Profile cover photo
Profile photo
Ç Başak Çayır
16 followers
16 followers
About
Ç Başak's posts

Post has attachment
Hızlı geçen haftalardan sonra bu hafta biraz dinleniyoruz ancak dans etmeye ara vermiyoruz.
#cisetta #events #istanbul

Post has attachment
Geçtiğimiz haftalarda KAFES (Beatgate) ve Isolate'in düzenlediği organizasyon kapsamında İstanbul'da performans sergileyen Solomun (Official) gecesi üzerine izlenimlerim cisetta.com'da!
#cisetta #kafes #isolate #solomun #beatgate #event

Post has attachment
Geçtiğimiz haftalarda gokhanmms ile şehrin kaosundan birkaç günlüğüne kaçıp soluğu Çeşme’de aldık, sezonu erkenden açtık bir başka deyişle. 2 günlük Çeşme seyahatimizde Evliyagil Hotel by Katre’nin misafiri olduk.

#cisetta #travel #çeşme #izmir #katreotel #guide #seyahat

Post has attachment
Haftanın en güzel etkinlik ve festival önerileri yayında!
#cisetta #events #izmir #istanbul #kapadokya

Post has attachment
My next guest in the interview series is Oceanvs Orientalis who succeeded in coming to the forefront with his unique style.

Oceanvs Orientalis (Safak Ozkutle) is accepted as one of the most prominent artists who is able to preserve his place for a long time. Producing such great tracks by getting inspired from Turkish culture and the historical journey of the music, the artist put his signature under important successes.

Post has attachment
Önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek Chill-Out Festival'de heyecanla beklenen performansı öncesi Oceanvs Orientalis ile bir röportaj gerçekleştirdim. Başarılı sanatçı ve performans sergileyeceği festival hakkında bilgi almak için yazıya göz atmak isteyebilirsiniz.
My next guest in the interview series is Oceanvs Orientalis who succeeded in coming to the forefront with his unique style. Make sure that you have this weekend all free: he is one of the names who whill perform on the second day of Chill-Out Festival!
Interview in English: http://bit.ly/cisetta-oceanvs-orientalis #cisetta #chillout #chilloutfestival #limitsoff #oceanvsorientalis #interview

Post has attachment
u.nite Presents: Into The Woods 2017'nin başlamasına 1 gün kaldı! Festivalde performans sergileyecek isimlerden biri olan Miyagi ile Into The Woods'daki performansı öncesi biraz sohbet ettim.
One day left for Into The Woods! I had a chance to talk with Miyagi, one of the artists that is going to perform within this event.
Interview in English: http://bit.ly/2pAN5p6 #cisetta #intothewoods #miyagi #unite #interview #uniteforthevibe

Post has attachment
12 senedir pek çok müzik severin en sevdiği festival olan Chill-Out Festival bu sene de efsane bir programla karşımıza çıkacağa benziyor. 20-21 Mayıs tarihlerinde İstanbul – Life Park’ta ve 14-15 Temmuz 2017’de Xuma Yalıkavak’ta gerçekleşecek olan etkinlik şimdiden heyecan uyandırıyor!

#chilloutfestival

Post has attachment
Bu hafta İstanbul'da Solomun (Official), rampue, UNKLE gibi isimleri dinleme olanağı buluyoruz. İzmir'de ise Matthias Meyer, Gardens of God, Miyagi, DJ Juicy M, Kerem Tekinalp ve Birol Giray BeeGee gibi isimler farklı etkinlikler kapsamında sizlerle buluşuyor.

#cisetta #events #istanbul #izmir

Post has attachment
KAFES, 2017 yaz sezonuna Solomun (Official) ile merhaba demeye hazırlanıyor! Bu yazımda KAFES'te bu sezon neler olacağından bahsettim.
#cisetta #kafes #istanbul #event #kilyos
Wait while more posts are being loaded