Profile cover photo
Profile photo
Filtry do wody
Profesjonalne technologie uzdatniania wody. Czysta i zdrowa woda w firmie i w domu.
Profesjonalne technologie uzdatniania wody. Czysta i zdrowa woda w firmie i w domu.
About
Filtry do wody's posts

Post has attachment
Jak długo człowiek wytrzyma bez wody i jedzenia?

Trzy minuty bez powietrza, trzy dni bez wody i trzy tygodnie bez jedzenia – to anegdotyczna wskazówka, która w przybliżeniu pokrywa się z rzeczywistością. 

Jednak nie próbuj gdyż w zależności od sytuacji, wydolności organizmu i stanu zdrowia, podane długości czasu mogą ulec znacznej modyfikacji.

Więcej na: http://odkrywcy.pl/gid,11892696,img,11892770,title,Jak-dlugo-wytrzymasz-bez-wody-i-jedzenia,galeriazdjecie.html

Post has attachment
Jak nas znaleźć? Jesteśmy w Zumi! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: http://www.zumi.pl/2944729,Delta_Pomorze,Gdynia,firma.html#!s=mapPage

Post has attachment
Czy jest szansa żebyśmy mieli czystą wodę w kranie? Nadzieja zawsze jest ale na dzisiaj sytuacja prezentuje się w różnych kolorach. Czekając na lepsze dni zadbaj o siebie i swoich bliskich zapewniając sobie pewność i komfort. Zadzwoń i zamów już dziś: http://filtry.pomorze.pl/nakranowe.html

Post has attachment
Okazuje się, że woda nie nadaje się do mycia twarzy, powoduje uczulenia, pierzchnięcie skóry, ale nadaje się za to świetnie do picia?
Jak bardzo jest to bezsensowne? Co w końcu jest mniej odporne na działanie „kranówki” z chemią - delikatne śluzówki wewnątrz organizmu czy skóra?
http://filtry.pomorze.pl/home.php

Post has attachment
Woda to 70% naszego ciała dlatego lepiej uzupełniać nasz organizm najlepszą wodą z możliwych. 
Zadbaj o siebie, zadbaj o swoją wodę!
http://filtry.pomorze.pl/kontakt.html
Photo

Jeśli masz wątpliwości co do jakości wody w swoim kranie, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami: http://filtry.pomorze.pl/kontakt.htm

Post has attachment
Odwiedź stronę z naszymi produktami. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Na przykład filtr nakranowy:

FH 2000 K filtr nakranowy z wkładem FC 2001 S zawierającym węgiel aktywowany z łupin orzechów kokosowych. Usuwa z wody chlor i substancje organiczne, niektóre pestycydy, poprawia smak i zapach wody. Filtr montuje się bezpośrednio do baterii kuchennej (pasuje do większości baterii kuchennych).

Więcej na: http://filtry.pomorze.pl/home.php

Post has attachment
Dlaczego filtrowanie wody jest tak ważne? Zachęcamy do lektury: http://filtry.pomorze.pl/dlaczego-filtrowa-.html

Post has attachment
Zapraszamy na naszą nową stronę http://www.filtry.pomorze.pl/. Dowiesz się: Jaką wodę pijesz? Czy masz pewność, że Twoja woda jest czysta i zdrowa? Czy z pewnością nadaje się do picia?
Photo
Wait while more posts are being loaded