Profile cover photo
Profile photo
Ragana - e-sklepik z grami
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Sklepik zamknięty :) Zainteresowanych przyszłymi nowymi projektami zapraszam na stronę http://ragana.pl , gdzie można zapisać się do raganowego newslettera. Porządek z kontem na G+ zrobię już później :) Wszystkiego dobrego w nowym roku!
Add a comment...

Dzień dobry. Stara strona sklepiku definitywnie przestała działać. Niedługo zabieram się za renament, który pozwoli mi poszerzyć wyprzedarzową listę gier. Zostały jeszcze 2 (słownie dwa) papierowe Woje Miodomiła, a nowy adres kontaktowy to: ragana@ragana.pl.
Add a comment...

Dobry wieczór. Najwyższa pora to napisać. Sklepik Ragana już od dawna nie funkcjonuje tak jak bym chciał, a niedawna awaria była tylko kolejnym znakiem, że czas zamknąć ten projekt. Obecnie wyprzedaję pozostałe jeszcze gry na stronie http://ragana.pl . Zainteresowanych grami fabularnymi polecam również swoją stronę: http://grynarracyjne.pl .
Dziękuję i pozdrawiam
Kordian Krawczyk
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszam w najbliższą sobotę do stoliczka Ragany na konwencie Opolcon . Jak sama nazwa wskazuje - w Opolu. W ofercie Trolle od +k6 trolli  , Woje (moje autorskie) i inne gry RPG.
Add a comment...

Po powrocie z urlopu czas na porządki w google plusie :P
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded