Profile cover photo
Profile photo
Sennheiser Polska
38 followers -
Oficjalny profil G+
Oficjalny profil G+

38 followers
About
Sennheiser Polska's posts

Post has attachment
Odkryj nowy wymiar czystości reprodukcji audio. Zestaw składający się ze słuchawek Sennheiser HD 800 oraz wzmacniacza HDVD 800 to gwarancja doświadczania czystego i idealnego dźwięku.
Słuchawki HD 800 stworzone dla perfekcji: http://sennheiser.pl/o/hd-800
Wzmacniacz słuchawkowy HDVD 800 - brzmienie doskonałe: http://sennheiser.pl/o/hdvd-800
Photo

Post has attachment
Czy ktoś z naszych fanów wybiera się w tym tygodniu na targi Integrated Systems Europe (ISE) w Amsterdamie? Nasze najważniejsze nowości to TeamConnect Wireless M-Tray Set z dwoma satelitami i bezprzewodowy mikrofon stołowy SpeechLine. Odwiedź nas na naszym stoisku 2-A45.

Dowiedz się więcej: http://bit.ly/2jTDtYz
Photo

Post has attachment
Nazwisko Leslie Ann Jones może nie jest znane każdemu ale w środowisku inżynierów dźwięku jest bardzo sławne. W nowojorskim Pop-Up Store Sennheisera, Jones opowiadała o cudach wysokiej jakości dźwięku.

Zobacz więcej: http://bit.ly/2k9x7mt
Photo

Post has attachment
Słuchawki, które redefiniują audiofilskość.

Poczuj prawdziwą innowację z #HD630VB: http://bit.ly/2krOqzv
Photo

Post has attachment
W tym roku Sennheiser planuje coś specjalnego na targi Integrated Systems Europe (ISE) w Amsterdamie. Pojawimy się tam na dwóch stoiskach. Na naszym firmowym stoisku (2-A45) znajdą się nasze rozwiązania premium dla komunikacji biznesowej. Na drugim stoisku (13-B110), będziemy prezentować nasze rozwiązania produktowe dla sektora edukacyjnego. Czekamy na Waszą wizytę!

Dowiedz się więcej: http://www.sennheiser.com/ise
Photo

Post has attachment
Poznaj NOWY i innowacyjny mikrofon MKE 2 do GoPro® HERO4. Zaporojektowany by rejestrować ultra wysokiej jakości dźwięk wszędzie tam, gdzie jest akcja!

Zobacz więcej: https://goo.gl/E3bTnH
Photo

Post has attachment
Sztuka dźwiękowego studia – cyfrowy remastering. Odkryj nowe monitory studyjne Neumann KH 80 DSP. Perfekcja tego systemu pochodzi z jego cyfrowego serca: nasz procesor DSP przekształca każdy dźwięk do jakości referencyjnej w każdym środowisku - bez utraty żadnych szczegółów.
Dowiedz się więcej: http://www.neumann.com/homestudio/
Photo

Post has attachment
Gwiazda Broadwayu i muzyk indie Shoshana Bean, zauroczyła świątecznych klientów w Nowojorskim Westfield World Trade Center. Przeczytaj więcej o tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu: https://goo.gl/yPKRIC
Photo

Post has attachment
Poznaj Sennheiser AMBEO® Smart Surround. Zapisuj i odtwarzaj binauralne nagrania audio na smartfonie z niespotykaną dotąd łatwością: https://www.engadget.com/2017/01/05/sennheiser-ambeo-headphones-record-3d-audio/


Photo

Post has attachment
Sennheiser #e965 to ręczny mikrofon wokalowy wyposażony w klasyczny przetwornik pojemnościowy wykorzystujący dużą membranę. Łączy on najlepsze z dostępnych cech mikrofonów estradowych z pionierskimi doświadczeniami firmy Sennheiser na polu akustyki. Z pełną zdolnością przebicia się przez wysokie sygnały panujące na scenie, e965 jest najwyższym modelem z wielokrotnie nagradzanej serii evolution 900.
Sprawdź: http://bit.ly/2jthDJC
Photo
Wait while more posts are being loaded