Profile cover photo
Profile photo
International Borna Company
1 follower -
شرکت بین المللی برنا
شرکت بین المللی برنا

1 follower
About
Posts

Post has attachment
اتوماسیون اداری

آیا تا به حال برای شما این سوال به وجود نیامده که تفاوت شرکت های داخلی با شرکت های برون مرزی در چیست؟

و یا چرا مشکلات اداری و حاشیه های سازمانی در شرکت های برون مرزی کمتر دیده میشود؟ و حتی نظم حاکم بر آنها چگونه به وجود آمده است؟

یکی از جواب هایی که به سوال های فوق داده میشود، فرهنگ سازی وجود اتوماسیون اداری (Office Automation) در شرکت ها و سازمان های برون مرزی است که سالیان زیادی است از آن بهره می گیرند. به طور خلاصه اتوماسیون اداری مجموعه ی فرایند ها و اقداماتی است که برای خودکار نمودن و تسهیل فعالیت های اداری (شامل نامه نگاری، درخواست مرخصی و ... ) و گردش آنها در سازمان ها استفاده می شود.

اگر بخواهیم راجع به ۵ دستاورد اتوماسیون اداری صحبت کنیم به موارد ذیل می رسیم:

۵. اتوماسیون اداری دلیل خروج سازمان از شخص محوری

به عنوان مثال، گاهی اوقات این اتفاق رخ می دهد که با خروج شخصی از سازمان، دسترسی به یکسری اطلاعات که در اختیار شخص مذکور بوده اند دچار مشکل می شود و ممکن است ساعت ها و یا هفته ها زمان ببرد تا به آن اطلاعات دسترسی مجدد پیدا شود.

۴. اتوماسیون اداری علت جلوگیری از پدید آمدن جزیره های اطلاعاتی

یکی از مشکلات بزرگی که اکثر سازمان های ایرانی با آن روبه رو هستند، پدید آمدن جزیره های اطلاعاتی است. جزیره های اطلاعاتی در به دلیل فقدان علم ICT (ارتباط اطلاعات) به وجود می آیند، به اصطلاح ساده تر به دلیل عدم وجود ارتباط میان اطلاعات موجود در بخش های مختلف هر سازمان. پدیده ی فوق یک مشکل بسیار مهمی را به همراه خواهد داشت، "عدم امکان دریافت گزارشات یکپارچه".

۳. امنیت اطلاعات به کمک اتوماسیون اداری

همیشه اطلاعات موجود در هر سازمان جزو یکی از حیاتی ترین موارد محسوب میشود و برای به روز نگه داری و همچنین حفاظت از خروج اطلاعات تلاش بسیاری صورت میگیرد. این امکان همیشه وجود دارد که افراد آن سازمان، خواسته یا نا خواسته باعث خروج این اطلاعات بشوند. پس حتماً لازم است که کارکنان در حد لزوم به اطلاعات دسترسی داشته باشند و کلیه ی تراکنش های اطلاعاتی رکورد شوند.

۲. اتوماسیون اداری و جلوگیری از اعمال سلیقه

یکی دیگر از اتفاقاتی که در برخی سازمان ها مشاهده میشود، اعمال مکنونات شخصی در کار می باشد. این اتفاق می تواند باعث تناقض در گزارشات، اتلاف زمان و هزینه گردد که میتوان با بهره گیری از سیستم اتوماسیون اداری به آن نظم بخشید تا هرآنچه در سازمان می گذرد طبق گردش کاری تعیین و تایید شده از جانب مدیریت ارشد باشد. بدین ترتیب سیستم هیچ استثنایی خارج از چارچوب تعریف شده برای کسی قایل نخواهد شد.

۱. صرفه جویی در هزینه و کاهش اتلاف منابع انسانی با بهره گیری از اتوماسیون
اداری

با بهره گیری از سیستم های الکترونیکی همچون اتوماسیون اداری می توانید مصرف کاغذ سازمان خود را به مقدار چشمگیری کاهش دهید، با این کار ۱-در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید و ۲-به حفظ محیط زیست کمک نموده اید.
http://bornalab.com/products/%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7
Photo
Add a comment...

Post has attachment

آموزش مجازی

همانطور که می دانید، سرعت پیشرفت تکنولوژی به جایی رسیده است که دیگر روزانه تغییرات و دستاورد های شگرفی را به کاربران ارایه می دهد.

همواره تکنولوژی در راستای راحتی کاربران قدم برداشته است و یکی از اهداف اصلی آن غیر حضوری نمودن فعالیت های روزانه ی جامعه بوده است.

غیر حضوری شدن فعالیت های روزانه پیامد های بسیار خوبی را با خود به همراه داشته است، پیامدهایی نظیر کاهش سفرهای درون شهری، صرفه جویی در زمان، به حداقل رساندن خطاهای انسانی و ...

حتماً شما نیز تا حدودی از این خدمات به انواع مختلف بهره گرفته اید، خدماتی نظیر بانکداری الکترونیکی، فروشکاه های الکترونیکی و ...

البته لازم به ذکر است که این تغییرات و دستاوردهای تکنولوژی سال ها طول کشید تا اعتماد مردم را به خود جلب کند و اکنون که این اعتماد در میان مردم وجود دارد فرصت خوبی است تا شرکت ها و موسسات نیز خدمات خود را به راحتی به صورت غیر حضوری به مخاطبان ارایه نمایند.

یکی از خدماتی که امروزه بسیاری از مردم دنبال آن هستند، آموزش به صورت غیر حضوری است.

اخیراً برخی موسسات آموزشی اقدام به راه اندازی سیستم آموزش مجازی نموده اند ولی کیفیت آموزش را مد نظر قرار نداده اند، چرا که آموزش باید موثر باشد و غیر حضوری شدن آن نباید به کیفیت آموزش اختلالی ایجاد کند.

بعضی افراد آموزش مجازی را باعث بالا بردن کمیت دانشپذیران می دانند! شاید برایتان جالب بنظر برسد که آموزش مجازی قصد ندارد کیفیت را فدای کمیت کند بلکه قصد دارد رضایت دانش پذیرانتان را بالا ببرد.

آیا تا کنون به مشکلاتی چنین مشکلاتی برخورد داشته اید؟ به عنوان مثال تا کنون برای شما پیش آمده است که برخی از دانش پذیرانتان را به دلیل نا مناسب بودن ساعت برگزاری دوره از دست داده باشید؟ و یا به دلیل محل برگزاری دوره آموزشی برخی مخاطبان را از دست بدهید؟

خب راه حل شما برای این مساله چی چیزی بوده است؟

راهکار علم فناوری اطلاعات به شما آموزش مجازی است.

با کمک این سیستم دیگر دوره های مرکز آموزشی شما محدود به زمان و مکان خاصی نمی باشند.

و همچنین کیفیت ارایه آموزش را در صورت استفاده صحیح از این سیستم هرگز از دست نخواهید داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره جهت بهبود کسب و کار، همین حالا با مشاوران برنا تماس بگیرید.

http://bornalab.com/products/%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C
Photo
Add a comment...

Post has attachment


عملیات پرسنلی یکی از نام آشنا ترین محصولات برای هر نوع کسب و کاری است.

چند نمونه از رایج ترین نرم افزارهای عملیات پرسنلی سیستم حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و همچنین سیستم های حسابداری را میتوان نام برد که در اکثر کسب و کار های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرند.

سیستم های فوق به تنهایی آنچنان که باید به کسب و کارتان بهبود نمی بخشند و لازم است تا از نرم افزارهای کاربردی دیگری نیز بهره بگیرید تا بتوانید در هر لحظه و هر زمان به کلیه اطلاعات اداری و پرسنلی سازمان دسترسی داشته باشید.

شرکت های نرم افزاری مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند و هرکدام دارای بخش ها و همچنین کارکردهای مختلفی می باشند، به همین دلیل امکان بیان ویژگی های کلی و خاص در رابطه با خدمت فوق وجود ندارد.

با بهره گیری از این نرم افزار، کوچکترین دستاورد سازمان شما نظمی است که بر کسب و کار شما حاکم می شود.

به عنوان مثال در خصوص تایید و یا عدم تایید مرخصی نه مدیریت و نه پرسنل آن مجموعه زمان زیادی را صرف کار به این کوچکی نمی کنند چرا که فرایند اخذ مرخصی طبق جریان کاری و زمان بندی تعریف شده انجام خواهد شد.

اگر شما نیز مشکلاتی در روند اداری کسب و کارتان دارید، حتماً به فکر راه اندازی سیستم مکانیزه فوق باشید و حتماً این موضوع را مدنظر قرار دهید که دچار پدید آمدن جزیره های اطلاعاتی در سازمان خود نشوید.

حال ببینیم برنا برای این منظور چه خدماتی را برای کسب و کار شما در نظر گرفته است.
http://bornalab.com/products/%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%86%D9%84%DB%8C
Photo
Add a comment...

Post has attachment
مدیریت ارتباط با مشتری

تا به حال این سوال برای شما پیش نیامده که چرا مشتریان برخی از برند ها و شرکت ها بسیار وفادار تر از مشتریان شما می باشند؟؟

یا این سوال که چرا خود شما به برخی از برند ها و یا شرکت ها وابستگی بیشتری دارید و همیشه به دیگران نیز معرفی میکنید؟؟

جواب این سوال بسیار ساده است، این برند ها تنها از طریق گرم نگه داشتن ارتباط با مشتریان خود، وفاداری آنها را به طور غیر مستقیم خریداری می کنند.

گرم نگه داشتن این ارتباط چندان کار پیچیده ای نیست، چرا که این کار به عهده ی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) می باشد.

یک نکته ی بسیار مهم وجود دارد، اکثر افراد مدیریت ارتباط با مشتری را تنها ارسال پیام تبریک تولد و اطلاع رسانی محصول جدید می دانند، در حالیکه این تنها بخشی از وظایف این نرم افزار است.

همانطور که گفته شد مدیریت ارتباط با مشتری تنها ارسال پیام تبریک تولد نیست بلکه کارهای بسیار بزرگتری را نیز باید برای شما انجام دهد، کارهایی همچون:

۱. ثبت علاقه مندی مشتری

با توجه به پیشینه ی خرید مشتریان، این نرم افزار متوجه می شود که تمایل هر فرد بیشتر در خصوص چه محصولات و خدماتی می باشد.

۲. ترغیب خرید مجدد مشتری

با ثبت سوابق خرید مشتری این امکان برای شما فراهم می آید تا پیش از خرید مجدد مشتری به وی اعلام نمایید که زمان خرید مجدد فرا رسیده، بدین ترتیب مشتری از جای دیگری خرید نخواهد کرد و یا زمان سرویس محصول خریداری شده به وی اعلام گردد و...

۳. اعتبار بخشی به مشتری

همواره مشتریان ثابت هر کسب و کاری توقعات خاصی از آن کسب و کار دارند، با کمک چنین نرم افزارهایی میتوانید با قوانین و سیاست های از پیش تعریف شده به هر مشتری اعتبار مناسب را لحاظ کنید.

مطمئن باشید مشتری شما برای داشتن اعتبار بیشتر، تلاش های جالبی خواهد کرد.

۴. و...

این امکانات با توجه به کارکرد هر کسب و کاری متغییر است چرا که نیازها و نوع مشتریان متفاوت است.

اگر شما به مشتریان خود اهمیت می دهید و دوست دارید که آنها نیز به شما اهمیت دهند، حتماً در خصوص راه اندازی چنین سیستمی بررسی های لازم را انجام دهید.
http://bornalab.com/products/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C

Photo
Add a comment...

Post has attachment
کارتابل الکترونیک

مکاتبات سازمانی، امروزه جزو یکی از مهمترین و حساس ترین فعالیت های هر کسب و کاری می باشد، چرا که هرگونه اهمال و سهل انگاری می تواند پیامد های بسیار سنگینی را به دنبال داشته باشد.

حساسیت مکاتبات برای مدیران ارشد کسب و کار واضح بوده و همواره با اعمال قوانین و ضوابط جدید در تلاشند تا از وقوع چنین اشتباهاتی پیشگیری نمایند.

یکی از روش های نوین برای این منظور سیستم دبیرخانه الکترونیک است که به صاحبین کسب و کار این امکان را می دهد تا بر کلیه مکاتبات، بویژه مکاتبات برون سازمانی نظارتی دقیق داشته باشند.

شرکت برنا نیز در همین راستا نرم افزاری به نام نامک را روانه ی بازار کرد.

برای مطلع شدن از امکانات نرم افزار نامک به وبسایت ما مراجعه نمایید http://bornalab.com/products/%D9%86%D8%A7%D9%85%DA%A9-%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded