gabinety lekarskie i szpitale. Oferujemy wyposażenie, które jest niezbędne w tego typu placówkach. Posiadamy rękawice, fartuchy, maski na twarz, czepki, zarękawki i osłony na buty. Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania odpowiednich dyrektyw i norm świadczących o najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów - http://www.essenticare.eu/wspolpraca.
Photo

Post has attachment
Wszystkie nasze rękawice spełniają odpowiednie dyrektywy i normy. Dodatkowo produkowane są zgodnie z Systemami Zarządzania Jakością. Wybierając produkty Essenticare, mają Państwo pewność, że produkty będą trwałe, bezpieczne i wygodne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem - http://www.essenticare.eu/o-nas.
Photo

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje także rękawice robocze ochronne Detrix Trec-Polly. Zakończone są ściągaczem, a na części chwytnej powlekane poliuretanem. Są bardzo odporne na ścieranie i rozdarcia, a także wyjątkowo elastyczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - http://odziezjednorazowa.eu/najczesciej-wybierane/82-fartuch-ochronny-z-wlokniny-polipropylenowej.html.
Wait while more posts are being loaded