Profile cover photo
Profile photo
Biznes Integracje
102 followers -
Małopolskie Konferencje Integracyjne dla przedsiębiorców, firm, studenckich startup'ów. Nawiązywanie kontaktów biznesowych, rekomendacje.
Małopolskie Konferencje Integracyjne dla przedsiębiorców, firm, studenckich startup'ów. Nawiązywanie kontaktów biznesowych, rekomendacje.

102 followers
About
Posts

Post has attachment
Biznes integracje Sp. z o.o. jest właścicielem portalu www.lowcytrendow.pl  - miejsca, które wskazuje na nowe trendy rynkowe, promuje i poleca dobre produkty.
Na dzień 11 sierpnia 2014 ma sporą publiczność: niemal pół miliona odsłon i ok. 60 tys unikatowych użytkowników.
 W razie zainteresowania umieszczeniem informacji o państwa firmie, produktach, usługach, miejscach i wydarzeniach zapraszamy do kontaktu: kontakt@lowcytrendow.pl 
Photo
Add a comment...

Na szczeście Google+ to nie FB :) tutaj tylko poważni ludzie, więc jest ich mniej :) Zapraszam też do grupy Biznes w Polsce.Współpraca.

czy w Polsce popularna jest wspólpraca w biznesie? Czy Polacy lubią sobie pomagać? Dzielić doświadczeniem?

Post has attachment
Małopolskie Konferencje Biznes Integracje to najlepsza forma współpracy i pozyskiwania kontaktów biznesowych. To nie sa zwykłe konferencje. Tutaj 4 godziny nawiązujemy kontakty, prowadzimy rozmowy w kuluarach, wymieniamy się wizytówkami, pokazujemy swoje produkty i projekty  i pijemy kawkę. Pozostałe 2 godziny szkolimy się, słuchamy prelekcji, ale tylko tych, które nas interesują. :) Ponad 100 przedsiębiorców, stoiska ekspozycyjne, prezenty i świetna atmosfera. 
najbliższa Konferencja Biznes Integracji to ECO&DESIGN - 12 luty 2013 Wieliczka (3 km od Krakowa) Nie może Cię zabraknąć! 
www.BiznesIntegracje.pl 
Ilość miejsc ograniczona - wstęp tylko poprzez zapisy na stronie www.biznesintegracje.pl

Post has attachment
Szukasz kontaktów biznesowych w Małopolsce? A może brakuje Ci klientów? Czy wolisz pokazać swoje produkty osobom decyzyjnym, niż puszczać mailing? Wejdź do nas: www.BiznesIntegracje.pl Znajdziemy dla Ciebie to czego szukasz :)
Add a comment...

Post has attachment
Do Konferencji Biznes Integracje ECO&DESIGN dołączył nowy Partner - Multiplanowanie.pl - Mój prosty sposób osiągania celów. Serdecznie witamy!!!
Firma Multiplanowanie.pl prowadzi szkolenia z zakresu efektywności osobistej i osiągania celów oraz produkuje multiplanery, narzędzia 4tej, najnowszej generacji zarządzania czasem.  

Założyciel firmy Rafał Mirkowski, matematyk z wykształcenia i manager z doświadczenia jest praktykiem biznesu a misją firmy jest wspieranie innych w skutecznym działaniu i osiąganiu celów.

Od pomysłodawcy i producenta Multiplanera - Rafała Mirkowskiego otrzymacie świetną konkursową nagrodę :) wystarczy tylko... :)
Co? dowiecie się na Konferencji 12 lutego 2013 w Wieliczce !!!
 
www.multiplanowanie.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konferencję ECO & DESIGN wspierać będą swoimi produktami niezwykli ludzie z firmy AMIZO. To od nich właśnie otrzymacie ekologiczne, niecodzienne i pomysłowe torby na prezenty, które będą w środku :)
Zaglądnijcie do Amizo: www.amizo.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnie dla Was zaprosiliśmy na najbliższą Konferencję ECO & DESIGN (12 luty 2013 Wieliczka) świetnego szkoleniowca: Krzysztofa Kamila Zarzyckiego - eksperta do spraw kontaktów interpersonalnych, specjalistę komunikacji niewerbalnej. Tworzy skuteczne metody dotarcia do klienta, a także reprezentuje klientów sektora VIP. Obecnie wspiera również przedsiębiorców w zakresie marketingu oraz skutecznego tworzenia stabilnych marek w mikro i makro rynku. 
Na szkoleniu "Motywacja bez mobbingu – Efektywne zarządzanie, wykorzystujące różnorodny potencjał" zostaną omówione elementy naturalnego przywództwa, sposób prostego utrzymywania autorytetu i sympatii u pracowników oraz krótki kurs jak zepsuć nawet najlepszy zespół czy najwytrwalszego pracownika oduczyć pracy - czyli jak tego nie robić. 
Zapowiada sie ciekawie... :) 
Kochani, zapraszamy do zapisania się na Konferencję, gdyż ilość miejsc jest ograniczona a z dnia na dzień ich ubywa :)
Zapisy na: http://www.biznesintegracje.pl/wydarzenia/design-eko/
Add a comment...

Post has attachment
Witamy serdecznie kolejnego Patrona Konferencji Biznes Integracje - Europejską Wspólnotę Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem stowarzyszenia jest rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających indywidualnej aktywności ludzi. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki aktywności i przedsiębiorczości pojedynczych jednostek tworzy się bogate i aktywne społeczeństwo. www.ewrp.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dołaczają kolejni Patroni i Partnerzy. Patronem Medialnym Konferencji BIZNES INTEGRACJE jest LOUNGE MAGAZYN - wysokiej jakości bezpłatny magazyn lifestyle’owy o modzie, sztuce, ludziach i ich miejscach – o wszystkim tym, co wyjątkowe w Twoim mieście. www.loungemagazyn.pl
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded