Profile cover photo
Profile photo
Salon optyczny DR OKO
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Soczewki progresywne pozwalają na płynne przejście od widzenia do dali, przez widzenie odległości pośrednich, do widzenia z bliska. Nie musisz mieć dodatkowych okularów do czytania, soczewki progresywne to prawdziwa innowacja. Po soczewki Varilux zapraszamy do naszego salonu optycznego - http://www.droko.pl/promocjaokulary/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Korzystając z soczewek, musimy pamiętać o ich regularnej wymianie. Nawet jeśli wciąż widzimy dobrze, nie znaczy to, że soczewki powinniśmy nadal nosić. Przypominamy również, że przed zakładaniem i zdejmowaniem soczewek należy dokładnie umyć ręce, by nie zabrudzić szkieł. Po soczewki kontaktowe zapraszamy do naszych salonów - http://www.droko.pl/category/nasze-salony/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz przyjść do naszego salonu optycznego na badanie wzroku? Umów wizytę w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową - http://www.droko.pl/umow-wizyte/ i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Każdy z naszych salonów umożliwia bezpłatne badanie wzroku.
Add a comment...

Post has attachment
W naszych salonach optycznych znajdziesz okulary dla każdego! Posiadamy okulary damskie, męskie i dziecięce. Pomożemy w doborze okularów do czytania oraz do pracy przed komputerem. Przed wybraniem okularów przeprowadzimy szczegółowe badanie wzroku. Zapraszamy - http://www.droko.pl/category/nasze-salony/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tak jak wspominaliśmy w ostatnim poście okulary to także element garderoby, który potrafi podkreślić wiele stylizacji. Dlatego też w naszych salonach optycznych oferujemy szeroki wybór oprawek do okularów, a także szkła zerówki, dzięki którym każdy z Państwa może mieć świetne stylizacje: http://www.droko.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okulary to dzisiaj nie tylko artykuł medyczny służący do korekcji wzroku, ale również element garderoby. Okulary muszą współgrać z naszym stylem i go uzupełniać. Dlatego tak ważny jest ich wybór. W salonach optycznych DrOKO pracownicy pomagają w doborze okularów. Zapraszamy: http://www.droko.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zespół Pracowników Salonu Optycznego Dr OKO życzy wszystkim naszym Klientom spokojnych oraz nade wszystko zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Państwu dużo chwil odpoczynku i wytchnienia, a tuż po świętach zapraszamy do nas na skorzystanie z ofercie dwóch par okularów w cenie jednej: http://www.droko.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki postępującej na przód technice mamy dziś możliwość noszenia jednych okularów zamiast dwóch par. Niegdyś osoby z niektórymi wadami wzoru musiały korzystać z oddzielnych okularów do wykonywania codziennych czynności i drugich do czytania. Dziś korzystamy na co dzień z okularów progresywnych. Mamy jeszcze jedną dobra wiadomość! W naszych salonach obecnie obowiązuje promocja -50% na soczewki progresywne! Szczegóły w linku: http://www.droko.pl/promocjaokulary/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że dzisiejsze okulary noszone są nie tylko ze względu na wady wzroku? Od dłuższego czasu styliści wybierają okulary, jako uzupełnienie garderoby, jednak nie o tym chcemy dziś mówić. Obecnie okulary służą również, jako ochrona naszego wzroku przed wpatrywaniem się przez dłuższy czas w ekrany komputerów czy telewizorów. Dzięki specjalnym powłokom szkła potrafią chronić nasz wzrok: http://www.droko.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo przypominamy o możliwości umówienia się na wizytę on-line. Wystarczy skorzystać z naszego prostego formularza, do którego łatwo Państwo trafią klikając w poniższy link: http://www.droko.pl/umow-wizyte/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded