Profile cover photo
Profile photo
TÜRKKEP A.Ş.
19 followers -
TÜRKKEP Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri
TÜRKKEP Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri

19 followers
About
TÜRKKEP's posts

Post has attachment
Babalar Gününüz Kutlu olsun!
“Bir babanın erdemi, çocuğun servetidir.”
#babalargunu
Photo

Post has attachment
9-13 Haziran Çevre Koruma Haftası Kutlu Olsun!
TÜRKKEP, Kayıtlı Elektronik Posta ve e-Fatura gibi e-Dönüşüm hizmetleriyle doğayı ve çevreyi korumada öncülük ediyor.

#cevre #cevrekorumahaftasi
Photo

Post has attachment
Çevre kirliliğiyle mücadelede kamuoyunu bilinçlendirmeyi hedefleyen AB Türkiye Delegasyonu ve Birleşmiş Milletler Türkiye tarafından da desteklenen “Uluslararası Bisiklet Festivali” Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında 6-7-8 Haziran tarihlerinde düzenlenecek. Bu etkinlik ile insanların günlük ulaşımda motorlu taşıt yerine, bisiklet gibi çevre dostu araçların kullanmalarını teşvik etmek amaçlanıyor. Ayrıntılı bilgi için www.bisikletliler.org ve www.facebook.com/EUinTurkey linklerini inceleyebilirsiniz.

Post has attachment
“İZMİR DİJİTAL ARŞİV KENT ve İZMİR’DE YASAL KAĞITSIZ OFİS” konulu, İzmir Ticaret Odası Meclis Salonu’nda bugün saat 14:00’de gerçekleşecek olan seminerde #TÜRKKEP hizmetleri ve çözümleri hakkında katılımcılara ayrıntılı bilgi verilecek.

Post has attachment
“Kağıt Öldü, Yaşasın Özgürlük!..” konulu, bugün saat 14:00’te İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Urla Kampüsü, Teknopark’ta düzenlenen seminerde #TÜRKKEP hizmetleri ve çözümleri hakkında katılımcılara ayrıntılı bilgi verilecek. http://www.turkkep.com.tr/

Post has attachment
TBD Bilişim Hukuku Çalışma Grubu tarafından ODTÜ Teknokent ev sahipliğinde, 23 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak olan E-Tebligat, KEP ve E-Fatura konularını içeren panelde TÜRKKEP Genel Müdürü Yüksel Samast, katılımcılara "KEP, E-Tebligat ve E-Fatura Sistemi Nasıl Çalışıyor?" konularını aktaracak.
Photo

Post has attachment
#Soma'da hayatını kaybeden maden işçilerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve ülkemize başsağlığı diliyoruz..
Photo
Wait while more posts are being loaded