Profile cover photo
Profile photo
PROPLANT s.r.o.
Freelance engineering company
Freelance engineering company
About
Posts

Post has attachment
V rámci výnimočnej návštevy tímu z Intergaphu, ktorú organizovala spoločnosť cadvision v Prahe pre Českú a Slovenskú Republiku sme boli oslovení na krátky rozhovor o našich projektoch.

Post has attachment
Vystúpili sme s príspevkom na tému: „Koordinácia projektu pri použití produktov od Intergraph a Autodesk na reálnom projekte.“ V rámci nášho vystúpenia sme prítomným odprezentovali náš workflow a dosiahnuté výsledky na konkrétnych projektoch.

Post has attachment

Post has attachment
Investorom je spoločnosť Slovnaft a.s., ktorá sa rozhodla pre rekonštrukciu rozvádzača pary a chladiacej vody do extrúdra a tak sme vypracovali 3D-model pre potreby koordinácie stavby.

Post has attachment
Pre zákazníka JUNOZ s.r.o. a investora Slovenské elektrárne a.s. sme riešili projekt výmeny potrubných trás a ventilov na kyselinu sírovú. Vypracovali sme realizačný projekt rekonštrukcie rozvodov kyseliny sírovej z PVDF materiálu.

Post has attachment
Vyprojektovanie chladiaceho okruhu s odparovacími kondenzátormi v Bioelektrárni Žarnovica. Na strane zákazníka a investora bola spoločnosť BIO ENERGO s.r.o.

Post has attachment
Projektujeme a poskytujeme inžinierske služby pre chemický, petrochemický, energetický, farmaceutický, potravinársky a strojársky priemysel a rovnako tak pre projekčné firmy v tejto oblasti. Teraz sme si vynovili vlastný web, aby ste sa o nás dozvedeli ešte viac.
Wait while more posts are being loaded