Profile cover photo
Profile photo
Bartosz Grduszak
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
W dzisiejszym wydaniu Expressu Bydgoskiego można znaleźć krótką informację nt. moich badań.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Minął rok od tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce podczas imprezy „Start Party UTP” na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Przez ten czas, prokuratura prowadziła śledztwo w sprawie śmierci trzech osób, uczestniczących w feralnych otrzęsinach. Sporządzono akt oskarżenia. Czterem osobom postawiono zarzuty.
Przez ten rok ja również nie próżnowałem. Własnymi siłami i środkami przeprowadziłem niezależne badania na 105 osobach, które uczestniczyły w feralnej imprezie.
O moich wnioskach i spostrzeżeniach przeczytacie w poniższym artykule.
Zachęcam do lektury!
Add a comment...

Post has attachment
W środę,po półtoramiesięcznym śledztwie, Prokuratura Bydgoszcz Północ przedstawiła zarzuty organizatorowi październikowej dyskoteki na UTP, w wyniku której zginęły trzy osoby, a kilkanaście trafiło do szpitali z obrażeniami.
Add a comment...

Post has attachment
Skierowane do kibiców reprezentacji Polski prośby o wcześniejsze przyjście na mecz z Czechami podziałały. Chociaż nie zawsze kontrole były dokładne, to fani nie mieli większych problemów z dotarciem na stadion.
Add a comment...

Post has attachment
Ewakuowano stadion, który zdążyli już częściowo wypełnić kibice obu drużyn. Agencja AP poinformowała, że na terenie stadionu znaleziono podejrzaną walizkę. Wówczas, dwie i pół godziny przed planowym rozpoczęciem meczu, zamknięto bramki dla kibiców i dziennikarzy. Później znów zaczęto wpuszczać oczekujących. Ostatecznie jednak do spotkania nie dojdzie.
W holenderskiej telewizji NOS podano, że powodem decyzji było "konkretne zagrożenie". Policja z kolei poinformowała o "zagrożeniu eksplozją".
Add a comment...

Post has attachment
Kolejny wywiad ze mną dla wMeritum.pl. Tym razem w związku z piątkowymi zamachami w Paryżu, bezpieczeństwem szczytu klimatycznego oraz EURO 2016. Zachęcam do lektury.
Add a comment...

Post has attachment
Steward o nazwisku Zouheir w piątkowy wieczór zapobiegł przedostaniu się zamachowca samobójcy na francuski stadion narodowy, gdzie rozgrywany był mecz towarzyski między reprezentacjami Francji i Niemiec.

Jak podają niektóre zagraniczne media Zouheir jest muzułmaninem.
Add a comment...

Post has attachment
Głównym celem islamskich terrorystów był wypełniony po brzegi stadion Stade de France. Zamach udaremnili ochroniarze odpowiadający za sprawdzanie wchodzących na obiekt kibiców. Na bramce zawrócili jednego z zamachowców. Chwilę potem doszło do wybuchu.
Add a comment...

Post has attachment
W pobliżu stadionu Stade de France w podmiejskiej dzielnicy Paryża doszło do dwóch eksplozji. Nieznani napastnicy zaatakowali też w kilku miejscach w centrum miasta. Według najnowszych informacji od policji nie żyje 60 osób. Napastnicy wzięli ok. 100 zakładników, trwa obława na terrorystów.
Add a comment...

Post has attachment
Zatrzymani są mieszkańcami Wrocławia w wieku od 23 do 41 lat. Mężczyźni posiadali zakazy wstępu na masowe imprezy sportowe m.in. w związku z rozbojami, niestosowaniem się do poleceń służb porządkowych czy posiadaniem i wniesieniem na teren imprezy masowej materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby usłyszały zarzuty niestosowania się do orzeczonego przez sąd wyroku tj. art. 244 a KK.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded