Profile cover photo
Profile photo
Ekspres-Rusztowania Wynajem Rusztowań
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Dwuetapowy konkurs realizacyjny na projekt koncepcji urbanistyczno-architektonicznej II etapu nadwiślańskich bulwarów zakończył się zwycięstwem warszawskiej pracowni WXCA Sp. z o.o. Jury zachwyciło rozwiązanie przejścia z miasta nad Wisłę, które połączyło nowoczesną, urbanistyczną architekturę z dużą ilością zieleni. Sama wizualizacja tego projektu, którą udostępniono po ogłoszeniu wyników, wygląda bardzo efektownie.

#BulwaryWiślane #Warszawa #Powiśle #Śródmieście #Inwestycje2017 #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lotnisko Chopina planuje wprowadzenie ciszy nocnej. To ważna kwestia dla osób zamieszkujących obok lotniska, którym dokuczają odgłosy samolotów. Cisza nocna trwałaby od godziny 23.30 do 5.30, z wyjątkiem dla lotów wojskowych, państwowych, ratunkowych, czy też sytuacji kryzysowych. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie Urząd Lotnictwa Cywilnego.

#Lotnisko #LotniskoChopina #Warszawa #Ekspresusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Możliwe, że w przyszłym roku na jednej z najbardziej obleganych dróg w Polsce ruszy punkt poboru opłat. Na odcinku autostrady A2, Warszawa-Łódź przy Pruszkowie już od 2012 roku stoją puste bramki, które czekają na dopasowanie do nich systemu zgodnego z wymaganiami europejskimi. Ministerstwo już od dawna chce pobierać opłaty za przejazd tą autostradą. Niestety może to powodować jeszcze większe utrudnienia w ruchu na obleganej trasie.

#Autostrada #a2 #Warszawa #Łódź #korki #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma wykonuje konstrukcje do organizowania biegu Survival Race w Warszawie przy ul. Marymonckiej. W imieniu organizatorów zapraszamy do kibicowania.


#Warszawa #survivalrace #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Europejczycy coraz częściej i chętniej wybierają hybrydy. Ze statystyk opublikowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodowych wynika, że od kwietnia do czerwca 2017 r. na europejskich drogach pojawiło się łącznie 204,5 tys. nowych samochodów osobowych z napędami alternatywnymi - to aż o 38% więcej zarejestrowanych pojazdów tego typu niż w tamtym roku.

#Hybrydy #Samochódhybrydowy #Europa #napędalernatywny #EkspresRusztowania #Waszawa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ruszyła budowa kolejnego drapacza chmur w Warszawie! Skyliner będzie mierzył 195 metrów wysokości i znajdzie się wśród najwyższych budynków stolicy. Budowa umiejscowiona przy Rondzie Daszyńskiego zgodnie z zapowiedziami ruszyła na początku września. Zakończenie prac planowane jest na rok 2020.

zdjęcie:Urbanity.com

#Skyliner #Warszawa #Wieżowiec #infastruktura #architektura #budowa #inwestycje2017 #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na ulicach Warszawy pojawiła się potencjalna konkurencja dla Veturillo. Jak na razie, na ulice Warszawy trafiło 500 rowerów od Cross Bike. W przeciwieństwie do Veturillo, po zakończeniu użytkowania sprzętu odstawiamy go gdzie chcemy - to właśnie ta najważniejsza różnica. Poza tym, korzystanie z rowerów Cross Bike w przypadku dłuższych przejazdów będzie dużo tańsze niż Veturillo i będziemy mogli korzystać z nich przez cały rok.

#Warszawa #Veturillo #Crossbike #transportmiejski #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma bała udział w przemalowywaniu muralu na ul. Ząbkowskiej.

#Warszawa #Mural #Praga #Ząbkowska #Streetart #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ławki XXI wieku są już w Polsce! Ta najnowsza technologia od Seedii to WiFi, ładowarki do telefonów, panele słoneczne, podgrzewane siedziska, grające radia, święcące ledy, e-papierowe ekrany i analityka podpięta w chmurze. Są projektowane antywandalowo, chronione szkłem hartowanym. W Warszawie możemy skorzystać z nich w Pałacu Kultury i Nauki oraz w niektórych kinach.

#Warszawa #ElektryczneŁawki #EkspresRuszowania #nowetechnologie
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Po raz 3 w Warszawie zostaną przyznane nagrody dla najlepszych Warszawskich architektów. Tegoroczna nagroda zostanie przyznana w sześciu kategoriach: najlepszy budynek użyteczności publicznej, najlepszy budynek komercyjny, najlepszy obiekt mieszkalny, najlepsza rewitalizacja, najlepsza przestrzeń publiczna, najlepsze wydarzenie architektoniczne, które promuje warszawską architekturę oaz granad prix publiczności. Listę nominowanych obiektów poznamy 17 października. Wtedy też rozpocznie się internetowy plebiscyt mieszkańców, którzy będą mogli oddać swój głos na jednego z kandydatów spośród wszystkich nominowanych.

zdjęcie: Gazeta Wyborcza Warszawa

#Warszawa #Architektura #przestrzeńpubliczna #konkurs #EkspresRusztowania
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded