Profile cover photo
Profile photo
Morfon. Zakład Usług Pogrzebowych
About
Posts

Post has attachment
To, co wyróżnia nas na tle innych zakładów usług pogrzebowych to kompleksowa organizacja pogrzebu wszystkich wyznań. Jeśli zależy Państwu na dyskrecji, profesjonalizmie a także zrozumieniu, zachęcamy do kontaktu. Na Państwa wezwania odpowiadamy całodobowo. http://uslugipogrzebowekrakow.pl/uslugi-pogrzebowe-krakow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Służymy również pomocą w organizacji spotkana pożegnalnego dla bliskich zmarłego. Na życzenie możemy też zająć się kwestią transportu dla uczestników pogrzebu. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie. http://uslugipogrzebowekrakow.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. Zajmujemy się organizacją pochówku, pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych ze śmiercią bliskiej osoby, oferujemy też sprzedaż urn i trumien oraz wszelkich akcesoriów funeralnych. Więcej o nas na: http://uslugipogrzebowekrakow.pl/uslugi-pogrzebowe-krakow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy całodobowe usługi pogrzebowe. Zajmujemy się transportem zwłok, zarówno na terenie Krakowa, jak i całego kraju. Dysponujemy również chłodnią i przygotowujemy ciało do pochówku. Oferujemy sprzedaż trumien i urn. Od lat zajmujemy się organizacją pogrzebów we wszystkich obrządkach. Więcej o naszym zakładzie pogrzebowym na: http://uslugipogrzebowekrakow.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niekiedy rodzina podejmuje decyzję o ekshumacji ciała zmarłego. Taka sytuacja ma miejsce na przykład wtedy, gdy bliscy chcą przenieść ciało do innego grobu. Nasz zakład pogrzebowy służy pomocą również w tej kwestii. Więcej o nas na: http://uslugipogrzebowekrakow.pl/uslugi-pogrzebowe-krakow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wspieramy rodzinę zamarłego na każdym etapie organizacji pochówku. Zajmujemy się rozmieszczeniem klepsydr informujących o dniu pogrzebu. Na życzenie organizujemy również oprawę kwiatową i muzyczną. Możemy też dopełnić formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, czy w ZUS-ie. Więcej informacji na: http://uslugipogrzebowekrakow.pl/uslugi-pogrzebowe-krakow/uslugi-pogrzebowe-krakowie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdarzają się przypadki, gdy ostatnią wolą zmarłej osoby nie jest pochówek tradycyjny, ale kremacja ciała. W takim przypadku niezbędny jest zakup urny. W naszym zakładzie zakupicie urny wykonane z różnych materiałów i w różnej kolorystyce, ze zdobieniami i bez. Proponujemy urny z symbolami chrześcijańskimi oraz urny świeckie. Więcej informacji na: http://uslugipogrzebowekrakow.pl/uslugi-pogrzebowe-krakow/urny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym zakładzie pogrzebowym zakupicie również trumny. Proponujemy trumny dębowe, sosnowe, olchowe czy bukowe w różnych rozmiarach i kolorystyce. Zakupicie u nas również trumny dziecięce. Więcej informacji znajdziecie na: http://uslugipogrzebowekrakow.pl/uslugi-pogrzebowe-krakow/trumny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie usług naszego zakładu pogrzebowego mieści się również kremacja ciała. Zajmujemy się wszelkimi czynnościami, związanymi z tego typu pochówkiem. Oferujemy również sprzedaż urn. Proponujemy urny kamienne, ceramiczne, metalowe oraz drewniane. http://uslugipogrzebowekrakow.pl/uslugi-pogrzebowe-krakow/urny/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się organizacją pogrzebów we wszystkich obrządkach religijnych. Przygotowujemy też pochówki w obrządkach świeckich, prowadzonych przez mistrza ceremonii. Oferujemy również sprzedaż trumien, urn, wiązanek, krzyży. Więcej na: http://uslugipogrzebowekrakow.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded