Profile cover photo
Profile photo
SERWIS OPON 24H - Wulkanizacja mobilna POZNAŃ
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Składowane opony zużyte odbierzemy bezpłatnie. Nie warto wyrzucać opon, ponieważ ulegają one biodegradacji w środowisku naturalnym od kilkudziesięciu do kilkuset lat.
http://pneumaster24.pl/ekologia-2/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działania prowadzone przez nasz mobilny serwis opon 24h sprawiają, że nie ma potrzeby zakupu opon tak często i w takiej cenie jak do tej pory praktykowaliście. Naszą misją jest doradztwo i serwis mobilny. Zaufanie klientów zdobywamy własną pracą, rzetelnością i uczciwością.

http://pneumaster24.pl/misja-2/
Add a comment...

Post has attachment
Naszą misją jest praca w każdych warunkach, bezpośrednio u klienta. Priorytetem jest badanie, nadzór i opieka nad oponami klienta. Budowanie bazy, monitorowanie zużycia i przebiegów to nasze atuty. Bazę pojazdów udostępniamy w formie pisemnej lub elektronicznej. Dzięki niej oceniamy stan opon, wydajemy zalecenia prewencyjne oraz sugerujemy optymalne i alternatywne rozwiązania, pozostawiając jednocześnie właścicielowi firmy ostateczną decyzję.

http://pneumaster24.pl/misja-2/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy bezpłatny odbiór zużytych i zniszczonych opon przekazując je do utylizacji. Pracujemy tylko i wyłącznie akcesoriami i urządzeniami posiadającymi prawne atesty dopuszczające do obrotu. Miejsce naszej pracy zawsze pozostawiamy w czystości ze szczególną dbałością o środowisko naturalne. Należy pamiętać, że takie czynności jak rotacje na osi, feldze i pozycji oraz pogłębianie profilu opony nie tylko wydłużają jej eksploatację oszczędzając pieniądze ale także nie generują potrzeby zakupu nowych opon i ich produkcji. http://pneumaster24.pl/ekologia-2/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma PNEUMASTER oferuje profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące mobilnej wulkanizacji. Zapewniamy nie tylko bezpłatny odbiór zużytych opon, ale i przekazujemy je do utylizacji. Dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności uzyskacie Państwo na stronie: http://pneumaster24.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdajemy sobie sprawę z tego, że obecnie cena jednego karkasu ciężarowego wynosi ponad 200 zł. Staramy się niwelować wszelkie koszta z tym związane, dlatego karkasy odbieramy na podstawie dokumentu oraz informujemy pisemnie o jego weryfikacji.

http://pneumaster24.pl/uslugi-i-porady-2/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Praca z ogumieniem sprawia, że ze szczególną uwagą patrzymy na rozwiązania ekologiczne. W ramach podjętych działań zdecydowaliśmy się na otworzenie bezpłatnego punktu odbioru zużytych lub zniszczonych opon.

Wszystkie przyjęte opony poddajemy procesowi utylizacji. Pracujemy wyłącznie na urządzeniach posiadających prawne atesty.

Więcej o naszym mobilnym serwisie opon przeczytają Państwo na http://pneumaster24.pl/ekologia-2/
Add a comment...

Post has attachment
Wybór opon samochodowych, szczególnie wśród młodych kierowców, może być nie lada wyzwaniem. Poza klasycznym podziałem na opony sezonowe warto zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych parametrów technicznych.

Szerokość, rozmiar opony, odpowiedni bieżnik. Wszystkie te parametry mają znaczenie. Na co w takim razie zwracać szczególną uwagę?

Jeśli mają Państwo problem z doborem odpowiednich opon do swego auta, prosimy o zaufanie naszym specjalistom i podjęcie współpracy z Pneumaster.

http://pneumaster24.pl/uslugi-i-porady/
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzieli Państwo czym jest system TPMS? Jest to system wyposażony w czujniki, który montuje się w oponach. System TPMS odpowiedzialny jest za pomiar ciśnienia w kołach. Dzięki niemu procedura sezonowej zmiany opon staje się bardziej skomplikowana.

Wymiana opon w samochodach posiadających czujnik TPMS przestaje być już klasyczną wymianą opon i zaleca się, aby osoby posiadające je w swoich autach decydowały się na usługi fachowców, którzy wyeliminują ryzyko uszkodzenia czujników.

www.pneumaster24.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wakacyjna przerwa w pracy to idealny moment by sprawdzić ogumienie samochodów firmowych. Gdy większość pracowników przybywa na urlopach, kontrola zaparkowanych na parkingu firmowym aut nie będzie kolidować z planami ich użytkowników. Zapraszamy Państwa do skorzystania z mobilnego serwisu opon Pneumaster. http://pneumaster24.pl/uslugi-i-porady/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded