Profile cover photo
Profile photo
soozaniran com
About
Posts

Post has attachment
📣ثبت نام كارگاه آموزشي زيبايي و جوان سازي صورت ☯️ به دو روش طب سوزني و امبدينگ با نخ هاي PDO و COG 📚📚📚
- ليفتينگ صورت و بر طرف كردن خط لبخند - از بين بردن خطوط پيشاني و خط اخم - از بين برن چروك، گودي و تيرگي چشم - افتادگي پلك - از بين بردن غبغب -تاثيرات ارگان ها مختلف بر جوان
سازي 🎓 مدرس : دكتر سيد جعفر محقق
عضو فدراسيون جهاني طب سوزني 📅 زمان برگزاري دوره : ٣و ٤ اسفند ماه ☎️ تلفن ثبت نام : 22904799
@tebbe_soozani


Soozaniran.com
#آموزش #اموزش #آموزش_پوست #آموزشی #مراقبت_پوست #مراقبتپوست #آموزش_زیبایی #آموزش_جوانسازي #آموزش_طب_سوزنی #آموزش_امبدینگ #آموزش_طب_سوزني #آموزش_جوانسازی_صورت #مراقبت_پوستی #امبدینگ_صورت #امبدینگ #امبدینگ_نخ #افتادگی_پلک #افتادگی #افتادگی_پوست #رفع_غبغب #ازبین_بردن_چروک_پوست #تیرگی_دور_چشم #گودی_زیر_چشم #خط_خنده
Photo

Post has attachment
درمان اختلال در خواب و مشکلات روانپزشکی
🔆طب سوزنی برای درمان اختلال خواب و خلق و مشکلات روانپزشکی بسیار موثر بوده و درمان خوبی به شمار می رود تا جایی که کاپلان در رفرنس های روانپزشکی خود به درمان اختلال خواب با طب سوزنی به عنوان یک درمان مفید اشاره کرده است.
.
🔆جدا از درمان اختلال خواب به کمک طب سوزنی ، می توان از این طب برای درمان مشکلات روانشناسی دیگر نیز کمک گرفت.
.
🔆برای مثال مشکلات خلق و خو و همچنین افسردگی های خفیف و یا متوسط به کمک طب سوزنی قابل درمان هستند اما در مورد افسردگی های شدید که نیاز به بستری شدن دارند ، طب سوزنی پاسخگو نبوده و باید درمان این نوع بیماری تحت نظر روانپزشک صورت گیرد.
.
🔆بیماری اختلال وسواس و اضطراب های منتشر و روزمره ، اختلالات روان تنی (سایکوسوماتیک ) که دارای انواع مختلفی مثل کانورژن یا اختلال تبدیلی ، سوماتوفرم ، سوماتیزیشن و … است نیز با طب سوزنی قابل درمان هستند.
.
💢منشا روانشناسی اختلال خواب
🔆در برخی موارد ممکن است مشکل اختلال خواب فقط سر منشا روانشناسی نداشته و به خاطر مشکلات دیگری در بیمار بروز کرده باشد.
.
🔆مانند بیماری که از طرف هیئت علمی دانشگاه تهران به مطب دکتر محقق ارجاع داده شده بود و کل کمیسیون پزشکی در درمانش عاجز شده بودند . این بیمار 20 ساله از سن 3 سالگی انسولین مصرف کرده ... مطالعه ی ادامه ی مقاله در سایت سوزنیران 👇👇👇 soozaniran.com/sleep-disorder

#اختلال_خواب #اختلال_روانی #اختلال_در_خواب #بیخوابی #بیخوابی😪 #درمان_بیخوابی #بی_خوابی #درمان_بی_خوابی #کابوس #درمان_افسردگی #درمان_افسردگي #اختلال_وسواس #سایکوسوماتیک #درمان_اضطراب #اختلالات_روان_تنی #طب_سوزنی #طب_سوزني #طب_سوزنى #دکتر_طب_سوزنی #دکتر_سید_جعفر_محقق #دکتر_محقق
#tebesoozani #tebesozani #tebbe_soozani
Photo

Post has attachment
مکانیزم اثر دستگاه کویتیشن برای درمان چاقی
🔅دستگاه کویتیشن در مبحث تاثیر در لاغری یا به اصطلاح درمان چاقی در کنار طب سوزنی مورد استفاده قرار می گیرد.
🔅 کارکرد این دستگاه بدین گونه است که با استفاده از امواج رادیو فرکانسی باعث شکستن چربی ها در موضع مورد نظر می شود.
🔅عملکرد کویتیشن همانند دستگاه فارادیک بوده اما از نظر مکانیزم اثر ، متفاوت است.
🔅دستگاه کویتیشن دارای یک پراب بوده که با کشیده شدن آن بر روی بدن بیمار ، صدای صوت به گوش بیمار رسیده و فرکانسی را احساس می کند.
🔅این دستگاه یک پالس فرکانسی به سوی سلول چربی فرستاده و در سلول چربی باعث لرزش و ایجاد یک حفره ی هوا می شود که همین حفره ی هوا باعث شکستن و متلاشی شدن سلول چربی می شود.
🔅در مرحله ی آخر عمل دفع چربی های شکسته شده ی بیمار ، از طریق ادرار ، تعرق و تنفس صورت می گیرد.
.
📌توصیه پزشک برای استفاده از دستگاه کویتیشن:
⚠️استفاده از دستگاه کویتیشن برای بعضی افراد با وجود یک سری بیماری توصیه نمی شود . مثلا بیماری که دارای چربی خون بالا است ، به خاطر اینکه... مطالعه ی ادامه ی مقاله در سایت سوزنیران 👇 👇 👇
soozaniran.com/cavitation

#کویتیشن #کویتیشن_لاغری #لاغری_موضعی #لاغری #لاغری_شکم #لاغری_ #چاقی_شکم #چاقی_موضعی #درمان_چاقی_موضعی #لاغری_بدون_عوارض #لاغری_بدون_بازگشت #لاغری_بدون_رژیم #لاغری_بدون_گرسنگی #لاغری_بدن
#درمان_چاقی_و_کاهش_وزن_به_روش_درست #کاهش_وزن #کاهش_سایز #کاهش_سایز_شکم
Photo

Post has attachment
🔅کاشت نخ بر روی گوش
در کنار درمان بیماری به کمک طب سوزنی از روش کاشت دانه بر روی گوش استفاده می شود این دانه ها از دو نوع دائم و یا موقت هستند.
.
🔅گوش انسان از نقاط ریز و نزدیک به هم تشکیل شده است که تحریک هر کدام از این نقاط اثر مستقیم بر روی یکی از ارگان های بدن می گذارد . این روش آریکولوتراپی یا اوریکولوتراپی نام دارد.
. 🔅برای تحریک این نقاط از پرس نیدل که سوزن های بسیار ریزی هستند و یا دانه های گیاهی که اصطلاحا سید نام دارند استفاده می شود .همچنین می توان این نقاط را به وسیله ی ایمپلنت های ASP نیمه دائمی و طولانی مدت و یا دائمی کاشت دانه بر روی گوش تحریک کرده و تاثیر درمانی آن ها را بر روی بدن بیمار مشاهده کرد.
.
🔆مثلا در بحث درمان چاقی به کمک طب سوزنی ، تحریک نقاط خاصی در گوش،باعث کم شدن اشتها و بالا رفتن متابولیسم بدن بیمار و در نتیجه افزایش سوخت و ساز در بدن و کاهش وزن خواهد شد.

soozaniran.com/auriculotherapy

#کاشت #کاشت_دائم #کاشت_دائمی #کاشت_دانه #آریکولوتراپی #اوریکولوتراپی #طب_سوزنى #آموزش_طب #آموزش_طب_سوزنی #آموزش_طب_سوزنی #طب_سوزنى #طب_سوزنی_گوش #طب_گوش #دکتر_سید_جعفر_محقق #دکتر_محقق #دکتر #دکتر_طب_سوزنی #طب #درمان #درمانی #درمان #درماني #درمانگر #درمانگران #بیماری #بیماریها #بدون_دارو #درمان_بدون_دارو #درمان_بدون_درد
#tebbesoozani #tebesozani #tebesoozanii #drmohaghegh
Photo

Post has attachment

Post has attachment
دستگاه فارادیک
.
🔅دستگاه فارادیک برای کاهش وزن موضعی و از بین بردن چربی ها در محل های خاصی مانند شکم ، پهلو ، بازوها ، ران پا و … استفاده می شود که شامل ویبراتور و پدهای ویبره بوده و شبیه به دستگاه های فیزیوتراپی عمل است.
.
🔅عملکرد فارادیک به این صورت است که پدهای دستگاه به ژل التراسون آغشته شده و بر روی موضع مورد نظر قرار می گیرد بدین ترتیب فوکوس فرکانس در آن نقطه بیشتر شده و با ارسال پالس فرکانسی باعث شکسته شدن چربی ها و دفع آن ها از طریق ادرار ، تعرق و تنفس می شود.
.
🔅این چربی ها به تنهایی از بدن دفع نمی شوند بلکه همراه با آب از بدن خارج خواهند شد . هر جلسه ی درمان حدود 20 دقیقه به طول میانجامد.
.
🔅دستگاه فارادیک با کم کردن حجم چربی در محل تجمع آن باعث کم شدن سایز شده و برای افرادی که بدون رژیم خواستار کاهش سایز خود هستند بسیار مفید است . بیمار می تواند سایز خود را قبل از استفاده از دستگاه اندازه گرفته تا بلافاصله بعد از استفاده از دستگاه متوجه تغییر سایز خود شود.
.
🔅این روند در هر جلسه ی درمانی با فارادیک قابل مشاهده بوده و در یک دوره ی 10 روزه بسیار چشمگیر خواهد بود.
.
🔅همچنین دستگاه فارادیک برای درمان چاقی صورت ، افتادگی پوست بعد از زایمان ... ادامه ی مقاله در سایت سوزنیران 👇👇👇 soozaniran.com/faradik

#فارادیک #دستگاه_فارادیک #لاغری_پهلو #لاغری_شکم #لاغری #لاغری_ #لاغری_آسان #لاغری_تا_عید #لاغری_تا_عید_97 #کاهش_وزن #کاهش_سایز #کاهش_چربی #کاهش_اشتها #تناسباندام #تناسب_اندام #تناسب_وزن #لاغری_بدون_رژیم #لاغری_بدون_بازگشت #لاغری_بدون_عوارض #لاغری_با_لذت #درمان_چاقي #درمان_چاقی #درمان_چاقی_موضعی #درمان_چاقى #چاقی #چاقی_ #طب_سوزنی
Photo

Post has attachment

Post has attachment
درمان بیماری های ریوی
🔅طب سوزنی در درمان بیماری های ریوی مانند آسم ، برونشیت ، تنگی نفس و بیماریهای آلرژیک تاثیر گذاری بسیار خوبی دارد.
🔅درمان بیماری های ریوی مانند آسم و بیماریهای آلرژیک چه در بزرگسالان و چه در کودکان می تواند با کمک طب سوزنی درمان شود.
🔅معمولا شروع بیماری آسم و آلرژی ها در زمان طفولیت و در سن زیر 12 سال اتفاق می افتد ، از این رو درمان با طب سوزنی در کودکان بهتر از بزرگسالان انجام خواهد شد.
🔅در مورد بزرگسالان ممکن است بعضی افراد به درمان پاسخ خوبی دهند اما در بعضی دیگر ، طب سوزنی به عنوان یک نگهدارنده عمل کرده و درمان به صورت کامل انجام نشود.
🔅یک نوع دیگر از بیماری ریوی برونشیت نام دارد ، که نوعی از آن که بر اثر مصرف طولانی مدت دخانیات به وجود می آید ، بیماری سیوپیدی گفته می شود.
🔅از آنجا که در این نوع بیماری ، بافت ریه حالت فیبراتیک پیدا کرده است ، طب سوزنی در درمان آن تاثیر چندانی نخواهد داشت اما می تواند برای کنترل حملات بیماری سیوپیدی که بیشتر در زمستان اتفاق می افتد کمک کننده باشد ... ادامه ی مقاله در سایت سوزنیرن👇👇👇
soozaniran.com/lung

#برونشیت #برونشیت_مزمن #برونشیت_حاد #برونشیتی #آسم #آسم_ #تنگی_نفسی #تنگی_نفس #بیماری_آلرژیک #آلرژی #الرژی #آلرژیک #الرژیک #آلرژیکی #ریوی #ریه #ریهـ #بیماری_ریه #بیماری_برونشیت #بیماری_آسم #طب_سوزنی #طب_سوزني #طب_سوزنى #طب_سوزنی_لاغری #لاغری #لاغری_شکم #بزرگ_کردن_سینه #بزرگ_کردن_باسن #لیفت_سینه #درمان_چاقی
Photo

Post has attachment
ثبت نام كارگاه آموزشي تشخيص و درمان اسرار آميز بيماري ها از طريق گوش 👂👂👂
بدون سوزن و تنها از طريق تحريك نقاط
.
☯️ مزاياي تشخيص و درمان گوش :
-يادگيري آسان
-كنترل سريع و مهار درد -بدون عارضه
-ايجاد تعادل انرژي در بدن براي سلامتي بيشتر
-قابليت تشخيص بيماري قبل از وقوع
-امكان استفاده در هر زمان ومكان
.
🎓مدرس : دكتر سيد جعفر محقق
عضو فدراسيون جهاني طب سوزني .
📅 زمان برگزاري دوره : ١٣ بهمن ماه
.
Photo

Post has attachment
ماسک نوری یا ماسک LED
.
🔅ماسک LED یا نوری زیر مجموعه ای از روش لایت تراپی است . این ماسک شامل LED های مختلفی بر روی یک نقاب بوده که روی صورت بیمار قرار می گیرد.
.
🔅نورهای LED در این ماسک بر اساس نقاط طب سوزنی تعبیه شده است که به جای تحریک این نقاط با سوزن ، در این ماسک با نور و فرکانس تحریک می شوند.
.
🔅موارد استفاده از ماسک نوری برای کلاژن سازی ، جلوگیری از پیری پوست و جوانسازی صورت ، افزایش خون رسانی صورت ، از بین بردن لک و جوش ، کاهش چروک صورت ، تسریع در بهبود زخم و از بین رفتن جای زخم ، رفع خطوط ریز صورت ، کوچک نمودن منافذ باز صورت و … است.
.
🔅 همچنین این ماسک با طول موج مشخص قادر به از بین بردن باکتری پورفرین موجود در آکنه ها نیز می باشد.
.
🔅ماسک Led یا نوری دارای سه طول موج و پالس فرکانسی متفاوت است که با رنگ های مختلف نشان داده می شود . نور قرمز رنگ در این ماسک برای جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت استفاده می شود.
.
🔅نور آبی رنگ برای درمان جوش و جای جوش استفاده می شود و نور سبز رنگ برای درمان لک ، اسکارپ و جای زخم در صورت و... ادامه مقاله در سایت سوزنیران 👇 👇
soozaniran.com/led-mask

#ماسک_ #ماسک_صورت #ماسک #ماسک_led #ماسک_ال_ای_دی #جوانسازي #جوانسازی_پوست #جوانسازی #جوانسازى #کلاژنسازی #کلاژن #کلاژن_سازی #خونرسانی #خونرسانی_پوست #لک #ازبین_بردن_لک #جای_جوش #بهبود_زخم #زخم #لیفت #لیفتینگ #لیفتینگصورت #لیفتینگ_صورت #لیفت_صورت #درمان_جوش #درمان_لک #درمان_لک_پوست #درمان_جوش #درمان_لک_پوست
Photo
Wait while more posts are being loaded