Profile cover photo
Profile photo
Radio Taxi Mikołów
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Przypominamy, że z naszą ofertą taniego taxi wychodzimy do klientów z Miłkowa a także najbliższych okolic. Cena za jeden kilometr trasy poza granicami miasta zaczyna się już od czterech złotych. Czyni to naszą ofertę bardzo atrakcyjną i konkurencyjną. https://www.taxi-mikolow.pl/dojazd
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z pewnością zainteresuje Państwa fakt, że można u nas płacić kartą. To coraz popularniejsza forma płatności, którą zdecydowaliśmy się zaoferować naszym klientom. Akceptujemy karty Visa, Mastercard, American Express i wiele innych. Jesteśmy dostępni całą dobę. https://www.taxi-mikolow.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi kierowcy mogą na Państwa życzenie podjąć się doręczenia niewielkich przesyłek kurierskich. Zapewniamy, że każdy powierzony nam pakunek znajdzie swojego odbiorcę i zostanie szybko oraz terminowo dostarczony. Zapraszamy do wypróbowania nas! https://www.taxi-mikolow.pl/zakupy-i-przesylki
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo! Oferta naszych usług nie ogranicza się jedynie do tradycyjnego przewozu osób w granicach i poza granicami miasta Mikołów. Można kontaktować się z nami całodobowo. Zapraszamy do zapoznania się z czterema taryfami, jakie proponujemy. https://www.taxi-mikolow.pl/cennik
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz cennik jest jasno określony w tej zakładce https://www.taxi-mikolow.pl/cennik na naszej stronie internetowej. Cennik podzieliliśmy na 4 taryfy. Np. taryfa 1. obejmuje granice miasta w godz. 6.00 – 22.00 i wynosi 2 zł za 1 km. Taryfa 2 to koszt 3 zł za 1 km w granicach miasta od godz. 22.00 do 6.00 rano. Taryfa 3 zaś to teren poza granicami Mikołowa w godz. 6.00 – 22.00, tu stawka wynosi 4 zł za 1 km, a taryfa 4 dotyczy obszaru poza Mikołowem w godz. 22.00 - 6.00 i wynosi 6 zł za 1 km.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poza standardowym przewozem osób wyręczymy Państwa w niecodziennych transportach, jak np. realizacja przesyłek kurierskich oraz drobne zakupy na telefon do 100 zł. Kierowca za niską opłatą może Państwu wnieść zakupy do domu. Istnieje także możliwość płatności kartą! Zapraszamy do współpracy https://www.taxi-mikolow.pl/o-nas.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do nas możecie Państwo dzwonić całodobowo! Nasi taksówkarze czekają na Wasze zgłoszenia, po czym bezzwłocznie udają się pod wskazany adres, a następnie odwożą odpowiednią trasą w miejsce, które sobie Państwo zażyczycie. Zapraszamy do współpracy i kontaktu https://www.taxi-mikolow.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podejmujemy współpracę nie tylko z Klientami indywidualnymi, ale również z firmami. Oferujemy bowiem usługi stałe, na polecenie firm i instytucji. Z nami możecie Państwo dojechać nawet do lotniska! W tym zakresie oferujemy usługi na terenie całej Polski :) Zapraszamy do kontaktu https://www.taxi-mikolow.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy z nas będąc pasażerem taksówki chciałby dotrzeć we wskazane miejsce szybko, ale też bezpiecznie. Ponadto taksówka powinna być czysta i zadbana, a kierowca kulturalny i uprzejmy oraz pomocny. Jeśli tego Państwo oczekujecie od korporacji taksówkarskiej, to… my właśnie tacy jesteśmy! Zachęcamy do korzystania z naszych usług https://www.taxi-mikolow.pl/ :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nadchodzi 1 listopada – dzień Wszystkich Świętych. Jeśli będziecie Państwo potrzebowali wówczas podwiezienia na cmentarz, bądź do domu, albo w każde inne miejsce, zadzwońcie! Nasi taksówkarze dostępni są również w święta, nie tylko te najbliższe, ale każde w roku! Zapraszamy https://www.taxi-mikolow.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded