Profile cover photo
Profile photo
Ekspres-Rusztowania Wynajem Rusztowań
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
W dniach 4 i 5 listopada odbędzie się niecodziennie wydarzenie na narodowym. Pojawi się śnieg, co prawda sztucznie wyprodukowany, ale to na nim właśnie będzie można testować sprzęt do narciarstwa biegowego. Wszystko to podczas targów Snow Expo.
Celem nadrzędnym projektu jest wprowadzenie Polaków w świat narciarstwa biegowego, zainspirowanie pasją do biegów, pokazanie powszechności tej dyscypliny - mówią organizatorzy wydarzenia.

#Śnieg #Warszawa #SnowExpo #Narodowy #EkspresRusztowania #narciarstwobiegowe
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dyrektor Naczelny państwowych portów LOT, zdradził, iż w 2021 roku Warszawa będzie posiadała jeszcze 1 lotnisko. Budowa ma przebiegać w tempie ekspresowym. Umieszczone zostaną na nim tanie linie lotnicze i połączenia czarterowe. Nie ustalono jeszcze lokalizacji przyszłego lotniska.

#Warszawa #LOT #EkspresRusztowania #Warsaw #LinieLotnicze #lotnisko
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bieg Niepodległości coraz bliżej, zostało jeszcze kilka dni i jedynie parę wolnych miejsc aby się zarejestrować. Mimo zwiększenia puli uczestników do 18 tysięcy, chętni zapewnili już prawie wszystkie miejsca. Wygląda na to, że w tym roku przez 10 kilometrowy odcinek Warszawy, przebiegnie rekordowa liczba chętnych.

#Warszawa #Warsaw #BiegNiepodległości #BiegNiepodległości2017 #Bieg #EkspresRusztowania #Polska #DzieńNiepodległości
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy ulicy Żelaznej na Warszawskiej Woli powstanie mural. Projekt zostanie wyłoniony za pomocą organizowanego przez Ratusz Woli konkursu, w którym można zgłaszać swoją pracę. Mural ma nawiązywać do klimatu Woli i wpisywać się w architekturę bloków na ul. Żelaznej.

#Warszawa #Mural #Wola #Warszawskawola #rusztowania #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W tym tygodniu w Warszawie smog znowu przekroczył warszawski poziom ostrzegania. Stężenie niebezpiecznego dla zdrowia pyłu zawieszonego PM10 będzie utrzymywało się szczególnie przy ruchliwych ulicach.

#Smog #Warszawa #EkspresRusztowania #Zanieczyszczenie #stolica
Photo
Add a comment...

Post has attachment
28 października to jedyna w swoim rodzaju okazja do wzięcia udziału w niespotykanym biegu z przeszkodami Run or Death. Na uczestników czeka specjalnie przygotowana 6-cio kilometrowa trasa z przeszkodami i utrudnieniami.
Nasza firma wykonuje konstrukcje do organizowania takich biegów.

#Warszawa #Bieg #biegsurvivalowy #RunorDeath #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapisy na listopadowy Bieg Niepodległości 2017 już ruszyły. Zasady wydarzenia nie zmieniają się, jednak w tm roku zaskakuje liczba uczestników - zwiększono pułap do 18 tysięcy. Prawdopodobnie 29 edycja biegu będzie mogła pochwalić się rekordową liczbą uczestników.


#BiegNiepodległości #2017 #29edycjabIeguNiepodległości #Warszawa #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dwuetapowy konkurs realizacyjny na projekt koncepcji urbanistyczno-architektonicznej II etapu nadwiślańskich bulwarów zakończył się zwycięstwem warszawskiej pracowni WXCA Sp. z o.o. Jury zachwyciło rozwiązanie przejścia z miasta nad Wisłę, które połączyło nowoczesną, urbanistyczną architekturę z dużą ilością zieleni. Sama wizualizacja tego projektu, którą udostępniono po ogłoszeniu wyników, wygląda bardzo efektownie.

#BulwaryWiślane #Warszawa #Powiśle #Śródmieście #Inwestycje2017 #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lotnisko Chopina planuje wprowadzenie ciszy nocnej. To ważna kwestia dla osób zamieszkujących obok lotniska, którym dokuczają odgłosy samolotów. Cisza nocna trwałaby od godziny 23.30 do 5.30, z wyjątkiem dla lotów wojskowych, państwowych, ratunkowych, czy też sytuacji kryzysowych. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie Urząd Lotnictwa Cywilnego.

#Lotnisko #LotniskoChopina #Warszawa #Ekspresusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Możliwe, że w przyszłym roku na jednej z najbardziej obleganych dróg w Polsce ruszy punkt poboru opłat. Na odcinku autostrady A2, Warszawa-Łódź przy Pruszkowie już od 2012 roku stoją puste bramki, które czekają na dopasowanie do nich systemu zgodnego z wymaganiami europejskimi. Ministerstwo już od dawna chce pobierać opłaty za przejazd tą autostradą. Niestety może to powodować jeszcze większe utrudnienia w ruchu na obleganej trasie.

#Autostrada #a2 #Warszawa #Łódź #korki #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded