Profile cover photo
Profile photo
MAAG, s.r.o.
3 followers -
Talianske obklady a dlažby
Talianske obklady a dlažby

3 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Pripravili sme si pre Vás fantastický výpredaj obkladov a dlažieb! Pozrite si našu ponuku a neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií na e-mail info@maag.sk/ maag@maag.sk, telefonicky na +421 244 630 127, 128, alebo na našej facebookovej stránke (www.facebook.com/maagsk) prostredníctvom správy a my Vám radi poskytneme všetky potrebné informácie :) Prípadne nás môžete navštíviť v Bratislave v R1 Centre na Rožňavskej alebo v Košiciach na Južnej Triede. Tešíme sa na Vás! :)
Kompletnú ponuku výpredajových obkladov a dlažieb nájdete na tomto odkaze: http://bit.ly/2eIKQ2L
Photo

Post has attachment
Zmyselnosť lakovaného dreva je teraz transformovaná do elegantnej lesklej keramickej dlažby. Unikátna séria ASPEN ponúka jedinečný dizajn lešteného dreva, ktorý vynikne v každom interiéri.
http://www.maag.sk/produkt/keramicka-dlazba-imitacia-dreva/aspen/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Naša ponuka
5 Photos - View album

Post has attachment
Séria FOCUS je úžasná imitácia klasického dreva, ktoré už zažilo, čo je čas. Ideálna dlažba alebo obklad, ktorá Vám vytvorí príjemný a teplý pocit domova. Séria je zaujímavá veľkým formátom (dĺžka až 1 m) a výraznou drevenou kresbou vo všetkých odtieňoch. Okrem interiéru sa hodí aj do exteriérových priestorov, napríklad na terasu, či ako dlažba ku bazénu.
http://www.maag.sk/produkt/obklady-do-exterieru/focus-dlazba-obklad-interier-exterier/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Naša ponuka
7 Photos - View album

Post has attachment
Kombináciou kreativity, kultúry, materiálov a technologických vedomostí vznikla expresívna a nadčasová séria SILK & TWILL. Všetky obklady tejto série sú oživené jemnými hodvábnymi vzormi, ktoré evokujú pocit mäkkosti a pohodlia. Spojujú štruktúrovaný povrch s hodvábnym efektom. Tieto obklady sú vhodné do interiéru a najviac vyniknú v kúpeľni.
http://www.maag.sk/produkt/obklady-do-kupelne/silk-and-twill-obklad-dlazba-kupelne/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Naša ponuka
10 Photos - View album

Post has attachment
Séria dlažieb AISTHESIS je veľmi elegantná séria, ktorá dostala ocenenie na všetkých veľtrhoch obkladov a dlažieb. Sú ideálne pre rezidenčné a najmodernejšie architektonické aplikácie. K dispozícii sú v rôznych rozmeroch a tiež vo veľkom formáte, ktorý je v súčasnej dobe veľmi moderný a praktický. Pre väčšiu stabilitu je dlažba podlepená sieťkou, takže je vysoko odolná aj napriek svojej hrúbke len 3-3,5 mm.
http://www.maag.sk/produkt/3-5-mm/aisthesis-03/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Naša ponuka
6 Photos - View album

Post has attachment
Blížia sa Vianoce a my pre Vás máme skvelú ponuku! Kvalitné talianske obklady a dlažby a sanita za skvelé ceny. Potešte seba alebo svojich známych napríklad novou kúpeľňou či kuchyňou.
POZOR! Akciová ponuka platí len do vypredania zásob!
Preto neváhajte a kontaktujte nás na e-mail info@maag.sk/ maag@maag.sk, telefonicky na +421 244 630 127, 128, alebo na našej facebookovej stránke (www.facebook.com/maagsk) prostredníctvom správy a my Vám radi poskytneme všetky potrebné informácie :) Prípadne nás môžete navštíviť v Bratislave v R1 Centre na Rožňavskej alebo v Košiciach na Južnej Triede. Tešíme sa na Vás! :)
http://www.maag.sk/kategoria/akcia-obklady-dlazby/

Post has attachment
Pozorovaním priemyselných a metropolitných oblastí došlo k vytvoreniu kolekcie GRAFFITTI, ktorá interpretuje cement na porcelánových dlaždiciach, univerzálny materiál s vynikajúcimi technickými a estetickými vlastnosťami. Monochromatická keramika odráža tón zdrojového materiálu a špecifický povrch vytvára príjemne nepravidelné prostredie s minimalistickým vzhľadom. Vhodná do interiéru.
http://www.maag.sk/produkt/obklady-do-interieru/dlazby-graffiti/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Naša ponuka
6 Photos - View album

Post has attachment
Prirodzenú krásu kameňa vystihuje séria obkladov a dlažieb FORWARD. Jemné tóny naturálnych farieb a detailne prepracovaný povrch, vytvárajú slabé odlesky, ktoré sú typické pre tento materiál. Starostlivo navrhnuté žilkovanie a ľahko štruktúrovaný povrch budia dojem reálneho kameňa. Tieto obklady a dlažby sú mrazuvzdorné, protišmykové a samozrejmosťou je rektifikácia.
http://www.maag.sk/produkt/obklady-do-exterieru/forward/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Naša ponuka
8 Photos - View album

Post has attachment
Pre obklady zo série PUN je charakteristická anglická elegancia. Konzervatívny štýl odľahčujú špeciálne kusy obkladov s popismi jednotlivých doplnkov Vašej kúpeľne. Nimi si môžete poskladať originálnu kúpeľňu podľa Vašich predstáv. Séria Pun je kombináciou kreativity, kultúry materiálov a technologických vedomostí.
http://www.maag.sk/produkt/obklady-do-kupelne/pun-kupelne/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Naša ponuka
8 Photos - View album

Post has attachment
To najlepšie z talianskeho keramického designu vám ponúka zmysluplná prepracovaná kolekcia obkladov a dlažieb ROMA'53. Je to dizajnérsky klenot v oblasti keramických obkladov a dlažieb. Dokážu vytvoriť uhladený štýl s pravidelnými líniami, alebo naopak extravagantné zmiešané kombinácie. Zladí sa s moderným i klasickým prostredím. Je ideálna do interiéru, ale vďaka mrazuvzdornosti tiež do exteriéru.
http://www.maag.sk/produkt/retro-style/roma-53/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Naša ponuka
8 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded