Profile cover photo
Profile photo
Květiny Flowerbed Lanškroun
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Svatební sezona v plném proudu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nezapomeňte, že již tuto sobotu 12.09.2015 proběhne v rámci Lanškrounské kopy floristická show s Jaromírem Kokešem a Martinem Rubešem. Začínáme v 11.00 hod. Spousta nové inspirace a také mnoho dárků a výher. V akci bude i náš myšák Hubert, který má něco pro malé i velké!! Těší se na vás celý tým společnosti Flowerbed s.r.o. Zajímavost: Jaromír Kokeš je několikanásobný mistr ČR ve floristice a úřadující mistr ČR. REPREZENTANT ČR na mistrovství EVROPY, EUROPA CUP 2011. Takže neváhejte, tohle musíte vidět!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mistrovství floristů ČR - Děčínská kotva 2014

Letošéní ročník mistrovství České Republiky profesionálních floristů se odehrál jako vždy na zámku v Děčíně. Ve dnech 14. - 15.5. si nejlepší floristé ČR opět užili svůj floristický svátek a setkali se po roce jako přátelé, ale i jako soupeři při konání 43. ročníku Děčínské kotvy. Mistrovství se neslo v duchu léta a téma pro letošní ročník bylo "V lůně přírody".

1. soutěžní den DK

Letní slunovrat - úkol č 1 dne 14.05.2014


Soutěžící měli za úkol vypíchat letní věnec k příležitosti oslav letního slunovratu. Byla schválena vlastní konstrukce, kterou si mohl soutěžící přivézt hotovou, avšak opticky minimálně 50 % floristické činnosti mulseli předvést v rámci soutěžního času. Ve věnci museli dominovat prosté materiály z naší přírody. Soutěžící museli věnec přivést do finální podoby během pouhých 60ti minut. A tomu se říká floristický maraton.


Tajná práce - úkol č 2 dne 14.05.2014

Další disciplínou téhož dne byla, jako každý rok, tajná práce. Nikdo ze soutěžících nemá do poslední chvíle ponětí o tom, co je čeká. Po zahájení úkolu se teprve dozví, s jakým materiálem budou pracovat a jaké je zadání pro danou disciplínu. Letošním zadáním bylo uvázat kytici z organizátorem dodaného materiálu, která měla evokovat výročí Děčínského skautingu. Tajná práce patří mezi nejnáročnější disciplínu a to z důvodu, že se na ní soutěžící nemůže předem připravit. Na vázanou kytici byla stanovena doba jejího zpracování 90 minut (nadmíru dostatečný).

Louka v dlani - úkol č 3 dne 14.05.2014 

Poslední soutěžní prací prvního dne byla svatební kytice s výrazným zastoupením lučních květin. Soutěžící mohli mít předem připravenou libovolnou konstrukci, která však nemohla ve výsledném dojmu dominovat nad rostlinným materiálem. Kytice musela obsahovat rostliny našich luk, nebo rostliny jim podobné z nabídky velkoobchodů a další doplňkový materiál s lučním charakterem.

Touto disciplínou skončil první den a floristé si mohli konečně oddychnout a ulevit svému nervovému systému.

2. soutěžní den DK

Rozkvetlá zákoutí - úkol č 4 dne 15.05.2014

Sesazovaná kompozice z letních rostlin musela být dokončena během 90ti minut. Soutěžící měli možnost (v kategorii senior 24let a výše) si nádobu vyrobit nebo zakoupit. Kategorie junior (do 24 let nebo student) nádobu obdrželi organizátorem. Květinová kompozice do exteriéru měla odolat povětrnostním podmínkám a být inspirována prázdninami a letní náladou při pobytu v přírodě s využitím letniček vysazených do jedné nádoby pro výzdobu teras pod oranžérií. Kategorie seniorů byla omezena rozměry kompozice 150 x 150cm, maximální výška 250cm. Připravená nádoba opět nemohla dominovat nad celkovým dojmem celkové kompozice.

Vyhlášení vítězů mistrovství ČR profesionálních floristů 2014

Výsledky byly vyhlášeny dne 15.05.2014 a ceny předávali představitelé soutěže Děčínská kotva. Martin Rubeš ze společnosti FLOWERBED s.r.o. samozřejmě nezklamal očekávání a obdržel 2. místo v kategorii senior za disciplínu "Buď připraven"
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-06-10
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Pro nevěstinky.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma FLOWERBED s.r.o. postavila pro dětské hřiště ve Výprachticích zelený tunel z vrbového proutí. Tunel je dlouhý 8m, má svá okénka i střechu a hlavně vzbudil velkou pozornost nejen dětí, kteří se na jeho stavbě podíleli. Všem děkujeme za spolupráci a přejeme mnoho krásně strávených chvil v nové atrakci.
#zelené stavby
Add a comment...

Post has attachment

Vzdělávejte se praxí!!
Připravili jsme pro zájemce o stálé vzdělávání mimořádnou nabídku na stáž ve firmě Flowerbed s.r.o. Stáž je stážistovi kompletně financována z fondu dalšího vzdělávání a přinese mu bohaté zkušenosti z provozu naší firmy. Získejte více informací na www.flowerbed.cz

Stáž je vypsána na dobu 2 měsíců a vaše přihlášky můžete podávat na portále "stáže ve firmách". Termín ukončení podávání přihlášek je již 4.3.2014, čili neotálejte a podejte vaši přihlášku včas. Stážista bude mít mimořádnou možnost zúčastnit se jako asistent mistrovství profesionálních floristů ČR 2014!!!!

 #stáže,  #florista
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vážení zákazníci, právě jsme pro vás opět trochu zpříjemnili váš čas, který trávíte u nás v květinářství. Věříme, že se vám nová provozovna bude líbit a najdete vždy to, co právě potřebujete. Do nového roku jsme vykročili opět s velkými změnami, které jsou jak jasně viditelné, tak i takové, které vám přinesou mnohem větší výběr v pokojových i řezaných květinách. Nově jsme pro vás zařadili do sortimentu řezaných květin i růže z Ekvádoru, Kolumbie, Etiopie a samozřejmě pokračujeme i nabídkou růží z NL. Další novinkou v sortimentu růží jsou zařazené růže David Austin a každý týden pro vás máme exkluzivní pěstební novinku. Nový systém zásobování vám přinesl i rozšíření nabídky o sezónní květiny jako jsou scilie, polyanthes, ranunculus, anemone, pivoňky, šeřík a mnoho dalších krásných sezonních květin. 

Děkujeme vám za vaši přízeň, která je naprosto úžasná a doufáme, že vám ji těmito kroky budeme moci kompenzovat a s novými změnami budete nadmíru spokojeni.

Váš tým FLOWERBED s.r.o.

 #květiny #květinářství
Photo
Photo
2014-02-22
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na svátek zamilovaných pro vás máme mimořádnou nabídku na řezané mini gerberky za 19,- Kč. Využijte naší akce a potěšte své milované květinami od Flowerbed. Pozor.... pouze do vyprodání zásob. Akce platná do 16.02.2014

Těšíme se na vás.
  #sv   #valentýn
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pár úžasných kytic.
#kytice#netradiční
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-02-05
5 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded