Profile cover photo
Profile photo
CB - Mont S.r.o.
About
Posts

Post has attachment
Naša spoločnosť ponúka najvyššiu kvalitu za priaznivú cenu. Garantujeme kvalitu materiálov, presnosť jednotlivých komponentov, kvalitu montáže ako aj vysokú profesionálnu úroveň. Na základe predbežnej konzultácie stanovíme celkovú cenu haly a podľa záujmu klienta pripravíme projektovú dokumentáciu, vrátane 3D vizualizácie. Následne zabezpečíme realizáciu stavby a v čo najkratšom čase stavbu nakoniec odovzdáme do užívania.

Post has attachment
Na želanie zákazníka z Trenčianskej Tepličky sme navrhli samonosné nerezové schodisko. Schodiskové stupne sú z dosiek z lepeného masívu. Neoddeliteľnou súčasťou schodiska je aj nerezové zábradlie kombinované s dreveným madlom.
Photo

Post has attachment
Naša spoločnosť má veľa skúseností s návrhmi a montážou strešných svetlíkov. Ručíme za bezpečnosť, stabilitu a bezchybnosť výsledkov našej práce, čo má za následok aj celý rad spokojných zákazníkov.

Post has attachment
V modernom obchodnom centre Korzo v Prievidzi chceli využiť aj prirodzené denné svetlo. Preto sme im navrhli a zrealizovali strešné hrebeňové svetlíky.
PhotoPhotoPhoto
1. 3. 2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Každý človek potrebuje okrem stravy, tepla a ďalších primárnych potrieb k svojmu životu aj prirodzené denné svetlo. Ak pracuje, alebo sa dlhšie zdržiava v uzavretých, umelo osvetlených priestoroch, podlieha depresii a nervozite, nehovoriac a celkovej nepohode, ba dokonca riziku rôznych ochorení.

Post has attachment
Naša firma má dlhoročné skúsenosti s výrobou, dodávkou a montážou všetkých typov svetlíkov.  Zaoberáme sa aj rekonštrukciou už existujúcich svetlíkov,  pričom zabezpečíme demontáž, odvoz aj likvidáciu starých konštrukcií. 

Post has attachment
Oceľ je v súčasnom stavebníctve nenahraditeľná. Kvalitné vlastnosti tohto konštrukčného materiálu ako sú pružnosť, pevnosť a tvrdosť mu predurčujú sľubnú budúcnosť a časté využitie. Výhodou je aj nízka cena a možnosť rýchlej stavby vďaka jednoduchej montáži prvkov.
Wait while more posts are being loaded