Profile cover photo
Profile photo
GLOBDATA a.s.
2 followers
2 followers
About
GLOBDATA a.s.'s posts

Post has attachment

V systému SEJF, který využívají lidé v téměř 40 městech po celé České republice, bylo k dnešnímu dni zakoupeno již 250 000 elektronických jízdenek

Jubilejní jízdenku si přes systém SEJF koupil zákazník v Českých Budějovicích. SEJF je systém elektronických peněz, který umožňuje nakupování, placení, převody peněz nebo hlasování v soutěžích prostřednictvím mobilního telefonu. Průměrná částka, kterou si uživatelé prostřednictvím systému SEJF dobíjí, je 250 korun. SEJF používají lidé všech věkových kategorií většinou k nákupu jednorázových jízdenek a časových kupónů v městské hromadné dopravě. Nejstaršímu uživateli je 69 let, nejmladšímu 15. SEJF je nejvíce rozšířený v Ústí nad Labem, Českých Budějovicích a v Brně. 

„V Ústí nad Labem lze SEJF využít jak v dopravě pro nákup jednorázových jízdenek i časových kuponů, tak také pro nákup parkovacího lístku a v rámci městských organizací pro vstupenky na Vyhlídkovou věž, Bludiště a do Sportovního areálu na tenis. Dalším průkopníkem SEJFu je Dopravní podnik města Brna, kde si uvědomili cenovou výhodnost systému a jízdenka v SEJFu je nejlevnějším jízdním médiem, tedy levnější než papír či SMS. Také v Českých Budějovicích funguje SEJF jak pro nákup jednorázových jízdenek, tak také pro pořízení časových kuponů. Dopravní podnik navíc v rámci SEJFu nabízí cestujícím kompletní sortiment časových kuponů,“ říká Pavel Zákravský, ředitel společnosti GLOBDATA, která systém SEJF provozuje.
Photo

Post has attachment
Vyhrajte zajímavé ceny v SMS soutěži "Špekáčkujte ...a vyhrajte!"

Soutěž probíhá od 8.7. do 4.8.2015. Každý týden získají tři výherci balení špekáčků se sýrem. Výherci hlavních cen budou vyhodnoceni po skončení soutěže.

Soutěžíme o tyto hlavní ceny:
1. cena - LED Televize
2. cena - Tablet
3. cena - Telefon Samsung
4.- 10. - Dárková kazeta
11.- 20. - Hrníček s logem
21.- 30. - Blok s propiskou

Více informací o soutěži najdete na http://www.soutez-vahala.cz/
Photo

Post has attachment
Společnost GLOBDATA obhájila po roce svoji pozici a i nadále bude pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem zajišťovat nákup elektronických jízdenek (SMS jízdenky a jízdenky zakoupené v aplikaci SEJF).
Ve výběrovém řízení nabídla v konkurenci dvou firem nejlepší poměr ceny a výkonu. Nová smlouva je podepsána na dva roky.

Více informací najdete na: 
http://www.globdata.cz/cs/novinky/jizdenky-dpmul-10095
Photo

Post has attachment
Spustili jsme nové webové stránky společnosti GLOBDATA a.s. Pevně věříme, že se vám budou líbit, budeme rádi, pokud nám napíšete ohlas na náš nový web, neboť vaše vyjádření je pro nás velmi důležitou zpětnou vazbou.

Post has attachment
Společnost ERIKA, a.s. mění svůj název na GLOBDATA a.s.

Se změnou obchodní značky firmy došlo také ke kompletní změně korporátní identity, tedy včetně veškerých merkantilních tiskovin, propagačních materiálů společnosti, loga a internetových stránek. Nový název vyjadřuje ambici společnosti proniknout se svými službami a produkty na zahraniční trhy.
Celkový kreativní koncept připravila společnost Flamesite, návrhy merkantilií a webu je z dílny FG Forrest.
Photo
Wait while more posts are being loaded