Profile cover photo
Profile photo
INTERKLIMA Marek Drozdowicz
About
Posts

Post has attachment
Skraplacze są jednym z podstawowych elementów układu chłodniczego jest skraplacz odpowiedzialny za odprowadzenie ciepła pobranego przez czynnik w parowniku oraz ciepła jakie uzyskał w trakcie procesu sprężania w sprężarce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.pogotowieklimatyzacyjne.pl/oferta/chlodnictwo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chłodnice powietrza, czy też parowniki (niezależnie od stosowanej nazwy) służą do utrzymywania wymaganych parametrów temperaturowych w komorach. Aby przedłużyć czas składowania produktów spożywczych bardzo ważne jest, aby utrzymywać ją na poziomie, który wpłynie dodatnio na jakość produktu oraz na czas jego przechowywania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.pogotowieklimatyzacyjne.pl/oferta/chlodnictwo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy usługi w zakresie montażu i serwisu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Zapewniamy bardzo wysoki standard techniczno – estetyczny naszych szczegółowo dopracowanych instalacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.pogotowieklimatyzacyjne.pl/oferta/klimatyzacja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki najwyższej jakości obsługi i zadowolonym Klientom, stale rozwijamy się oferując Ci jeszcze więcej możliwości. Nasze zaangażowanie w poznawaniu nowych, energooszczędnych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych daję gwarancję klientowi że oferta jest przygotowywana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.pogotowieklimatyzacyjne.pl/oferta/klimatyzacja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zamrażarki niskotemperaturowe zapewniają bezpieczne i długoterminowe przechowywanie próbek w temperaturze -86o C. Są to urządzenia chłodnicze unikalne w swojej klasie dzięki wykorzystaniu paneli próżniowych. Zamrażarki niskotemperaturowe emitują małe ilości ciepła do otoczenia, a praca ich kompresorów jest cicha, dzięki czemu praca z tymi urządzeniami jest niezwykle komfortowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.pogotowieklimatyzacyjne.pl/oferta/chlodnictwo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skraplacz to inaczej kondenser lub chłodnica klimatyzacji to element, którego zadaniem jest schłodzenie czynnika w układzie klimatyzacji. Przepływający przez nie czynnik w postaci gazu ulega kondensacji / skropleniu / w wyniku czego oddaje część ciepła i schłodzony, już jako ciecz wraca do układu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.pogotowieklimatyzacyjne.pl/oferta/chlodnictwo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klimatyzacja to proces zapewniający środowisku powietrznemu pomieszczenia określone właściwości i parametry, w tym odpowiednią czystość, temperaturę oraz wilgotność względną, poprzez uzdatnianie i rozdział powietrza odpowiednio do przeznaczenia i sposobu wykorzystania pomieszczenia w każdych warunkach klimatycznych danej miejscowości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.pogotowieklimatyzacyjne.pl/oferta/klimatyzacja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Systemy VRV to profesjonalne układy ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego. Dzięki temu, systemu optymalnie regulują wydajność maszyn chłodniczych. Złożone systemy VRV doskonale sprawdzają się w dużych budynkach, dlatego montowane są głównie w firmach korporacyjnych, instytucjach i przestrzeniach użytku publicznego oraz komercyjnego. Nowoczesne i doskonale dopasowane do potrzeb budynku rozwiązania oparte na systemie ze zmienną ilością (przepływem) czynnika chłodniczego, zapewniają odpowiednie warunki klimatyczne na większych przestrzeniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.pogotowieklimatyzacyjne.pl/oferta/systemy-vrv/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Systemy VRV są wielostrefowymi klimatyzatorami, które mają regulację zmiennego przepływu czynnika chłodniczego. Systemy te umożliwiają sterowanie poszczególnymi strefami i to w każdym pomieszczeniu. Zapewniają również precyzyjną kontrolę temperatury oraz wysoką efektywność energetyczną. Systemy VRV są ciche i pracujący w dużym zakresie temperatur. Jednostki wentylacyjne mogą pracować z odzyskiem ciepła, co zwiększa energooszczędność. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą: http://www.pogotowieklimatyzacyjne.pl/oferta/systemy-vrv/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klimatyzacja wielkimi krokami wchodzi w nasze życie, w samochodach i biurach stała się już prawie standardem i powoli zaczyna wkraczać także do naszych mieszkań. W dużej mierze przyczyniła się do tego zmiana w budownictwie. Domy zbudowane tradycyjnie, z grubymi, masywnymi murami z cegły, niewielkimi oknami, o dużej akumulacyjności ciepła i wilgoci, gdzie latem było raczej chłodno, ustąpiły miejsca szkieletowym konstrukcjom o pomieszczeniach z dużymi oknami, widnych i szybko się nagrzewających. W pomieszczeniach takich nie tylko praca w upalne lato kręci się na wolnych obrotach, ale też wysokie temperatury uniemożliwiają wypoczynek. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą: http://www.pogotowieklimatyzacyjne.pl/oferta/klimatyzacja/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded