Profile cover photo
Profile photo
Medident Tabor
About
Posts

Post has attachment
Higienizacja jamy ustnej to zabiegi, które mogą przywrócić Państwa zębom piękny, naturalny i co najważniejsze, zdrowy wygląd. Ich dokładne oczyszczenie, usunięcie zbędnego kamienia nazębnego i osadów może być początkiem walki o piękny uśmiech i zdrowe zęby. http://medident-tabor.pl/zakres-uslug/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do naszego gabinetu stomatologicznego zapraszamy również dzieci. Nasz dentysta nie jest taki straszny jak go malują! Mamy podejście do maluchów i doskonale rozumiemy, dlaczego boją się stomatologa. Dołożymy wszelkich starań, aby wizyta nie była dla nich stresująca. http://medident-tabor.pl/zakres-uslug/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stomatologia estetyczna coraz bardziej zyskuje na popularności. Przykładamy większą wagę do wyglądu zewnętrznego jak i stanu uzębienia. Proste, białe zęby może mieć obecnie każdy, kto zgłosi się do wykwalifikowanego stomatologa. Zapraszamy do naszego gabinetu. http://medident-tabor.pl/zakres-uslug/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Smutna prawda jest taka, że choroby przyzębia to bardzo powszechna przypadłość – pod względem częstotliwości ustępują jedynie próchnicy. Wlicza się do nich m.in. ogólnie rozumiane choroby dziąseł, wszelakie stany zapalne przyzębia oraz jego wady – zarówno wrodzone, jak i nabyte. Zdecydowanie jedną z najczęstszych chorób, z którą styka się periodontolog, jest paradontoza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://medident-tabor.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Implantoprotetyka to dziedzina stomatologii składająca się z część chirurgicznej (wszczepienie implantu) oraz z części protetycznej czyli odbudowa zęba na implancie. Implantologia nie jest zupełnie nową metodą leczenia, jest to silnie rozwijająca się dziedzina od ponad 40 lat. Dopiero współczesny rozwój techniki i wiedzy medycznej doprowadził implanty do obecnego stanu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://medident-tabor.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piękny uśmiech dodaje twarzy niepowtarzalnego uroku i radości. W dzisiejszych czasach, gdy tak wiele uwagi przywiązuje się do dbałości o wygląd należy pamiętać, że istotna jest nie tylko nasza sylwetka, piękne włosy i zadbane paznokcie czy modne ubranie. Dobre wrażenie z pewnością popsuje bowiem zaniedbany stan uzębienia, który stać się może źródłem kompleksów i niepewności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://medident-tabor.pl/zakres-uslug/.
Photo
Photo
02.10.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Profesjonalne wybielanie w gabinecie jest najbardziej popularnym zabiegiem kosmetycznym w dzisiejszej stomatologii. W przeciwieństwie do wybielania nakładkowego w domu przy którym stosuje się preparaty wybielające o niskim stężeniu, wybielanie w gabinecie odbywa się pod kontrolą lekarza preparatami o relatywnie wyższym stężeniu substancji czynnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://medident-tabor.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Periodontologia jest obszerną dziedziną stomatologii zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem chorób przyzębia. Choroby przyzębia, to wiele jednostek chorobowych, w których zaatakowane są tkanki podporowe zębów, utrzymujące je w zębodołach. Obecnie są one bardzo rozpowszechnione wśród wielu grup ludności. Obserwuje się je u dzieci, młodzieży i dorosłych. Częstość występowania tych schorzeń kwalifikuje je do grupy chorób społecznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://medident-tabor.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Badanie RTG jest wykorzystywane w zasadzie we wszystkich gałęziach medycyny, w tym w stomatologii. Dentysta może zlecić je w rozmaitych celach. Najważniejszym z nich jest diagnostyka, czyli ustalenie powodu problemu, z którym zgłasza się do lekarza pacjent. Może to być np. ból zęba lub przebarwienia korony. Równie często RTG zębów wykonuje się w celach kontrolnych – ma wówczas ocenić skuteczność wprowadzonego leczenia lub przeprowadzonego zabiegu, a także pomóc lekarzowi zdecydować o kolejnych etapach terapii. Zdjęcie rentgenowskie zębów jest również wskazane przed planowanym leczeniem protetycznym, a także w trakcie niektórych zabiegów, takich jak leczenie kanałowe czy usuwanie zęba. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://medident-tabor.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Periodontologia to dziedzina stomatologii, która zajmuje się chorobami przyzębia: dziąseł, kości wyrostka zębodołowego, ozębnej i cementu korzeniowego. Choroby przyzębia występują u Pacjentów niemal tak często jak próchnica zębów. Dlatego nie można przecenić leczenia i profilaktyki adekwatnej do stanu zaawansowania choroby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://medident-tabor.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded