Profile cover photo
Profile photo
Grupa TERMETAL
About
Grupa TERMETAL's posts

Post has attachment
Zalety Krat pomostowych wykonanych ze stali to wysoka wytrzymałość na zgniatanie, ściskanie, rozciąganie czy zginanie. Dzięki wykorzystaniu procesu ocynkowania ogniowego kraty pomostowe są zabezpieczone przed antykorozją, są odporne na czynniki atmosferyczne i ognioodporne. http://termetal.pl/oferta/kraty-pomostowe/rodzaje-krat/
Photo

Post has attachment
Kraty pomostowe to wytrzymały i praktyczny sposób na wykonania pomostów czy systemów odwodnienia w drogach. Można z nich także wykonać kompletne ciągi schodowe – zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Specjalnie karbowana powierzchnia tych krat sprawia, że schody są antypoślizgowe i bardzo wytrzymałe.
http://termetal.pl/oferta/kraty-pomostowe/stopnie-schodowe-spoczniki/
Photo

Post has attachment
Grupa Termetal produkuje mocne i niezawodne kraty pomostowe dostosowane do specyfikacji klienta.
Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym wykonuje również kraty ze stali nierdzewnej w gatunku INOX 304 lub INOX 316.
#kratypomostowe

http://termetal.pl/oferta/kraty-pomostowe/rodzaje-krat/
Photo

Post has attachment
Korozja i naprawa uszkodzeń korozyjnych to ogromne koszta i to nie tylko finansowe. Uszkodzenia korozyjne mogą prowadzić do marnotrawstwa zasobów naturalnych, niebezpiecznych awarii i wielu innych kosztów pośrednich. Korozja jest zjawiskiem naturalnym, które nigdy nie może być całkowicie wyeliminowane. Jednak zastosowanie odpowiednich systemów ochrony przed korozją na początku projektu, takich jak cynkowanie ogniowe zabezpiecza konstrukcję i obniża koszty dalszego utrzymania.
http://termetal.pl/oferta/cynkwanie/zabezpieczenie-antykorozyjne/
Photo

Post has attachment
Grupa Termetal oferuje zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych. Cynkowanie ogniowe jest procesem nakładania mechanicznie wytrzymałej powłoki cynku na stal. Jest to technologia powszechnie wykorzystywana w zabezpieczeniu stali przed korozją. http://termetal.pl/oferta/cynkwanie/
Photo

Post has attachment
Do produkcji krat pomostowych używamy najwyższej jakości stali walcowanej. Płaskowniki nośne stosowane w produkcji krat pomostowych spełniają wszystkie wymogi wytrzymałościowe dla stali S 235, S 275, S 355 http://termetal.pl/oferta/kraty-pomostowe/tabela-wytrzymalosci-krat/
Photo

Post has attachment
Miło nam poinformować, że właśnie rozpoczęliśmy proces inwestycyjny  polegujący na budowie OCYNKOWNI OGNIOWEJ w okolicach KIELC. Planowane otwarcie 2017/2018 rok.

Zarząd Grupy TERMETAL

Post has attachment
Misją Grupy Termetal jest innowacyjny rozwój w obszarze produkcji i handlu produktami o wysokich standardach jakości; realizowany w sposób przyjazny dla środowiska, dający pełną satysfakcję klientom, zapewniający stałe doskonalenie i wykorzystanie potencjału pracowników.

Post has attachment
Cynkowanie ogniowe jest procesem nakładania mechanicznie wytrzymałej powłoki cynku na stal. Powłoka cynku tworzy się po obydwu stronach stali oraz na wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni profili zamkniętych.  
http://termetal.pl/oferta/cynkwanie/
Photo

Post has attachment
W zależności od potrzeb kraty znajdują zastosowanie jako:
- pokrycia ciągów komunikacyjnych
- pokrycia kanałów i zabezpieczenia włazów
- dojścia do suwnic i torów podsufitowych
- pokrycia lekkich stropów podwieszanych
- pokrycia ciągów komunikacyjnych na mostach i kładkach
- ciągi schodowe wewnętrzne i zewnętrzne
- segmenty ogrodzeniowe i ażurowe ściany działowe
- elementy elewacji zewnętrznej i wewnętrznej
- elementy dekoracyjne czy scenograficzne imprez kulturalnych (plenerowych czy atelierowych), np. sceny, podesty, wybiegi, itp.

http://termetal.pl/oferta/kraty-pomostowe/zastosowanie-krat-realizacje/
Photo
Wait while more posts are being loaded