Profile cover photo
Profile photo
AFRA PAYAM
1 follower -
سامانه پیامک،پنل اس ام اس،ارسال پیامک
سامانه پیامک،پنل اس ام اس،ارسال پیامک

1 follower
About
Posts

Post has attachment
یکی از بسترهایی که برای هر جامعه ای نیاز است تا بتواند گام های پیشرفت را سریعا رو به جل ببرد و بتواند خود را همراستا با کار هایی که دارد برسانمد پنل اس ام اس می باشد که باعث پیشرفت های عجیبی در عرصه مخابرات و تکنولوژی ها دیجیتال شده است و هر انسانی که کمی فکر داته باشد می تواند به این موضوع واقف شود که می تواند همیش هبه یک اراده وب و کلی در این رابطه برسد وهمیش هبه پیشرفت هایی که مد نظرش است دست پیدا کند و همیشه دید رو به جو داشته باشد . پنل اس ام اس یکی از راه های تبلیغات می باشد که در حجم عظیم این کار صورت می گیرد و بیش تر برای ارگان ها وسازمان هایی که می خواهند تبلیغات گسترده انجام دهند این کار فایده دارد وبرای این ماقع از پنل اس ام اس استفاده می کنند چرا که باعث می شئد سریعا به جواب برسند وتبلیغات خود را طوری یعنوان کنند که سذیعا بین مردم به نمایش در بیایند و فورا بتوانند خود را به مردم عرضه کند . پنل اس ام اس یکی از راه های ارتباطی نیز می باشد که برای این که شما بتوانید یک کاری را تبلیغ کنید ابتدا باید یک پنل اس ام اس خریداری کنید وسپس بعد از شارژ کردن ان می تانی دبرای دسته افرادی که دوست دارید پیام بفرستید و این کار خیل به نفع شما است و هر چه تعداد افرادی که قرار است برایشان پیام بفرستید تعرفه ان در پنل اس ام اس ارزان تر می شود و می توان خود را به عنوان یک تیلیغ گر برتر به دیگران معرفی کنند چرا که همیشه ازراه های که انسان برای کسب درامد وجود دارد همین پنل اس ام اس می باشد که خیلی خوب می شود از ان پول دراورد .
Add a comment...

Post has attachment
با کمی تفکر درباره فناوری های دیجیتال می توان سریعا فهمید که یکی از چیز هایی که امروزه خیلی باب شده است پنل اس ام اس می باشد که انسان می تواند آنرا به یک فراگیری کلی برساند و اگر هم خواستید می توانید خود را سریعا با محیط اطراف وفق بدهید . هر انسانی می داند که در دنیایی که قرار گرفته است یکی از هدف های انسان برای انجام کار هایی که دارد می توان داشتن مهارت ها به خصوص در پنل اس ام اس باشد که هرکسی که امروز ه درباره این موارد اطلاعات داشته باشد می تاند پول خوبی در بیاورد و هرکسی که بخواهد می تواند سریعا این کار را انجام دهد و هر کسی باید بر این موضوع اگاه باشد که در دنیای حاضر به راحتی می توان با پنل اس ام اس پول در اورد و می توان به عنوان شغلی پر بازده از ان استفاده کنید و روی ان حساب کنید هر کسی می داند که جامه ما با مشکل بیکاری شدیدی مواجه هست و هر کسی باشید در این بازار اشفته گریبان خد را سفت بگیرد و برای خود اگر توانایی دارد بتواند کاری را برای خود دست و پا کند که یکی از این ها می توان پنل اس ام اس باشد و هر کسی که بر این باور باشد سریعا می توان در ای نزمینه پیشرفت داشته باشد و راه هایی که مورد نیاز ان است را سریعا به یک بهره برداری کلی و عموی برساند و از ان نتیجه ای هوشمندانه بگیرد . پنل اس ام اس یکی از راه های پول در اوردن در دنیای امروز می باشد که هر کسی می تواند با کمی اطلاعات به این کار وارد شود و دنیای خود را برای فردایی که در انتظارش است را بسازد و اماده کند .
Add a comment...

Post has attachment
همواره درجهتی که انسان امروزی قرار گرفته است ارزو هایی بزرگی را برای فردای خود در نظر گرفته است و هر گاه که بخواهیم می توانیم با استفاده از تکنولوژی هایی که در اختیار ما هست به یک بهره وری کلی و خوب برسیم یکی از این راه های موفقیت استفاده از پنل اس ام اس می باشد که می تواند سریعا انسان را بالا بکشد و پله های پیشرفت خود را سریعا طی کند هر کسی که بر این عقیده باشد می تواند به یک تسلط نسبی در پنل اس ام اس دست پیدا کند می تواند تبلیغات شرکت های مختلف را بگیرد و بتواند برای ان ها نیز کار کند و از این جهات نیز می تواند پول و سرمایه هنگفتی به جیب بزند که یکی از کار ها نسبتا درست برای هر کسی که می خواهد فردای خود را بسازد وبه اینده ای انتظارش را می کشد دست یابد . در عرصه مخابرات با امدن پنل اس ام اس پیشرفت های بسیاری در این امر صورت گرفته و بستر های مناسبی برای تبلیغات پیامکی ایجاد شده است که شما به راحتی میتوانید از طریق سامانه پیام کوتاه افراپیام پنل اس ام اس خود را تهیه و شروع به ارسال پیامک کنید.
Add a comment...

Post has attachment
یکی از راه تبلیغات در کشورمان که امروزه خیلی باب شده است استفاده از پنل های ارسال پیامک می باشد که می توانید برای حجم عظیمی از مردم یک باره تبلیغات گسترده ای را انجام دهید و می توانید برای یک کشور و مجموعه مردمی که در ان زندگی می کنند یک باره میلیون ها پیامک ارسال کنید. یکی از بازدهی هایی که ارسال پیامک دارد این است که هر چه تعداد افرادی که بخواهید برایشان پیام بفرستید بیش تر شوید قیمت ان برای شما کم تر محاسبه می شود. استفاده از پنل ارسال پیامک بسیار راحت آسان می باشد.
Add a comment...

Post has attachment
اگر قصد یک تبلیغات گسترده برای یک شرکت یا کمپانی به خصوصی را دارید و می خواهید که در سرتاسر یک شهر یا کشور ان را انجام دهید باید از پنل های ارسال پیامک استفاده کنید که یکی از گیراترین کار های تبلیغات در این عرصه می باشد چرا که هرکدام از ما بر این موضوع واقف هستیم که یکی از علت هایی که می تواند یک موفقیت کاری را به انجام برساند ارسال پیامک می باشد و هر کدام از ان ها می توانند به طور کلی به یک بازدهی همه جانبه در راستای کار هایی که دارند دست پیدا کنند وهمه می دانید چیزی که برای یک شرکت می تواند عامل موفقیت سازی شود همین تبلیغات می باشد که باید ان را به نحو احسن و با پیشرفته ترین امکانات تبلیغاتی همچون پنل های ارسال پیامک این کار را انجام دهیم تا بتوانیم علاوه بر تبلیغات موفق بتوانیم بازدهی خوبی را از کار خود بدست اوریم و برای ان شرکت افتخار افرین باشیم و امروزه به دلیل بازار خرابی که کشور ما متاسفانه با ان مواجه گردیده است یکی از دغدغه های هر فردی این می باشد که بتواند برای خود بستر مناسب تبلیغاتی مناسبی دست و پا کند که از ان می توان به پنل های ارسال پیامک نام برد که بسیار بستر مناسبی برای تبلیغات می باشد و هر کسی که اطلاعاتی کمی درباره نت و اینترنت داشته باشد به راحتی می تواند از پنل های ارسال پیامک استفاده کند.
Add a comment...

Post has attachment
ارسال پیامک الان یکی از جدید ترین شیوه های تبلیغات در کل کشور می باشد که شما عینا ان را به چشم میبینید که روزانه مقدار زیادی پیامک های تبلیغاتی برای گوشیتان ارسال می گردد . این روش یکی از به صرف ترین روش های تبلیغات می باشد که بیش تر شرکت ها و کمپانی های مختلف از ان به گرمی استقبال کرده اند که برای این کار ابتدا باید شما یک پنل ارسال پیامک را خریداری کنید و سپس اقدام به شارژ ان نمایید و بعد لیست از افرادی که می خواهید برای ان ها پیام بفرستید را باید در اورید و سپس به سیستم بدهید وبعد از فشردن یک دکمه متن مورد نظر شما از طریق سامانه ارسال پیامک به مخاطبین مورد نظرتان ارسال می شود . هر چه قدر تعداد افرادی که شما قرار است برایشان پیام ارسال کنید بیش تر باشد تعرفه ارسال پیامک نیز کم تر خواهد بود و برای شما هزینه کم تری را خواهد داشت و می توانید به راحتی به این کار روی بیاورید . لیست اسامی و شماره همراه افرادی را که می خواهید به ان ها پیام ارسال کنید و بانک شماره موبایل اصناف مختلف که شما به راحتی می توانید انرا را از طریق سامانه پیامک افرا پیام تهیه و تبلیغات خود را ارسال کنید . ارسال پیامک گاهی اوقات هم می تواند مشکل ساز باشد چرا که شما هر چیزی را می توانید بفرستید. اما به این نکته توجه داشته باشید که باید حتما محتوایی که می فرستید قانونی باشد در این صورت شما مرتکب جرم می شوید و پیگرد قانوی دارد پس باید به متنی که ارسال می شود دقت کنید.
Add a comment...

Post has attachment
یک از راه های ارتباطی امروزه به وسیله مخابرات انجام می شود که می توان در راستای آن از سامانه پیامک کمک گرفت چرا که این سامانه ها جدید و بروز می باشند و می توانند ما را در انجام هر چه بهتر کار هایمان یاری نمایند . اگر می خواهید که یک ارتباط بی نقص داشته باشید باید همیشه از فناری های دیجیتال استفاده کنید تا بتوانید ضمن موفقیت به گام های بلندی در این باره برسید چرا که همیشه یکی از آرزو های بشر این بوده است که بتواند خود را با دیگران وفق دهد و به یک ارتباط درست و همه جانبه با خود برسد که سامانه پیامک می تواند این کار را برای او انجام دهد . همیشه انسان در این ارزو بوده است که بتواند خود را همراه با پیشرفت هایی که در علوم مختلف وجود دارد به یک بهره وری کلی و نسبی برسد و همه می دانند که هر انسانی می تواند خود را با پیشرفت های دیگر جوامع که انتظارش را می کشند وفق دهد. یکی از راه های پیامی هر منطقه استفاده از سامانه پیامک می باشد که کمک بسیاری به هر کدام از افراد می کند و می تواند انسان را در اهدافی که دارد به یک برتری برساند همه ما می دانیم که هر کسی که دوست داشته باشد می تواند سریعا در این راه پیشرفت کند و خود را پیوسته و مکرر به سمت جلو هدایت کند هرکسی بر این بار می باشد که انسان در عصر اخیر با پیشرفت های قابل قبولی رو به رو شده است که یکی از این پیشرفت ها استفاده ار پنل های مختلفی چون سامانه پیامک می باشد که باعث موفقیت هر انسانی در هر کاری که ارزویش را دارد به این هدف برسد و همه می خواهند خود را به یک دید کلی و همه جانبه برسانند .
Add a comment...

Post has attachment
هر فردی در این باره فکر کند می بینید که انسان امروزی بسیار پیشرفت کرده است و همیشه دنبال راهی بوده است که کارهای خود را در اسرع وقت و با بیش ترین دقت به انجام برساند اگر کسی می خواهد به نتایج درست و صحیحی در این باره برسد باید بتواند خود را با دیگران تطبیق دهد و اگر خواستید می توانید هموار ه خود را به یک دید برتر و عالی که مورد انتظار هر یک از افراد می باشد دست پیدا کنید و هر گاه که خواستید می توانید ضمن پیشرفت هایی که داشته باشید به یک دید کلی و نسبی در همه این مورد ها برسید هر کسی در این صدد است که بتواند یک سامانه پیامک داشته باشد که بتوان با استفاده از ان کار های انسان را راحت کند تا بتواند در این راهی که قدم برداشته است بیشترین بازدهی را داشته باشد خوشبختانه یکی از پیشرفت های انسان که منجر به این کار شده است سامانه پیامک می باشد که کمک زیادی با انسان در این راه کرده است و هر کسی که بر این باور باشد می تواند خود را سریعا با این سیستم وفق دهد چرا که در دنیای دیجیتال یکی از مواردی که خیلی اهمیت دارد سرعت انتقال دیتا می باشد که باید شما ان را خیلی جدی بگیرید زیرا در این سامانه پیامک این کار امری حیاتی می باشد و اگر از ان به نحو احسن دفاع نکنید نمی توان گفت که بتوانید سریعا در این راه موفق شوید و هر گاه خواستید می توانید به فناوری که لازم دارید برسید و هر گاه دلتان طلبید می توانید با استفاده از سامانه پیامک به اهداف خود دست پیدا کنید و هر گاه خواستید می توانید در این گام جلو بروید و خود را بروز دهید .
Add a comment...

Post has attachment
هر کسی که کمی اطلاعات درباره فناوری و دنیای دیجیتال داشته باشد می تواند بفهمد که سامانه پیامک یکی از کمک های بسیاری است که می توان روی آن حساب کرد و از آن بدرستی و بهینه استفاده کرد . یکی از زمینه های پیشرفت در هرجامعه داشتن بستر های مناسب مخابراتی می باشد تا بتواند حمل ونقل دیتا ها با سرعت زیادی انجام گیرد که سامانه پیامک یکی از این بستر هایی می باشد که خوشبختانه کشور ما نیز به این امکانات مجهز می باشد و هر کسی می داند که ما در حال پیشرفت هستیم و باید به زمینهایی که نیاز داریم و برای سرعت هر چه تمام به آن ها نیاز هست دسترسی پیدا کنیم و بتوانیم در عرض مدت کوتاهی خود را به یک پیشرفت عالی و همه جانبه که بتوان ان را با یک دید خوب و عالی که بتوان دستورات کلی را با آن ها نوشت برسانید . سامانه پیامک یکی از راه های ارتباطی عصر حاضر می باشد که انسان ها برای تسریع هر چه بیشتر سرعت دیتا و حمل و انتقال ان ها استفاده می شود .و یکی از بستر های رشد و شکوفایی مخابراتی سامانه پیامک می باشد که شما باید تمام سعیتان را در این راه بکنید تا بتوانید خود را با گام هایی که قرار است و برایتان در چشم انتظار شما است روبه رو شوید و سریعا به یک منابع عالی و خوب دست پیدا کنید که می توان از میان آن ها به سامانه پیامک اشاره کرد و هر کسی می تواند خود را پیوسته با چیز هایی که می داند جلو ببرد و خود را پیوسته به فکر اندیشدین به اینده ای که در انتظارش است و می تواند به ان برسد دست پیدا کند و به حق انتخاب هایی که دارد برسد .
Add a comment...

Post has attachment
برای دارا بودن یک سامانه پیام کوتاه باید چند هزینه صورت گیرد:
۱- هزینه نرم افزار یا همان پنل پیامک : این هزینه در شرکت های مختلف متفاوت می باشد و هر شرکت با توجه به سیاست خاص خود، قیمت خود را ارائه می دهد. در شرکت نسیم سامانه ، پنل افراپیام به سه دسته تقسیم می شود : پنل رایگان – پنل پایه(۵۰.۰۰۰ تومان) – پنل پیشرفته(۱۵۰.۰۰۰ تومان)

۲- هزینه شماره اختصاصی : همان طور که هر کسی که دارای گوشی تلفن همراه می باشد احتیاج به یک سیم کارت دارد ، هر شخصی که دارای پنل اس ام اس می باشد طبیعتا نیاز به یک شماره اختصاصی جهت ارسال پیامک دارد. در واقع شماره اختصاصی همان سیم کارت می باشد که به وسیله آن امکان ارسال پیامک وجود دارد. قیمت شماره ها با توجه به نوع اپراتور متفاوت است. شماره ها با پیش شماره های ۱۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰۲ و ۰۲۱ می باشند. برای ملاحظه قیمت شماره های اختصاصی کلیک کنید.

۳- هزینه ارسال پیامک : هزینه ارسال هر پیامک فارسی در پنل های مختلف متفاوت است. هر چه قیمت پنل بیشتر باشد هزینه ارسال پیامک کمتر است. برای دریافت لیست قیمت کلیک کنید.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded