Profile cover photo
Profile photo
‫آکادمی ارائه ناب‬‎
4 followers -
presentation - negotiation - ارائه - مذاکره - ارائه گیرا - نحوه ارائه
presentation - negotiation - ارائه - مذاکره - ارائه گیرا - نحوه ارائه

4 followers
About
آکادمی ارائه ناب's interests
View all
آکادمی ارائه ناب's posts

Post has attachment
محتوای آموزشی “نحوه ارائه ناب به یک سرمایه گذار” به سوال های شما در رابطه با نحوه ارائه کسب و کارتان به یک سرمایه گذار پاسخ می دهد. همچنین در این فایل به مفاهیم کلیدی مرتبط با اهمیت ارائه و همچنین ارائه آسانسوری پرداخته شده است.Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
یک تصویر مناسب بیش از هزار کلمه گویا و ارزشمند استPost has attachment
در این سری از یادداشت ها از دغدغه و تفکرات خودم درباره ارائه، ارتباط ارائه و گفتگو و اهمیت این موضوعات در میان ما ایرانیان خواهم نوشت. اهمیتی که علاوه بر ارزشی که در دنیای کنونی دارند، با توجه به پیشنیه ما ایرانیان اهمیتی دوچندان می یابند.

دوستان و همراهان عزیر این سری از یادداشت ها را نه برای بازاریابی محتوایی، بلکه برای شکل گیری گفتمانی درباره ارائه خواهم نوشت تا با کمک شما اهمیت موضوع ارائه در دنیای امروز و همان طور که گفتم میان ما ایرانیان را بدانیم. نظرات و انتقادات شما در پیشبرد این هدف پر واضح و باعث مسرت من خواهد بود.

Post has attachment
هفتمین سخن سرا با حضور کارشناسان حوزه ارائه و مهارت های ارتباطی در تاریخ ۶ آبان، با چندین ارائه ویژه برگزار خواهد شد.Post has attachment
مخاطبین شنیدن به صورت لیست وار را بیشتر ترجیح می دهند. اما چند نکته را باید در لیست ها قرار داد؟

۳ یک عدد جادویی است. کمدین ها می دانند که ۳ جالبتر از ۲ است. نویسندگان نیز به خوبی می دانند که ۳ بسیار هیجان انگیزتر از ۴ است. جابز هم به تجربه دریافته بود که ۳ بسیار متقاعد کننده تر از ۵ می باشد. هر فیلم، کتاب، بازی و یا ارائه بی نظیر نیز دارای ساختاری است، که از این قانون ۳ تبعیت می کند. الکساندر دوما در رمانش به ۳ تفنگدار اشاره می کند، نه ۵ تفنگدار. در آن کمدی معروف و خنده دار امریکایی، ما سه کله پوک داشتیم، نه ۲ کله پوک.

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded