Profile cover photo
Profile photo
PAWEŁ SZMURŁO DŹWIGI I PODNOŚNIKI
About
Posts

Post has attachment
Okres wiosenny sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań i zadań. Jest to również czas, kiedy podejmujemy wiosenne porządki, a wśród nich mycie okien. Do wycia okien na wysokości może się przydać Państwu wynajem podnośnika koszowego, który znajdą Państwo w naszej firmie: http://dzwikop.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie można nie docenić i nie zauważyć zalet naszego kosza transportowego. Podoła on udźwigowi do nawet 300 kg i posiada wszystkie atesty uprawniające go do bezpiecznego wykonywania zadań. Istnieje możliwość wykorzystania go w trudno dostępnych miejscach. http://dzwikop.pl/kosz-transportowy/
Photo
Add a comment...

Nasze podnośniki koszowe umożliwiają pracę na dużych wysokościach. Posiadamy solidny sprzęt napędzany napędem Diesla i o maksymalnym udźwigu kosza dwustu kilogramów. W koszu znajduje się również gniazdko elektryczne 230 V. http://dzwikop.pl/podnosniki-koszowe/
Add a comment...

Post has attachment
Jako profesjonalna firma świadcząca szeroko pojęte usługi dźwigowe posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia oraz atesty. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo przy pracach na wysokości, dlatego też staramy się dbać o nie, jak tylko potrafimy. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnej firmy: http://dzwikop.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W jaki sposób zamówić w Dźwig –Kop dźwig lub inny sprzęt? Nic prostszego! Wystarczy wejść w podany link: http://dzwikop.pl/zamowienie/, a następnie wypełnić kilka pól. Jeżeli nie są Państwo pewni konkretnego modelu sprzętu, jaki Państwo potrzebują, wystarczy wcześniej do nas zadzwonić, a my z chęcią pomożemy w wyborze.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dżwig- Kop to firma, w której wynajmą Państwo dźwig wraz z operatorem. Świadczymy usługi wynajmu żurawia oraz innych dźwigów. Dysponujemy wieloma rodzajami dźwigów, na temat których mogą państwo przeczytać więcej informacji na naszej stronie internetowej: http://dzwikop.pl/offer/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kosz transportowy potrafi zastąpić wiele rodzajów podnośników koszowych. Dzięki jego wykorzystaniu istnieje możliwość przenoszenia osób oraz transportu ładunku w miejsca, która są trudno dostępne dla zwykłych podnośników koszowych. W podanym linku: http://dzwikop.pl/kosz-transportowy/, szczegółowo opisujemy model oferowanego przez nas kosza transportowego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szeroki asortyment naszej firmy pozwala na indywidualne dopasowanie oferty dźwigu do potrzeb Klienta. Świadczymy profesjonalne usługi z wykorzystaniem żurawia, jak i wszelkich innych dźwigów. Zapraszamy po szczegóły: http://dzwikop.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie WWW, stworzyliśmy specjalny formularz, dzięki któremu mogą Państwo dokonać zamówienia jednego z oferowanych przez nas sprzętów. Zachęcamy do zapoznania się regulaminem oraz korzystania z możliwości zamówień internetowych: http://dzwikop.pl/zamowienie/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W celu zapoznania się z pełną oferta naszych usług zapraszamy na naszą stronę: http://dzwikop.pl/. Gdzie w odpowiednich zakładach znajda Państwo informacje o wynajmie podnośnika koszowego, dźwigu, czy samego kosza transportowego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded