Profile cover photo
Profile photo
AZOTAS
About
Posts

Post has attachment
Public
Proponujemy Państwu specjalistyczną linię maszyn do recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Umożliwia ona na efektywny odzysk metali z tzw. elektrośmieci. Dodatkowym atutem urządzeń jest nowoczesny design. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://azotas.pl/produkty/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnych urządzeń recyklingowych lub skompletowaniem elementów wyposażenia linii recyklingowych takich jak np. nożyce hydrauliczne czy taśmy transportujące zapraszamy do skorzystania z oferty firmy AZOTAS: http://azotas.pl/firma/. Jesteśmy dystrybutorem maszyn recyklingowych znanego włoskiego producenta Guidetti. Oferujemy również fachowe usługi z zakresu serwisu urządzeń.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Separatory wibracyjne zapewniają precyzyjne rozdzielenie poszczególnych cząsteczek materiałów. Maszyny te znajdują szereg zastosowań w wielu dziedzinach przemysłu, m.in. w odzysku metali z kabli elektrycznych czy przemyśle tworzyw sztucznych. W naszej ofercie otrzymają Państwo różne rodzaje separatorów wibracyjnych. Zapraszamy na stronę: http://azotas.pl/produkty/, w celu uzyskania dokładnych informacji o każdym z naszych separatorów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Dystrybucja maszyn recyklingowych pośrednio przyczynia się do ochrony środowiska. Nie wyobrażamy sobie, aby działanie tego typu urządzeń mogło generować dodatkową emisję zanieczyszczeń do atmosfery. Dlatego wszystkie maszyny dostępne w naszej ofercie są ekologiczne oraz charakteryzują się małym zużyciem energii, a także niskim poziomem hałasu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się katalogiem naszych produktów: http://azotas.pl/do-pobrania/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
AZOTAS z Sieradza jest dystrybutorem maszyn Guidetti. Dzięki temu możemy naszym Klientom proponować zakup profesjonalnych linii recyklingowych do zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony http://azotas.pl/produkty/, na której znajdziecie Państwo pełną listę sprzętów, które oferujemy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się szczegółowych informacji o parametrach technicznych naszych maszyn do recyklingu zapraszamy do przejrzenia katalogu produktów, który udostępniamy na stronie internetowej w zakładce „Do pobrania”: http://azotas.pl/. Zamieściliśmy tam specyfikację wszystkich urządzeń dostępnych w naszej ofercie w formie plików PDF. Oczywiście pozostajemy również do Państwa dyspozycji w zakresie kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Oferujemy Państwu sprzedaż maszyn do recyklingu, wśród których są młyny serii „TURBO”, czyli jeden z elementów wyposażenia profesjonalnych linii recyklingowych. Są wyjątkowe, bowiem wprowadzają w proces recyklingowy rozdrabnianie na sucho! Tym samym materiały są zmniejszane dzięki wirom, zmianom ciśnienia i płynnym wibracjom, a nie mieleniu, które znacznie bardziej eksploatuje elementy ścierające. Po więcej szczegółów o młynach i nie tylko zapraszamy na naszą stronę http://azotas.pl/mlyny-serii-turbo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Zakres naszej oferty serwisowej obejmuje opiekę gwarancyjną, ale też profesjonalną pomoc pogwarancyjną. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych od renomowanych producentów. Mogą być Państwo pewni, że nasi technicy dołożą wszelkich starań, aby szybko i skutecznie zlikwidować przyczynę awarii i tym samym przywrócić efektywną pracę urządzeń. Zapraszamy do kontaktu: http://azotas.pl/serwis/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Oferujemy profesjonalne młyny do recyklingu z serii Turbo. Działają one w oparciu o innowacyjną koncepcję rozdrabniania na sucho. Nasze młyny posiadają szereg zalet, do których należy niezwykle intuicyjna obsługa oraz niewielkie rozmiary urządzeń. Polecamy zapoznać się z licznymi obszarami zastosowań, w których doskonale sprawdzą się młyny serii Turbo: http://azotas.pl/mlyny-serii-turbo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Posiadają Państwo pytania związane z naszą ofertą? A może potrzebujecie dodatkowych informacji dotyczących konkretnych produktów dostępnych w naszym asortymencie? Zachęcamy Was do kontaktu z naszym biurem. A jeśli chcecie być na bieżąco z wszystkimi nowościami, które pojawiają się na naszej stronie zapraszamy do zapisania się do newslettera: http://azotas.pl/. Dzięki temu nie umknie Wam żadna istotna informacja.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded