Profile cover photo
Profile photo
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna TĘCZOWA
3 followers -
Pomagamy - Jak skutecznie pomagać! Znajdziesz u nas wsparcie fachowych specjalistów!
Pomagamy - Jak skutecznie pomagać! Znajdziesz u nas wsparcie fachowych specjalistów!

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Już od połowy kwietnia we wszystkich przedszkolach na terenie Piotrkowa Trybunalskiego rozpocznie się dwumiesięczna akcja pt: „Wiosenne czytanie” zorganizowana przez naszą poradnię i Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
W ramach akcji wolontariusze będą odwiedzać cyklicznie raz w tygodniu, według określonego harmonogramu przedszkola na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i czytać dzieciom wybrane opowiadania z książki Grzegorza Kasdepke pt.: „Bon czy ton, czyli savoir-vivre dla dzieci”
Inauguracja „Wiosennego czytania” odbędzie się 9 kwietnia o godzinie 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
Podczas inauguracji wystąpią: Ernest Staniaszek, oraz Wojciech Baranowski, a także Studenckie Koło Naukowe Pedagogiczno-Psychologiczne działające przy Uniwersytecie Jana Kochanowskiego, które przygotowało dla przedszkolaków występ specjalny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,
najskrytszych marzeń spełnienia! 
Samych pozytywnych chwil przy świątecznym stole,
niech te Święta będą szczęśliwe i wesołe!
A na dodatek na każdym kroku
powodzenia w Nowym 2014 Roku!

Wszystkiego co najlepsze życzy Poradnia Tęczowa :)
Photo
Add a comment...

Już 18 grudnia 2013 r. w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim w ramach Kino na Temat odbędzie się drugie spotkanie organizowane przez naszą poradnię, na temat: "Tolerancja - Spotkanie z innym".
Add a comment...

Post has attachment
W dniach 12 i 15 listopada 2013 r. w Zespole Szkół Rolniczych w Czarnocinie odbyły się warsztaty, które prowadziła Pani Pedagog z naszej poradni. Warsztaty dotyczyły profilaktyki uzależnienia od narkotyków. Zajęcia wzbudziły w uczestnikach swoiste zainteresowanie i przebiegły bardzo pomyślnie. Z celami i szczegółowymi zagadnieniami warsztatów można zapoznać się na naszej stronie internetowej pod poniższym linkiem:
http://poradniateczowa.pl/ciekawostki-o-nas/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już jutro, w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim, po raz pierwszy dyskusja z udziałem specjalisty z Naszej Poradni! Po obejrzeniu przez młodzież filmu pt.: "Fala", nastąpi krótka rozmowa z młodzieżą na temat: "Przemoc wśród rówieśników - mechanizmy powstawania przemocy." Więcej na ten temat można przeczytać klikając w poniższy link: http://www.helios.pl/19,Piotrkow-Trybunalski/KinoNaTemat/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rodzicu, jeśli zauważyłeś niepokojące zmiany w rozwoju Twojego dziecka i jeśli martwi Cię jego zachowanie, to nie zwlekaj i zapisz je JUŻ TERAZ do naszej poradni na zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju, które prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Terapia ta skierowania jest do dzieci w wieku 0-7 lat.

Od stycznia terapia wczesnego wspomagania rozwoju w naszej poradni będzie prowadzona nieodpłatnie, także zapraszamy do zapisywania swoich pociech!

Więcej na ten temat można przeczytać na naszej stronie internetowej:
http://poradniateczowa.pl/wczesne-wspomaganie-rozwoju-dziecka/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Poradnia TĘCZOWA
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded