Profile

Cover photo
Prokonbud - Projektowanie konstrukcji budowlanych
8 followers|50,990 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Do grona naszych kontrahentów należą zarówno klienci indywidualni jak i firmy oraz i instytucje, z którymi w wielu przypadkach mamy przyjemność współpracować od początku. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za okazane zaufanie i dotychczasową współpracę.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wieloletnie doświadczenia i współpraca z uznanymi Pracowniami Architektonicznymi, wiodącymi producentami materiałów i akcesoriów budowlanych, jak również krajowymi i zagranicznymi inwestorami daje nam możliwość kompleksowej realizacji najpoważniejszych i najtrudniejszych zadań inżynierskich.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Galeria handlowa w Kuala Lumpur.Mamy czego zazdrościć? Czy Złote Tarasy spokojnie jej dorównują? 

Więcej zdjęć na:http://www.bryla.pl/bryla/51,85298,13593594.html?i=0
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Są to projekty z lat 2000-2010. Wśród nich znajduje się projekt zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ul. Alternatywy w Warszawie – OLIMPIA 2 - Etap V – „DOM DEVELOPMENT” S.A. http://www.prokonbud.pl/realizacje1.html
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Piękna ale czy praktyczna? Jak uważacie?

Fot:Pinterest
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Nasze projekty cechuje wysoka ekonomiczność rozwiązań, zgodność z obowiązującymi przepisami oraz terminowość. Szybkość, sprawność i dokładność z jaką je realizujemy, a także znajomości najnowszych technologii w zakresie budownictwa i inżynierii konstrukcji pozwala nam zagwarantować Państwu usługi projektowe na najwyższym poziomie.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Pracownia Projektowa PROKONBUD zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych w segmencie budownictwa mieszkaniowego, ogólnego i przemysłowego przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych oraz bogatego doświadczenia w zakresie usług projektowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Introduction
Prokonbud zajmuje się działalnością w segmencie budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego przy wykorzystaniu własnych rozwiązań projektowych i wykonawczych.

Znajomość najnowszych technologii pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Pracujemy szybko, dokładnie, gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonywanych prac. 

Wieloletnie doświadczenia i współpraca ze znanymi inwestorami z wielu krajów pozwala nam podejmować się w sposób kompleksowy, najpoważniejszych i najtrudniejszych zadań inżynierskich. Optymalizacja rozwiązań technicznych i ekonomicznych już na etapie projektu, własne innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne a nade wszystko stała kadra to podstawowe atuty firmy pozwalające prowadzić sprawnie i szybko skomplikowane wielobranżowe przedsięwzięcia budowlane. 

Istniejemy od 1994 roku i mamy w swoim dorobku kilka znaczących realizacji. Firma na stałe zatrudnia kadrę kierowniczą oraz projektantów posiadającą kierunkowe wykształcenie i wieloletnią praktykę. Wyposażenie pracowni w nowoczesny sprzęt komputerowy i wysokiej klasy oprogramowanie CAD pozwala na znaczne skrócenie czasu przygotowania dokumentacji. Jakość staje się czynnikiem, który coraz bardziej zaczyna różnicować oferty firm projektujących w branży budowlanej. 
Contact Information
Contact info
Phone
22 478 45 35, 22 478 45 60, 602 677 189, 664 430 530
Email
Address
ul. Czerniakowska 28b 00-714 Warszawa