Profile cover photo
Profile photo
Racing Logistics Performance
About
Racing Logistics Performance's posts

Post has attachment
Jeżeli chcecie Państwo, aby Wasze auto wyróżniło się z tłumu, zapraszamy do kontaktu. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. stylizację nadwozia. Jest to opcja, która nie wymusza konieczności zmiany całej kolorystyki auta. W większości przypadków bywa tak, że niemal kosmetyczne zmiany potrafią diametralnie odmienić wygląd pojazdu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://racinglogistics.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. usługę oklejania lamp. Specjalizujemy się w przyciemnianiu tych tylnych, co dodaje nie tylko elegancji, ale także „groźnego” charakteru. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pomimo przyciemnienia lampy zachowały optymalną przepuszczalność światła. Pracujemy na dwóch rodzajach folii – matowej oraz błyszczącej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://racinglogistics.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w oklejaniu wnętrza pojazdów. Jest to idealne uzupełnienie zmiany koloru nadwozia lub rewitalizacja wysłużonych bądź zniszczonych elementów. Jednymi z najpopularniejszych folii są te w kolorze czarnego matu lub carbonu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://racinglogistics.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zmianą koloru auta, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą folii samochodowych. Oferujemy materiał wyłącznie najwyższej jakości, który stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnego lakierowania. Cały proces oklejania trwa od 2 do 5 dni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem prowadzonych przez nas działań.
http://racinglogistics.pl/oferta/


Post has attachment
Zawsze marzyliście o tym, żeby Wasze auto wyróżniało się z tłumu? Chcielibyście, aby swoim wyglądem przyciągało wzrok innych kierowców i przechodniów? Jeżeli tak, to koniecznie powinniście zapoznać się z naszą ofertą stylizacji nadwozia. Gwarantujemy, że efekt końcowy Was powali! www.racinglogistics.pl
Photo

Post has attachment
W ostatnich latach można zauważyć wśród polskich kierowców wzrost tendencji przyciemniania szyb. Popularność zabiegu wynika nie tylko z tego, że auto zyskuje na atrakcyjności, ale również z większego komfortu użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferty, dostępnym pod adresem: www.racinglogistics.pl.
Photo

Przypominamy, że siedziba naszej firmy mieści się w Olsztynie przy ulicy Sokoła 8. Dokładne dane teleadresowe umieszczone zostały pod adresem: www.racinglogistics.pl. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Gwarantujemy, że odpowiemy na każde z nich i pomożemy Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania. 

Post has attachment
Czy wiecie, że doskonałym uzupełnieniem zmiany koloru nadwozia są elementy wnętrza oklejone w kolor karbon? Na naszej stronie internetowej: www.racinglogistics.pl znajdą Państwo szczegółowy opis oferty. Zapraszamy!
Photo

Folie ochronne najczęściej stosowane są na najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów nadwozia, czyli maska, zderzak przedni, reflektory czy lusterka. Bezbarwne folie ochronne nie zmieniają fabrycznego koloru auta. www.racinglogistics.pl

Doskonałym uzupełnieniem zmiany koloru nadwozia jest oklejanie elementów wnętrza. Elementy te mogą także zostać oklejone w dowolny kolor. Często w kilkuletnich autach oklejamy elementy wnętrza, które są już zniszczone. www.racinglogistics.pl
Wait while more posts are being loaded