Profile cover photo
Profile photo
Hurtownia Więcław-Wiśniewski s.c.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Montażownica RAVAGLIOLI G7645D.26 to kolejna z naszych propozycji. Jest to w pełni zautomatyzowana maszyna, o bardzo stabilnej konstrukcji, która umożliwia montaż i demontaż opon w samochodach osobowych i dostawczych. Szczegółowe informacje dostępne są na: http://motohurtownia.com.pl/produkt/montazownica-ravaglioli-g7645d-26.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie również podnośnik dwukolumnowy Ravaglioli KPX 337 LW. Ów podnośnik umożliwia sprawne i bezpieczne podnoszenie samochodów osobowych, terenowych, suvów, dostawczych o masie do 3,2 t. Podnośnik wyposażony jest w automatyczny system smarowania oraz w automatyczny system blokowania ramion. O szczegółach przeczytacie na: http://motohurtownia.com.pl/produkt/podnosnik-dwukolumnowy-ravaglioli-kpx-337-lwk.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również wyważarki do samochodów. Jednym z proponowanych modeli jest Ravaglioli G2.117R t. To wyważarka mikroprocesorowa o napędzie elektrycznym, umożliwiająca wyważenie kół samochodów osobowych oraz dostawczych. Szczegółowy opis urządzenia znajdziecie na: http://motohurtownia.com.pl/produkt/wywazarka-ravaglioli-g2-117r.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podnośnik dwukolumnowy, hydrauliczny Nussbaum 2.40 HL NT 4 t. to kolejna z naszych propozycji. Podnośnik jest prosty w obsłudze, umożliwia sprawne i bezpieczne podnoszenie pojazdu, wyposażony jest w funkcję automatycznego blokowania ramion oraz odblokowywania po dotarciu do podłoża. Ze szczegółowym opisem możecie zapoznać się na: http://motohurtownia.com.pl/produkt/podnosnik-dwukolumnowy-hydrauliczny-nussbaum-240-hl-nt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wózki widłowe są niezastąpione w wielu branżach, za ich pomocą można przetransportować towar, załadować go lub rozładować. W naszej ofercie znajdziecie specjalne podnośniki do wózków widłowych. Owe podnośniki umożliwiają sprawny i bezproblemowy serwis urządzania, są bardzo wytrzymale i proste w obsłudze. Więcej informacji znajdziecie na: http://motohurtownia.com.pl/kategoria/podnosniki-do-wozkow-widlowych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy duży wybór felg aluminiowych i stalowych. Proponujemy felgi w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, w naszej ofercie znajdziecie również felgi wieloramienne. Oprócz felg w sprzedaży mamy specjalne nakrętki zabezpieczające felgi przed kradzieżą. Z naszą ofertą możecie zapoznać się na: http://motohurtownia.com.pl/kategoria/felgi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urządzenia do obsługi klimatyzacji samochodów osobowych i ciężarowych to kolejna część naszej oferty. Proponujemy między innymi model Spin Clima Advance Plus. Urządzenie umożliwia obsługę układów klimatyzacji z czynnikiem R134a, między innymi opróżnienie i suszenie układu oraz sprawdzenie jego szczelności. Więcej informacji na: http://motohurtownia.com.pl/produkt/urzadzenie-do-klimatyzacji-spin-clima-advance-plus.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Porządne opony zapewniają dobrą przyczepność pojazdu, skracają drogę hamowania, a co za tym idzie, zapewniają bezpieczną jazdę. W naszej ofercie znajdziecie również opony. Proponujemy opony, letnie, zimowe, jak również całoroczne do samochodów osobowych oraz ciężarowych. Więcej informacji na: http://motohurtownia.com.pl/kategoria/opony.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podnośnik dwukolumnowy RAVAGLIOLI KPX 337 WK to jedna z naszych licznych propozycji. Ów podnośnik wyposażony jest w elektromechaniczny napęd, umożliwia sprawne podniesienie samochodów osobowych, jak również terenowych i dostawczych o masie do 3,2 ton. Więcej informacji znajdziecie na: http://motohurtownia.com.pl/produkt/podnosnik-dwukolumnowy-ravaglioli-kpx-337-wk.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesne urządzania w warsztacie samochodowym znacznie podnoszą jakość usług i skracają czas ich realizacji. W naszej ofercie znajdziecie również niezbędne w każdym warsztacie podnośniki samochodowe. Proponujemy podnośniki dwukolumnowe, czterokolumnowe, specjalistyczne, i nożycowe renomowanych firm. Więcej na: http://motohurtownia.com.pl/kategoria/podnosniki.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded