Buvau nuėjęs į STOP Acta mitingą. Šiandien atidarinėsiu naują blogą matyt ta proga. Anglų kalba. Nes vieną straipsnį vienas gerbiamas ponas (nežinau, ar leidžia skelbt save, tai nesakysiu) jau išvertė. Reiks dėti angliškai. O tai kitaip nesupras anglakalbiai, kas čia per žiurkėnas rašinėja.

Mačiau mitinge tokį +Darius Pocevičius - tas mane pamatė, atpažino, apsisuko ir pabėgo. Aiškiai negali pakęst kapitalistinių kraujasiurbių, kokius mato manyje. Užtat kitas anarchistas Bacevyčia - netgi ir apsidžiaugė, pamatęs. Matyt atpažino many kokį tai užslėptą feministą ar semiotikos kapstytoją. Dar mačiau anokį +Mykolas Kleck ir +Leo Lenox , o taip pat ir keletą kitų garsių asmenybių. A, dar buvo +Donalda Vasiliauskaitė , ir ji netgi buvo blaiva :-)

Mitingo piko metu (gal kokią 12:40) buvau pasilipęs ant didelės sniego krūvos ir bandžiau paskaičiuoti žmonių skaičių kvadratais/galvomis - gavosi 9 kvadratai po ~100 žmonių ir apie 20 kvadratų po kokius 20-50 žmonių. Taigi, piko metu grubiai apie 1000-1500 žmonių turėjo būti.
Shared publiclyView activity