Profile cover photo
Profile photo
Prokonbud - Projektowanie konstrukcji budowlanych
8 followers
8 followers
About
Prokonbud - Projektowanie konstrukcji budowlanych's posts

Post has attachment
Do grona naszych kontrahentów należą zarówno klienci indywidualni jak i firmy oraz i instytucje, z którymi w wielu przypadkach mamy przyjemność współpracować od początku. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za okazane zaufanie i dotychczasową współpracę.
Photo

Post has attachment
 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Są to projekty z lat 2000-2010. Wśród nich znajduje się projekt zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ul. Alternatywy w Warszawie – OLIMPIA 2 - Etap V – „DOM DEVELOPMENT” S.A. http://www.prokonbud.pl/realizacje1.html
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Piękna ale czy praktyczna? Jak uważacie?

Fot:Pinterest
Photo

Post has attachment
Wieloletnie doświadczenia i współpraca z uznanymi Pracowniami Architektonicznymi, wiodącymi producentami materiałów i akcesoriów budowlanych, jak również krajowymi i zagranicznymi inwestorami daje nam możliwość kompleksowej realizacji najpoważniejszych i najtrudniejszych zadań inżynierskich.
Photo

Post has attachment
Galeria handlowa w Kuala Lumpur.Mamy czego zazdrościć? Czy Złote Tarasy spokojnie jej dorównują? 

Więcej zdjęć na:http://www.bryla.pl/bryla/51,85298,13593594.html?i=0
Photo

Post has attachment
Nasze projekty cechuje wysoka ekonomiczność rozwiązań, zgodność z obowiązującymi przepisami oraz terminowość. Szybkość, sprawność i dokładność z jaką je realizujemy, a także znajomości najnowszych technologii w zakresie budownictwa i inżynierii konstrukcji pozwala nam zagwarantować Państwu usługi projektowe na najwyższym poziomie.
Photo

Post has attachment
Pracownia Projektowa PROKONBUD zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych w segmencie budownictwa mieszkaniowego, ogólnego i przemysłowego przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych oraz bogatego doświadczenia w zakresie usług projektowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
Photo
Wait while more posts are being loaded