Profile cover photo
Profile photo
Saints Computer Apple Teknik Servis
About
Posts

3G teknolojisinin bir sonraki adımı olan 4.5G sayesinde akıllı cihazların veri indirme hızında gözle görülür bir hız artışı yaşanacak. Araştırmalara göre, ülkemizde kullanılan akıllı telefonların sadece yüzde 10'u 4.5G ile uyumlu.

Kullandığınız akıllı telefonunuz ve tabletleriniz 4.5G'yi çalıştırabilecek mi? İşte 4.5G ile uyumlu akıllı cihazlar:

Apple iPhone 5
Apple iPhone 5c
Apple iPhone 5s
Apple iPhone 6
Apple iPhone 6 Plus
Apple iPad 3 
Apple iPad 4 
Apple iPad Air
Apple iPad mini 
Apple iPad mini with Retina display 
Apple iPad mini 2
Samsung mega 5.8
Samsung tab 3
Samsung Ativ Odyssey
Samsung Ativ S Neo
Samsung Galaxy Ace 3 
Samsung Galaxy Ace 4 
Samsung Galaxy Alpha
Samsung Galaxy Axiom R830
Samsung Galaxy Camera GC100
Samsung Galaxy Exhilarate
Samsung Galaxy Express 
Samsung Galaxy Express 
Samsung Galaxy Grand 2 
Samsung Galaxy Mega 6.3
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

iPhone Servis Apple ürünleri bir çok kesim tarafından “kapalı kutu” olarak lanse edilmektedir. Çünkü iPhone içerisinde yer alan iOS, herhangi bir telefon tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz. Bu özelliği, Apple’ın günümüzde de değerini korumasını sağlamıştır. Aynı durum donanım için de geçerlidir; iPhone’lara batarya takmak mümkün değildir. Çünkü arka kapağı el ile açılamamaktadır. Eğer telefonun renginden hoşlanmıyorsanız veya kasasını orijinal bir iPhone kasası ile değiştirmek istiyorsanız telefonu en yakın iPhone servisimize getirmelisiniz. Piyasada iPhone kasası adı altında bir çok parça bulunmaktadır. iPhone Servis Bu parçalar, ilgili firmalar tarafından tamamen orijinal Apple tarafından üretildiğini söylese de, bir çoğu gerçeği yansıtmamaktadır. Ancak iPhone servis şubelerimizde yer alan parçaların tamamı Apple tarafından onaylıdır. En yakın şubemize gelerek, parçaların orijinalliğini gözleriniz ile test etmeniz mümkündür.
http://www.saintscomputer.com/iphone-servis-istanbul.html
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Samsung Galaxy Note Edge Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?
Add a comment...

Post has attachment
How to Fix iPhone 6 Screen and Logic Board -> http://goo.gl/5bY0OZ
Photo

iPhone Servis, üretilen ilk akıllı telefon olmasının meyvesini fazlasıyla toplamayı başarmıştır. Günümüzde dahi iOS’a rakip olacak bir çok işletim sistemi üretilmiş olmasına rağmen iPhone’u yakalayamamıştır. Hal böyle olunca; oyun ve uygulama yapan firmalar, ürünlerini piyasaya sürmeden önce ilk olarak iOS ile uyumlu olmasına özen göstermiştir. Piyasaya çıkan oyun ve uygulamalar incelendiğinde ilk olarak iPhone Servisi ile uyumlu olması bundan kaynaklanmaktadır. İster sosyal ağ, ister oyun; hangi tür uygulama arıyorsanız, Apple tarafından oluşturulmuş olan App Store’da bulabilirsiniz. http://www.youtube.com/user/iPhoneServisRepair
Add a comment...

Post has attachment
iPhone Servis İşlemleri - Saints Computer iPhone Servis Apple Teknik Servis http://www.saintscomputer.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
iPhone Teknik Servis Saints Computer olarak biz, Türkiye'nin en güvenilir teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye'nin lider firmaları apple servis işlemleri için bizi seçiyor. http://www.saintscomputer.com
Photo
Add a comment...

Bilgilendirme: Apple teknik servis çalışanları cihazlarla ilgili çeşitli eğitimlerden geçip bu şekilde hizmet vermeye başlıyorlar. Bu nedenle cihazın tüm donanım yapısından anlıyorlar ve parçaları nasıl sökmeleri gerektiğini de oldukça iyi biliyorlar. Örneğin cihazlarında açılma sorunu yaşayan kişiler oluyor. Böyle bir durumda arka kapak sökme ihtiyacı vardır. Ancak arka kapak sökmek için doğru aletlerin kullanılması ve doğru işlemin yapılması gerekir. Yoksa cihazın arka kapağı kırılacağı gibi, donanımı da zarar görebilir. Arka kapak açma işleminden sonra ise parça kontrolü yapılması gerekiyor. Ancak bu sayede sorunun nerede olduğu anlaşılabilir. Tabi parça kontrolü yapmak için de bütün donanımın tek tek telefon içinden sökülmesi ve test edilmesi gerekli ya da hatalı bir durum varsa bunun kontrol edilmesi lazım. Aksi takdirde sorun bulunamaz ve çözüm işlemine de başlama gibi bir durum söz konusu olmaz. Eğer sizin de cihazınızla ilgili yaşamakta olduğunuz çeşitli donanım ya da yazılım sorunları varsa, direk olarak bir Apple servisine götürmeniz ve bu şekilde tamirini gerçekleştirmeniz gerekir. Böylece sorun hallolacak ve günler içinde telefonunuzu geri alabileceksiniz.
http://www.saintscomputer.com
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded