Profile cover photo
Profile photo
زروان ازلی
3,549 followers
3,549 followers
About
زروان's interests
View all
زروان's posts

ایشان نفرمودند که در روز جهانی قدس صریح ترین اهانت ها به رئیس جمهور قانونی کشور شد به کسى که رئیس جمهور قانونى کشور است، متکى به آراء مردم است. نسبتهاى خلاف دادند، رئیس جمهور مملکت را که مورد اعتماد مردم است، به دروغ گوئى متهم کردند!به او گفتند آخوند آمریکائی! گفتند منافق! اینها خوب است؟

چون این حرف ها مال آن نور دیده ای بود که از دیده افتاد و شد خار چشم مثل رئیس جمهور کنونی که خار چشم است.
ایشان نفرمودند ولی ما می فرمائیم آقای روحانی دمت گرم. بگذار خودشان را جر بدهند با این شعارها ما بیش از همیشه دوستت داریم و به رای مان و منتخب مان افتخار می کنیم.


Post has shared content

درسته اسرائیلی ها اکثریت شون مهاجر هستند و بومی نیستند ولی از طرفی هیچوقت هم کشوری به اسم فلسطین به صورت مستقل در طول تاریخ وجود نداشته
سرزمینی که بهش فلسطین میگن در طول تاریخ هیچوقت هویت مستقلی نداشته. خود عرب ها هم این ناحیه رو اشغال کردند بعد عثمانی ها و بعد انگلیسی ها و حالا هم اسرائیلی ها. خلاصه اینکه در این دعوا از تاریخ مایه نذارید که خود عرب ها هم یه روزی با اشغال این سرزمین بر اون مسلط شدند.
اگه دنبال صاحب اصلی این سرزمین می گردید مال کنعانی هاست که قبل از یهودی ها و عرب ها اونجا بودند.

حرص قدرت سن و سال نمی شناسه. آدم پیش خودش میگه یه نفر بالای هشتاد سال چرا باید حرص قدرت بزنه وقتی نفس عزرائیلو پشت گوشش حس می کنه ولی می بینی حریص تر از بیست ساله ها به قدرت می چسبند به هر قیمتی انگار هزار سال دیگه بناست حکمرانی کنند

یارانه آموزش عالی دانشجویان ایرانی برای مدارک کارشناسی ارشد و دکترا کم بود. ملت شاکی شدند که چرا خارجی ها ( افغانی ها) باید پول بدن واسه فوق لیسانس به بالا ؟ جدی متوجه دلیلش نیستید یا دارید مسخره بازی درمیارید؟
کجای دنیا خارجی غیر بورس مجانی تحصیل می کنه که ما با این منابع اندک مون که داره روز به روز کمتر میشه ، خیریه آموزش عالی دولتی باز کنیم؟ هر کس همچین عقایدی داره همت کنه یه خیریه بزنه همه دانشجویان افغانی رو با پول خودش و دوستان ثبت نام کنند دانشگاه.
گاهی از سانتی مانتالیسم می گذره دیگه رقت آور میشه این جو های لحظه ای انسان دوستانه

مملکت اینقدر بی در و پیکره که جنتی شخصا نامه نوشته علیه رئیس جمهور بعد نامه شو به اسم مجلس خبرگان و با مهر دبیرخانه مجلس خبرگان منتشر کرده ولی زیرشو احمد جنتی امضا کرده.
حالا بیا تفاوت شخصیت حقوقی مجلس خبرگان با شخصیت حقیقی رئیس مجلس خبرگان رو براش توضیح بده.
همین آقا سی ساله داره صحت قوانین و کاندیداهای انتخابات رو می سنجه و از حق وتوی مطلق برخورداره.
اگه اصولگراها یک حزب نبودند و واقعا به حقیقت معتقد بودند حداقل یکی باید صداش درمیومد که عمو این کار تخلف آشکاره نکن اینکارو ولی صدا از سنگ درمیاد از اینا درنمیاد چون جنتی هم حزبیه و پای منافع مشترک و دشمن مشترک وسطه.
وقتی میگم اصولگرایان یک حزب و یک قبیله سیاسی هستند با هدف صرف قدرت مصداق هاش همین هاست دین و اخلاق بازیچه است واسه گول زدن. اصالت با منافعه

اونقدر که عکس پروفایل دختر مکش مرگ ما با ژست های سکسی و پسرهای زیرابرو برداشته و تیپ فشن توی پروفایل های مجازی حزب اللهی ها هست عکس پسر ریشو و دختر چادری نیست.
یکی شون چهار تا پست در حمایت از رئیسی می ذاشت پست پنجمش یه نظرسنجی راجع به لذت انواع مختلف سکس و پوزیشن ها بود.
شما چه این کارتون ظاهری باشه و چه واقعی. اصول تون از درون متلاشی شده. حالا گیرم همه تون هم شعار مرگ بر آمریکا بدید که اصلا یه شعار چپه ربطی به اسلام نداره. گیرم همه تون هم به رئیسی رای بدید یا واسه مدافعین حرم سینه چاک بدید ولی از درون مضمحل شده اید. هیچ چیزی نمونده براتون که واسه اهداف سیاسی تون زیر پا نذاشته باشید.شما در فرهنگ و اجتماع آنقدر باخته اید که برای دیده شدن خودتون رو به فرهنگ مقابل تون آویزون می کنید. بعد همین ها آتش به اختیارند که فرهنگو درست کنند، جوک قرن همینه

Post has shared content
ز بخت خويش شكايت نمي كنم كه بس است
همين قَدَر كه مرا با تو آشنا كرده ست..

شاپور تهرانی

Post has shared content
چون جُرمِ من، من‌ام، توبه‌ی من چیست؟

.خواجه عبدالله انصاری.

زندگی کردن ما خوردن تدریجی بود

#ردکردگی #رژیم

Wait while more posts are being loaded