Profile cover photo
Profile photo
Ilona Lamparczyk
1 follower
1 follower
About
Posts

Dobra, wybrałam się do kina. Nikt z Was nie powiedział mi, czy warto, czy nie. Nikt mnie nie ostrzegł, można by powiedzieć. Nie powiem, trochę się na Was zawiodłam. Ale chyba jeszcze bardziej, na tym filmie. Jak można tak skopać ekranizację cudownej książki? Przerażające. I co, jeszcze może dwie kolejne części mają być? Nie ma mowy, na pewno ich nie obejrzę!
Add a comment...

Ktoś z Was widział już "Hobbita"? Zastanawiam się, czy nie iść do kina. Książkę kiedyś czytałam. Co prawda wolę trylogię Tolkiena, ale Hobbit też jest niczego sobie. Warto oglądać?
Add a comment...

I znów weekend. Ale ostatnio te dni pracujące super szybko zlatują ;) Pewnie dlatego, że jest ich tak mało. Niestety, od poniedziałku wszystko znów wraca do normy..
Add a comment...

Święta się skończyły, wolne się skończyło i nawet śnieg już się skończył... A jutro od nowa, do pracy... Ale, szukamy pozytywów: tylko dwa dni i weekend! ;D
Add a comment...

Dopiero drugi dzień po zwolnieniu, a mnie już zaczyna męczyć ta praca... Dobrze,że już w przyszłym tygodniu będą święta. Co prawda też sporo roboty, przygotowania do nich itd. Ale czego się nie robi dla rodziny? Przecież to sama przyjemność. Uwielbiam Boże Narodzenie. I jeszcze ten śnieg tak pięknie prószy... ;)
Add a comment...

W końcu staję na nogi! Choroba mnie w reszcie opuszcza. 
Już nie pamiętam kiedy tak długo mnie trzymała. Odstawiam antybiotyk, teraz już tylko witaminki ;) Od poniedziałku z powrotem do pracy. Niby to źle, bo koniec zwolnienia, ale ile można leżeć w łóżku?
Add a comment...

Nadal leżę w łóżku chora... Dobrze, że chociaż Mikołaj o mnie nie zapomniał i dostałam książkę i jakieś słodkości. Od razu czuję się lepiej, może niedługo wrócę do zdrowia.Dziękuję mój Mikołaju :*
Add a comment...

Nie mogę zasnąć, źle się czuję. Coś mi się zdaje, że znów choroba mnie łapie. Ehm... ;(
Add a comment...

Sytuacja wydaje się co najmniej dziwna. Najpierw pozwalniali ludzi a teraz szukają nowych. Przyjęli zapewne system, że zwolnią starych pracowników, którym trzeba było płacić większe pieniądze i przyjmą nowych za minimalne wynagrodzenie do tej samej pracy. Trochę nieładnie, ale pomysł obiektywnie rzecz biorąc niezły.
Add a comment...

I powoli się żyję. Jakoś brnę do przodu, choć w tym miesiącu wyjątkowo ciężko. Jednak patrząc na sytuację niektórych ludzie naprawdę nie powinna narzekać. Jestem w gruncie rzeczy zadowolona, ale pomarudzić zawsze można.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded