Profile cover photo
Profile photo
NimKhat Academy
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
10 نکته برای این که ریاضی را قورت دهید
1- تمرین کافی حل کنید.
فقط با خواندن درسنامه شما نمی توانید از پس امتحانات و آزمون های ریاضی بربیایید و پیشرفتی هم در کارتان نخواهد بود.
2- استدلال و روند بدست آوردن فرمول ها را یاد بگیرید.
راه بدست آوردن هر فرمول یعنی پیدا کردن کلید حل مسئله ها. بنابرین یاد بگیرید که بدانید از چه فرمول و استدلالی به چه فرمولی رسیده اید.
3-زبان ریاضی را بلد باشید.
متاسفانه ندانستن زبان ریاضی مستقیما موجب عدم فهم مسئله می شود و این یعنی ناتوانی در حل سوال.
4-ابتدا مسئله را بفهمید
برای اینکار روی مسئله را خوب و با دقت بخوانید سپس اقدام به حل آن کنید.
5-مسئله را ذهنی حل نکنید بر روی کاغذ بیاورید.
اگر اطلاعات مسئله را روی کاغذی بنویسید این استارت خوبی خواهد بود برای شروع حل مسئله.
6- خودتان تلاش کنید و سریع به پاسخ نامه مراجعه نکنید.
صبور باشید و به خودتان اعتماد کنید شما می توانید پس بیشتر تلاش کنید.
7-محاسباتتان را بهتر کنید
اگر در محاسبات عددی مشکل دارید روی محاسباتتان کار کنید شاید قواعد ریاضی را از پایه خوب درک نکرده اید.
8-اگر ضعیف هستید مجددا از پایه شروع کنید.
اگر از قسمت های ساده به استوار کردن قدرت ریاضیتان بپردازید نتیجه آن را مشاهده خواهید کرد.
9- به دیگران یاد بدهید.
یاد دادن باعث تثبیت یادگیری خودتان می شود زیرا به همراه آموزش به دیگران مرور نیز می کنید پس سخاوتمند باشید و ذکات علمتان را بدهید.
10-نکات کلیدی را بیابید و یادداشت کنید.
در حل هر سوال ممکن است به نکاتی دست پیدا کنید آن ها را بنویسید.

متن کامل مقاله را در سایت نیم خط بخوانید 👇
http://yon.ir/IFXVw
nimkhat.com
🌍🌐nimkhatacademy ✏️

Post has attachment
FOLLOW ME FOR FOLLOW!!!!
Photo

Post has attachment
خودتان را بشناسید
شاید بارها و بارها از مشاوران مدرسه و موسسات آموزشی شنیده باشید که به شما در حوزه تحصیلتان نصیحت میکنند که "خودتان را بشناسید" اما چه مقدار به این جمله فکر کرده اید؟ آیا این جمله می تواند مسیرتان را تغییر دهد؟
آنچه که به شما با عنوان خودشناسی مطرح می شود مسئله مهمی است که می بایست به آن به اندازه مناسب فکر کنید ما در اینجا سعی داریم این موضوع و اهمیت آن را برایتان شرح دهیم.
خودشناسی چیست؟
هر فرد یک سری استعدادهای فطری دارد که از همان ابتدای تولد در او بوده است و یک سری استعدادها هم می توانند به واسطه تلاش و یا قرارگیری در موقعیت آن شکوفا شوند فرض کنید تمام مردم یک کشور بخواهند مهندس، دکتر یا وکیل شوند! آیا می توان نادیده گرفت که هر کسی ممکن است علاقه و استعداد خاصی داشته باشد؟ آیا ممکن است تمام دانش آموزان هم کلاسی در یک مدرسه راهنمایی(متوسطه اول) همگی به مقطع فوق لیسانس برسند؟ آیا درست است هر دانش آموزی که در دوران متوسطه اول معدل بالا آورده است به رشته تجربی و معدل های پایین به رشته فنی حرفه ای مشغول شوند؟
جواب سوالات بالا را باید در تفکر در خودمان و استعدادهایمان بیابیم ما باید خودمان را بشناسیم و مطابق با شناختمان از خودمان تصمیم بگیریم. همواره نباید به سبب اینکه در میان یک سیل بزرگ هستیم ما نیز با آن هم مسیر شویم.
شما باید ابتدا بفهمید چه استعدادهایی در شما نهفته است همچنین بفهمید شما با کدام روش بهتر می توانید در جهت دست یابی به استعدادتان حرکت کنید.
حالا بهتر است خوب بنشینید با خودتان فکر کنید شما در چه فعالیتی قوی تر هستید و با کدام روش آن را خوب انجام می دهید روشتان ممکن است با روش فردی دیگر یکی باشد اما سعی کنید خودتان روشتان را به دست آورید و از تقلید کورکورانه بپرهیزید.
شما ممکن است در چند استعداد از هزاران استعداد موجود در دنیا قدرت باور نکردنی ای داشته باشید.شاید شما قرار است یک مهندس، دکتر، وکیل، موسیقی دان، مکانیک، تعمیرکار، نقاش، خواننده، بازیگر و ... باشید آیا براستی مسیرتان درست است.خودشناسی در مطالعه
شاید برایتان پیش آمده باشد که با دوستانتان یا افراد موفق در حوزه تحصیل در مورد نحوه مطالعه دروس صحبت کنید و آنها روشهایی برایتان ارائه دهند توجه داشته باشید روشهای پیشنهادی یک مشاور یا همکلاسی یا رتبه برتر کنکور یک روش استاندارد است اما شاید برای شما نسخه خوبی نباشد. بنابرین خودتان باید روش درست را کشف کنید روشهای پیشنهادی مشاوران یک چارچوب برایتان خواهد ساخت اما باید با دقت در کارتان بفهمید که مسیر درست در میان این چارچوب کدام است؟ به عنوان مثال اینکه کدام کتاب کمک درسی را می خوانید یا کدام را انتخاب می کنید باید به انتخاب خودتان باشد معیارتان برای انتخاب نباید مد در جامعه باشد. یا اینکه در چه محیطی و با چه سبکی درس بخوانید. بنابرین ناشناخته های وجودتان را کشف کنید اگر این ناشناخته کشف نشده بمانند شما مانند یک چراغی خواهید بود که هیچ گاه روشن نخواهند بود بنابرین بایستید و تفکر کنید و خودتان را بشناسید سپس ادامه دهید.

ملاک هایتان متعلق به خودتان است
ممکن است شما در مورد هر کدام از موارد زیر از افراد موفق مشاوره گرفته باشید و به شما مسیر خاصی را خود در آن موفق شده اند نشان داده باشند. همینطور توصیه مشاوران نیم خط نیز نحو زیر است:
- ملاک های انتخاب منابع کمک درسی
- ترفندهای تست زنی
- روش های مرور کردن
- روش ها و فواید خلاصه نویسی
- ترفندهای تست زنی
و موارد از این دست که ممکن است به توصیه مشاور اکتفا کنید اما لازم به توضیح است که توصیه یک مشاور موفق به عموم دانش آموزان به نحوی است که اغلب آن دانش آموزان را به سمت موفقیت پیش ببرد اما زمانی که صحبت از یک فرد می شود می بایست توجه داشته باشیم که شرایط و علایق و سلایق آن فرد را در نظر بگیریم بنابرین روش صحیح برای مشاوره گرفتن از افراد موفق این است که روش هایشان را با شرایط خود بسنجید و سپس مطابق شرایط خود روش صحیح را انتخاب کنید یک مشاور در صورتی که بر شرایط شما آگاه باشید می تواند تصمیم درستی برای نحوه مطالعه و تحصیلتان بگیرد بنابرین حواستان باشد ملاک هایتان متعلق به خودتان است و حرف فردی دیگر را بدون در نظر گرفتن شرایطتان ملاک کار خود قرار ندهید در صورتی که در خصوص برنامه و مطالعه و تحصیلتان نیاز به مشاوره دارید از طریق پکیج مشاوره تحصیلی نیم خط می توانید با مشاورانمان مشورت کنید. همین طور می توانید به پکیج تدریس خصوصی و رفع اشکال آنلاین و همچنین قیمت تدریس خصوصی مراجعه کنید.
Add a comment...

Post has attachment

قیمت تدریس خصوصی فیزیک
درس فیزیک اغلب یکی از سخت ترین دروس برای دانش آموزان است، زیرا این درس ترکیبی از دو موضوع سخت میباشد. البته اگر شما ریاضی را به خوبی درک میکنید برای درس فیزیک مشکل چندانی نخواهید داشت، ولی همانطور که میدانید این دو درس تفاوت زیادی با یکدیگر دارند که درک و دانستن ریاضی به تنهایی نمیتواند سبب موفقیت شما در این درس شود. در صورتی که دبیر فیزیک در کلاس درس یا دبیر خصوصی فیزیک شما، با علاقه و اشتیاق این درس را تدریس کنند، متوجه میشوید که فیزیک نه نتها درسی بسیار جالب است بلکه یادگیری ان ساده و درک مهارت ها نیازمند علاقه است، که انرا درسی هیجان انگیز و جذاب میسازد.

در یادگیری درس فیزیک مهم است که مهارت های حل مسئله ی خود را بهبود بخشید. چرا که حل مسئله مهمترین قسمت یادگیری این درس است و در واقع عمده ترین مشکل دانش اموزان هم از ضعیف بودن درک و مهارت های حل مسئله است.

با شروع دوره ی متوسطه ی دوم، دانش آموزان با چالش مهمی به نام درس فیزیک روبرو هستند. علاوه بر آزمون های پیشرفت تحصیلی، امتحانات میان دوره و امتحانات نهایی که سهم بسزایی در موفقیت دانش آموزان چه در دوران مدرسه و چه در نتیجه ی کنکور دارند، قوی بودن پایه ی فیزیک، مقدمه ی موفقیت و پیش نیازی ضروری برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه است.

اگر شما یا فرزندتان در درک مهارت های حل مسئله ی فیزیک مشکل دارید و یا اعتماد به نفس کافی جهت پاسخ دادن سوالات فیزیک در آزمون ها ندارید، بی شک به یک معلم خصوصی فیزیک برای تدریس خصوصی در تهران و حل تمامی این مشکلات نیاز دارید. برنامه ریزی درسی و کلاس های منظم و برنامه ریزی شده توسط دبیران باتجربه در زمینه اموزش فیزیک و یاد دادن فرمول های اصلی با روش های جالب از اصلی ترین وظایف یک دبیر فیزیک است.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک یکی از مواردی است که زمان استخدام دبیر خصوصی باید به آن توجه کنید. خب همه ما میدانیم که پایین بودن قیمت تدریس خصوصی خیلی خوب است ولی در انتخاب بهترین معلم خصوصی ، قیمت هرگز اولویت نیست ، بلکه تجربه، مدرک و مهارت بالای دبیر در تدریس خصوصی فیزیک عاملی است که باید در اولویت قرار داد. و پایین بودنقیمت تدریس خصوصی به هیچ وجه تضمین کننده مناسب بودن دبیر مربوطه نیست. پس از تحقیق و بررسی در سایر سایت ها و مقایسه قیمت های تدریس خصوصی، به خصوص تدریس خصوصی فیزیک، میتوانید تصمیم بگیرید که مجرب ترین دبیر ها با مدرک تخصصی از دانشگاه های معتبر کشور را با مناسب ترین قیمت استخدام کنید. قیمت تدریس خصوصی فیزیک با توجه به اینکه این درس، درسی مهم و پایه است و همچنین ضریب بالای این درس در کنکور و امتحانات نهایی و ورود به دانشگاه تعیین کننده است، نسبت به دروس دیگر اندکی بیشتر است. ولی بدانید که هزینه بیشتر اصلا نگران کننده نیست ، اینکه موفقیت تحصیلی و آینده شغلی خود را به خطر بیندازید ، نگران کننده است.

#تدریس_خصوصی #تدریسخصوصی #تدریس_خصوصی_ریاضی #تدریس_خصوصی_شیمی #تدریس_خصوصی_فیزیک #نیمخط #نیم_خط #آکادمی_نیم_خط
Photo
Add a comment...

Post has attachment
قیمت تدریس خصوصی ریاضی و راه ها تخمین هزینه ی تدریس خصوصی ریاضی چگونه است؟ ریاضی همواره درسی چالش برانگیز برای دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی بوده است. عده ای گمان میکنند، دانش آموزانی که بهره هوشی بالایی در این درس دارند، افرادی خاص هستند که احتمالا از مریخ آمده اند. ریاضی درسی است دوست داشتنی و هیجان انگیز، که قبل از بالا بودن بهره ی هوشی، علاقه ی دانش آموز را میطلبد. انگیزه رقابت دانش آموزان در این درس بسیار بالا است و وظیفه ی معلم در کلاس درس ریاضی و هم چنین معلم خصوصی ریاضی این است که این انگیزه ی دانش آموز را در جهت مثبت تقویت کند.

یکی از دلایلی که سطح علاقه ی دانش آموزان را نسبت به درس ریاضی پایین می آورد، غلط بودن نحوه ی تدریس معلم در کلاس است. کلاس های درس با تعداد زیادی از دانش آموزان و فرصت کم و تدریس ناموفق معلم، باعث میشود دانش آموز مطالب را در کلاس به خوبی متوجه نشود و درصورتی که از معلم خود سوال بپرسد و اشکالاتش را بیان کند باز هم معلم قادر به پاسخگویی سوالات تمام دانش آموزان نخواهد بود. بنابراین نمرات ضعیفی از این درس کسب می کند، که نتیجه چنین پیش آمدی ، مشکلی است که خیلی از خانواده ها با آن دست و پنجه نرم میکنند که همان بی علاقگی است.

البته که این مشکل غیر قابل حل نیست و با وجود دبیرهای برجسته ی تدریس خصوصی ریاضی، میتوانید حس رقابت و علاقه ی به درس ریاضی را در خود یا فرزندتان تقویت کنید.

ولی شاید این سوال ها در ذهن شما شکل بگیرد که:

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چقدر است ؟

آیا دبیری که انتخاب میکنم مدرک تخصصی و معتبر در این زمینه دارد؟

معلم خصوصی من چه مقدار میتواند برای یادگیری من وقت بگذارد؟

این ها سوالاتی است که با مراجعه به وبسایت های معتبر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و تدریس آنلاین و جستجو در آن ها و در نتیجه انتخاب بهترین و معتبر ترین سایت و دبیرهای تدریس خصوصی، میتوانید پاسخ خود را بیابید.

قبل از هر چیز از واجد شرایط بودن دبیری که برای تدریس خصوصی ریاضی انتخاب میکنید اطمینان داشته باشید؛ یک دبیر موفق باید از شخصیت دانش آموز خود شناخت کافی داشته باشد. از علایق شخصی او گرفته تا علت بی علاقگی و ضعیف بودن در درس ریاضی.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی، بسته به مقدار زمانی که انتظار دارید دبیر برای شما وقت بگذارد، سطح درس ، مقطع تحصیلی و سابقه تدریس دبیر شما متغیر است. هرچه زمان بیشتری را بخواهید قیمت تدریس خصوصی ریاضی بالاتر میرود و این روند در مورد بقیه متغیرها نیز صدق میکند. این نکته را به یاد داشته باشید که، هزینه هایی که در صورت عدم موفقیت تحصیلی، در اینده پرداخت میکنید، قابل مقایسه با قیمت های تدریس خصوصی نیست.

همه ما میدانیم که یادگیری راضی بسیار لذت بخش است اگر در کنار کسی بیاموزیم که این درس را برایمان لذت بخش جلوه دهد. بنابراین یک دبیر موفق برای تدریس ریاضی از ساده ترین و در عین حال جالب ترین مهارت ها استفاده میکند و انگیزه یادگیری را در دانش آموز خود افزایش میدهد.

#تدریس #تدریس_خصوصی #قیمت_تدریس_خصوصی #تدریس_در_تهران #قیمت_تدریس_
خصوصی_تهران #تدریس_ریاضی #تدریس_خصوصی_ریاضی #تدریس_خصوصی_شیمی #تدریس_خصوصی_شیمی
Photo
Add a comment...

Post has attachment
بر روی مطالعه خود تمرکز کنید
ایجاد تعادل در زندگی و صرفه زمان برای کارهای مختلف شاید کمی دشوار باشد اما غیر ممکن نیست. شناخت بیشتر از خود باشید، علایق و عادات خود را بهتر بشناسید و مطمئن شوید که بعد غیر درسی زندگی شما با اهداف تحصیلیتان در تضاد نباشد.

در کلاس درس مشارکت کنید
شاید کمی برایتان دشوار باشد که در حضور همکلاسی هایتان در مباحث درسی مشارکت داشته باشید اما با تمرین میتوانید میزان مشارکت خود را بیشتر کرده و همراه با معلم خود در کلاس مطالب را بهتر بیاموزید. برای پاسخ به سوالات دستتان را بلند کنید، با این کار اعتماد به نفستان بیشتر میشود. حتی اگر پاسخ غلطی را به معلم بدهید. تمام دانش آموزان باهوش این کار را انجام میدهند و بدون توجه به آنکه از پاسخ سوالشان مطمئن باشند تنها بر روی فرایند یادگیری خود تمرکز میکنند.

هرگاه احتیاج به کمک دارید از کمک دیگران استفاده کنید
اگر نمیتوانید برای برخی سوالات غیر درسی که ذهنتان را مشغول کرده، پاسخ واضحی را پیدا کنید از اطرافیان نزدیک خود مانند معلم مدرسه و یا معلم خصوصی خود خارج از کلاس سوالتان را بپرسید. قطعا یک فرد بزرگتر دانش و تجربه ی بیشتری دارد و میتواند شما را بهتر راهنمایی کند.

به اندازه ی کافی استراحت کنید
هیچکس وقتی که خسته است نمیتواند بهترین عملکرد خود را داشته باشد. به اندازه ی کافی استراحت داشته باشید و در زمان مطالعه بازه های زمانی کوتاهی را به مطالعه اختصاص دهید.

عادات تغذیه ای مناسب داشته باشید
اگر در دوران نوجوانی تغذیه مناسب و عادات غذایی صحیحی داشته باشید قطعا میتوانید از سلامت بدنی بیشتری برخوردار باشید. مرتب ورزش کنید، رژیم های غذایی مناسبی داشته باشید و به سلامت جسمانی و روانی خود بیشتر اهمیت دهید.

از اشتباهات بیاموزید
بیاد داشته باشید که اشتباه کردن بخشی از فرایند یادگیری است. تمامی آدم های باهوش نیز در زندگیشان اشتباه میکنند. مهم آن است در مسیر موفقیت پشتکار داشته باشید. پشتکار عامل مهم و تعیین کننده ای برای موفقیت افراد است.

#تدریس_خصوصی #تدریس_خصوصی_ریاضی #تدریس_خصوصی_فیزیک #تدریس_خصوصی_شیمی #تدریس_خصوصی_کنکور
Photo
Add a comment...

Post has attachment
قیمت تدریس خصوصی
قیمت تدریس خصوصی کلمه ای است که وقتی میشنوید اولین مفهومی که در ذهن شما شکل میگیرد قیمت آن است . البته این حقیقت را نمیشود انکار کرد زیرا که تدریس خصوصی هزینه های سرسام اوری را برای خانواده ها و فرزندانشان دارد، علاوه بر این سایت های غیر قابل اعتمادی که با انگیزه ی سودجویی شروع به کار کرده اند و دبیرانی که مدرک تخصصی از دانشگاه های معتبر کشور ندارند و یا بی تجربه هستند، باعث سردرگمی خانواده ها میشوند. با این حال این تصوری است که با اندکی تحقیق و جست و جو میتوانید تغییرش دهید.

تدریس خصوصی در منزل ، دبیران ، زمانی که برای اموزش خود یا فرزندتان در نظر دارید ، سایت های آموزش آنلاین و ... این ها مواردی است که قبل از قضاوت درمورد هزینه های بالای قیمت تدریس خصوصی باید به آن ها توجه کنید، تحقیق کنید و بهترین دبیر با کمترین زمان آموزش مطلوب را پیدا کنید. علاوه بر این ها عوامل دیگری هم در قیمت تدریس خصوصی تاثیر گذار هستند، برای مثال: مقطع تحصیلی یکی از موارد تعیین کننده در سطح قیمت تدریس خصوصی است، مورد تعیین کننده ی دیگر را میتوان نوع درس دانست. نوع درسی که میخواهید در آن آموزش ببینید و سطح اهمیت آن قیمت تدریس خصوصی را بلاتر میبرد. این ها مواردی است که دانش آموز و خانواده ها باید قبل از اقدام به گرفتن معلم خصوصی برای تدریس خصوصی در تهران به آن توجه کنند.

اما شاید فکر کنید که معلم خصوصی چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوان به او اعتماد کرد و آینده ی تحصیلی خود را به او سپرد. مدرک تخصصی دبیر، در زمینه ای که میخواهد آموزش دهد، بسیار مهم و تاثیرگذار است، حتما اطمینان داشته باشید که در تخصص خود آموزش دهد. اینکه مدرک معلم خصوصی شما از برترین دانشگاه های کشور باشد نیز به اندازه ی مورد اول مهم است زیرا دبیری که در بهترین دانشگاه کشور درس خوانده، دوره ی آموزشی خود را زیر نظر عالی رتبه ترین اساتید گذرانده و از تجربه ی اساتید خود بهره برده است. هم چنین علاوه بر مهارت و تسلط بر روی درسی که آموزش میدهد، مشاور خوبی جهت دادن راهکار های جدید و مناسب برای تست زنی و تستی خواندن و موفقیت در امتحانات نهایی و کنکور است. بنابراین یک معلم خصوصی خوب معلمی است که علاوه بر آموزش درس، بتواند یادگیری دانش آموز خود را به سمتی سوق دهد که نه تنها در امتحانات مدرسه، بلکه در آزمون های پیشرفت تحصیلی که آینده تحصیلی دانش آموزان به نتیجه آن وابسته است، موفق باشد.
برای موفقیت شغلی در آینده، موفقیت تحصیلی مقدم است، درواقع اهمیت بسزایی در آینده ی شما و یا فرزندتان دارد، پس اهمیت معلم خصوصی را در موفقیت نمیتوان انکار کرد و با تحقیق و جستوجو میتوانید بهترین ها را انتخاب کنید.
قبلا در مورد اینکه چرا داشتن معلم خصوصی برای دروس پر اهمیت، لازم است صحبت کردیم . و در این مقاله نیز از عواملی که بر قیمت تدریس خصوصی اثر میگذارند توضیحاتی را ارائه کردیم.
با آرزوی موفقیت روزافزون
تیم آموزشی نیم خط
#تدریس_خصوصی #تدریس_خصوصی_تهران #تدریس_خصوصی_در_منزل #دبیر_خصوصی #تدریس_تهران #نیمخط #نیم_خط #آکادمی_نیم_خط
Photo
Add a comment...

Post has attachment
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی راهی سریع برای فهم عمیق ریاضی است. درس ریاضی از ابتدای زمان شروع دوران مدرسه تا کنکور همواره به عنوان یکی از درس های اصلی به دانش آموزان آموزش داده میشود. یادگیری مفاهیم ریاضی از ابتدای دوران تحصیل تاثیر مهمی بر روی تسلط دانش آموز بر روی ریاضی در مقاطع بالاتر را دارد.

مفاهیم ریاضی کاملا به یکدیگر وابسته هستند بنابراین در یادگیری منسجم آن باید تلاش کرد. تسلط بر حل مسائل ریاضی نیازمند صرف وقت زیاد برای تمرین و تکرار است. یادگیری عمیق روابط ریاضی موجب میشود وقتی شما با مسئله ی جدیدی رو به رو میشوید قادر باشید آن را حل کنید. حل کردن مسائل تشریحی ریاضی تسلط شما را نیز بیشتر میکند. همچنین سعی کنید بعد از مرور مطالب مباحث مشخص از خود آزمون بگیرید تا بتوانید به مطالب تسلط پیدا کنید.

در حل مسایل تستی نیز سریع به پاسخ نامه مراجعه نکنید. استفاده از یک معلم ریاضی خصوصی برای تدریس خصوصی ریاضی میتواند یک راه حل سریع برای آمادگی بیشتر شما در درس ریاضی باشد. معلم خصوصی ریاضی باتوجه به سطح آمادگی شما مفاهیم ریاضی را طبقه بندی میکند و با توجه به میزان تسلط شما از مسائل راحت تر تا پیچیده تر شما را راهنمایی میکند. معلم خصوصی ریاضی میتواند یادگیری های ناقص شما از ریاضی را کامل کند و نیز اشتباهات پایه ای شما در درس ریاضی را برطرف کند و از این طریق تسلط شما بر فهم مسائل و منطق ریاضی بهبود ببخشد.

تدریس خصوصی ریاضی میتواند یک گزینه مطلوب برای آمادگی دانش آموزان در آزمون کنکور باشد. معلم خصوصی ریاضی میتواند با توجه به سبک سوالات ریاضی و آزمون های اخیر کنکور منطق حاکم بر مسائل ریاضی کنکور را به شما بیاموزد و شما را با تکنیک های و روش های تست زنی صحیح در درس ریاضی آشنا کند.

تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی در تهران با بهترین دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه تهران در آکادمی نیم خط، میتواند شما را به بهترین نمرات و رتبه ها در این درس شیرین برساند.
#تدریس_خصوصی_ریاضی #تدریس_درتهران #معلم_خصوصی_کنکور #معلم_خصوصی #تدریس_خصوصی_ریاضی_کنکور #تدریس_خصوصی_فیزیک
Photo
Add a comment...

Post has attachment
معلم کنکور ریاضی
معلم کنکور ریاضی گزینه ی مناسبی برای تسهیل قبولی در کنکور است. روزهای کنکوری بودن
برای اکثر دانش آموزان کنکوری، روزهای پر دغدغه ای است. خیلی ها از یک سال قبل برنامه خود را برای قبولی در کنکور تنظیم میکنند و با انگیزه و برنامه ریزی قوی شروع میکنند. خواندن در روزهای کنکوری بودن شاید سخت باشد اما خیلی از دانش آموزان بعد از آنکه نتیجه زحمت های خود را با قبولی در رشته موردنظر میبینند، روزهایی گذشته را جزو بهترین روزهای دوران تحصیل میدانند.

داشتن هدف و انگیزه اولین و مهم ترین گام برای یک شروع قدرتمند است، اما قطعا کافی نیست. تسلط بر دروس مختلف کنکور و همچین آشنایی بر روش های مختلف تست زنی برگ برنده ای برای قبولی کنکور است. معلم ریاضی کنکور با دانستن روش ها و شگردهای مختلف تست زنی در درس ریاضی، دانش آموز را با راه حل های سریع تر و تست محور آشنا میکند. یک معلم ریاضی کنکور به خوبی میداند سبک و سیاق سوالات ریاضی کنکور چگونه است، بنابراین میتواند دانش آموز را به سمت شیوه های صحیح مطالعه ریاضی کنکور هدایت کند.

ممکن است مبحثی در ریاضی را بارها بخوانید و تست های مختلف را زده باشید اما باز هم در مواجه با تست های جدید ریاضی کنکور، نتوانید با تسلط و سرعت خوب تست ها را پاسخ دهید. یک معلم ریاضی کنکور میتواند در کنار شما به رفع اشکالات شما بپردازد و با راهنمایی نکات کلیدی هر تست را برایتان کاملا روشن کند.

معلم ریاضی کنکور با توجه به میزان آمادگی شما در مباحث ریاضی ممکن است تعداد جلسات متفاوتی را برای یادگیری یک مبحث ریاضی تعیین کند. البته باید به یاد داشته باشید که داشتن یک معلم خصوصی کنکور که با شما تدریس خصوصی دارد، به تنهایی کافی نیست و تکرار و تمرین درس ریاضی لازمه ی تثبیت مطالبی است که معلم کنکور ریاضی به شما می آموزد.

نحوه خواندن و یادگیری دروس کنکوری با دروس مدرسه متفاوت است. درس ریاضی نیز از این قاعده مستثنی نیست. شگردهای مختلف تست زنی و انتخاب بهترین شیوه برای هر تست مطالبی است که در کتاب های مدرسه شما آن ها را پیدا نمیکند. باید بدانید برای آنکه بخواهید در کنکور موفق باشید سبک و روش مطالعه کنکور را در پیش بگیرید. در مسیر رسیدن به موفقیت در کنکور داشتن یک معلم خصوصی ریاضی میتواند مسیر را برایتان هموار تر سازد.
#معلم_ریاضی #تدریس_خصوصی #تدریس_درتهران #تدریس_خصوصی_فیزیک #تدریس_خصوصی_شیمی #آکادمی_نیم_خط #نیمخط #نیم_خط #معلم_خصوصی_کنکور
Photo
Add a comment...

Post has attachment

تدریس خصوصی در تهران
تدریس خصوصی در تهران به تقویت پایه درسی شما کمک میکند. حتما برایتان پیش آمده معلمتان
درسی را در کلاس توضیح داده است اما به خوبی نتوانسته اید مفاهیم آن را درک کنید و در حل سوالات آن مبحث با اشکال رو به رو شده اید و یا یکی از دوستانتان از شما سوالی میکند اما علاوه بر آنکه فکر میکردید که میتوانید به سوالش پاسخ بدهید قادر به پاسخگویی نیستید و این زمانی است که برای شما یادگیری ناقص رخ داده است. عدم تمرکز یا توجه کافی به معلم در کلاس درس و یا ضعف پایه درسی, عدم مرور درس و حل نکردن سوالات مربوط به بحث و... تمامی این موارد میتواند از دلایل یادگیری ناقص باشد. در این حالت شما میتوانید با مراجعه مجدد به همان مطالب و صرف انرژی بیشتر سعی کنید مطالب را مجدد یاد بگیرید که ممکن است خیلی هم موفق عمل نکنید و یا اینکه ترجیح دهید فردی مجددا همان درس را همراه با مفاهیم اصلی آن و انطور که شما می آموزید برایتان تدریس کند.

تدریس خصوصی در تهران میتواند راه حل بسیار مناسبی برای رفع اشکالات درسی شما باشد. گاها معلمین در مدارس به دلیل کمبود وقت و بالا بودن تعداد نفرات حاضر در کلاس قادر نیستند مطالب را تک به تک آنطور که برای هر دانش آموز قابل درک باشد به وی بیاموزند. همچنین دانش اموزان نیز هر کدام وضیعت درسی متفاوتی دارند و ممکن است میزان تسلطتشان بر روی دروس مختلف بسیار با هم متفاوت باشد.

با تدریس خصوصی در تهران شما میتوانید با بهترین دبیری که برای درس مورد نظر خود میشناسید کلاس های خصوصی داشته باشید. در کلاس خصوصی شیمی، کلاس خصوصی فیزیک، کلاس خصوصی ریاضی و... میتوانید به عنوان تنها پرسشگر دبیر خصوصی خود را به چالش بکشید و تمام سوال هایی که شاید هیچگاه فرصت پرسش آن ها را در مدرسه نیافته اید از وی بپرسید.

از آنجایی که دبیران خصوصی بنا به میزان عملکرد خوبشان حق الزحمه دریافت میکنند، بنابراین سعی میکنند همواره در تدریس دروس به صورت خصوصی بهترین عملکرد را از خود نشان دهند. دانش آموزان با استفاده از کلاس های خصوصی میتوانند در کمترین زمان مفید ترین حجم از مطالب درسی را بیاموزند و برای شرکت در امتحانات و کنکور آمدگی لازم را کسب کنند.

تدریس خصوصی در تهران با بهترین دانشجویان دانشگاه تهران میتواند فرصت مطلوبی برای بهره مندی از دانش و تجربه آنان در قبولی کنکور و آزمون های مدرسه باشد. تسط و تجربه ی کافی دبیران نیم خط شما را از رفتن به هر کلاس اضافه ای منصرف خواهد کرد. جهت دریافت مشاوره رایگان تحصیلی میتوانید از طریق شماره های تماس موجود در وب سایت و یا ایمیل نیم خط با ما در ارتباط باشید.
#تدریس_خصوصی #تدریس_خصوصی_درتهران #تدریس_خصوصی_فیزیک #تدریس_خصوصی_شیمی #معلم_خصوصی #تدریس_خصوصی_حرفه_ای
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded