Profile cover photo
Profile photo
Restauracja Gospa Ejo
2 followers
2 followers
About
Restauracja Gospa Ejo's posts

Post has attachment
Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem w naszej restauracji wesela, komunii, spotkania biznesowego lub innego rodzaju wydarzenia – prosimy o kontakt. Dane teleadresowe do naszej firmy znajdą Państwo na stronie http://gospaejo.pl/kontakt.html.
Photo

Post has attachment
Oferujemy również możliwość zamówienia naszych domowych obiadów na telefon, a także usługę obiadów abonamentowych i obiady dla firm. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie http://gospaejo.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Decydując się na wybór naszego lokalu http://gospaejo.pl/, mogą być Państwo pewni, że pobyt w nim będzie wspaniałym, klimatycznym czasem, niezależnie od tego czy to będzie spotkanie firmowe, wyjście z przyjaciółmi, czy impreza rodzinna. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
W naszej gospodzie we Wrześni http://gospaejo.pl/o-restauracji.html mogą Państwo zawsze cieszyć się znakomitym smakiem dań z kuchni polskiej i śródziemnomorskiej . Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego lokalu!

Post has attachment
Wszystkim naszym gościom składamy najserdeczniejsze życzenia szczęśliwego Nowego Roku, fantastycznej zabawy sylwestrowej, a także spełnienia wszelkich planów w zbliżającym się roku 2017!
Photo

Post has attachment
W naszej restauracji możecie zawsze liczyć na przepyszne dania z tradycyjnej kuchni polskiej i śródziemnomorskiej! Więcej informacji na temat naszych usług zamieściliśmy na stronie http://gospaejo.pl/o-restauracji.html.
Photo

Post has attachment
Nasza restauracja zajmuje się również organizacją wesel, komunii, spotkań biznesowych i wielu innych imprez okolicznościowych. Szczegółowe informacje na ten temat mogą Państwo znaleźć na stronie http://gospaejo.pl/oferta.html.

Post has attachment
Oferujemy najlepszej jakości pyszne dania tradycyjnej kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej restauracji z Wrześni: http://gospaejo.pl/.
Photo

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym menu. Mogą je Państwo znaleźć na stronie http://gospaejo.pl/menu.pdf. Oferujemy przepyszne dania zarówno z kuchni polskiej, jak i włoskiej.
Photo

Organizujemy wesela, komunie i wieczorki taneczne. Posiadamy 2 kameralne sale rozmieszczone na dwóch poziomach, dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się organizacji niemal każdej imprezy okolicznościowej! Więcej informacji na temat naszej ofery znajdą Państwo na stronie http://gospaejo.pl/.
Wait while more posts are being loaded