Profile cover photo
Profile photo
Usługi Remontowe
12 followers -
Remonty ,wykończenia wnętrz,usługi remontowe budowlane
Remonty ,wykończenia wnętrz,usługi remontowe budowlane

12 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Photo
Photo
2015-03-09
2 Photos - View album

http://remont.powiat.pl/

 Dachy, Ocieplenia, Docieplenia
Ocieplenia poddaszy  wykonanie ociepleń poddaszy wełną mineralną wraz z montażem folii wiatro i paro izolacyjnych
Docieplenia budynków  docieplanie styropianem, tynki mozaikowe, akrylowe, silikonowe i silikatowe

Post has attachment
Masa Multi- Finish nie wymaga szlifowania i jest przeznaczona do stosowania na różnorakich podłożach.
 
Gładź jest wykonywana na mokro, dlatego nie wymaga dodatkowego szlifowania ścian, a co za tym idzie kładąc Multi-Finish nie mamy do czynienia z masami kurzu i pyłu.
 http://remonty-domu.pl/gladz-bezpylowa-multifinish.html
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-26
4 Photos - View album

Post has attachment
PhotoPhotoPhoto
2015-01-16
3 Photos - View album

Post has attachment
http://www.remonty-domu.pl W dzisiejszych czasach bardzo wiele dziedzin życiowych niezwykle szybko się rozwinęło i rozwija się nadal. Choćby dziedzina taka, jak budownictwo niezwykle szybko się rozwija, ewoluuje, cały czas dostarcza nam coś nowego. W dzisiejszym świecie budownictwa mamy mnóstwo fantastycznych możliwości i wiele ciekawych rozwiązań. Dzisiaj każdy z nas może spróbować wybudować dom na własną rękę. Świat budownictwa dostarcza nam bowiem mnóstwo fantastycznych, trwałych i nowoczesnych materiałów, dzięki którym nasz dom, będzie mocny i trwały. W dawnych czasach nie mieliśmy tylu możliwości, kiedyś wszystko trzeba było robić samemu. Wszelkie prace trzeba było wykonywać samodzielnie, przez co prace szły powoli i były bardzo wyczerpujące. Dzisiaj z kolei do dyspozycji mamy wykwalifikowane firmy budowlane, które z pomocą ciężkich sprzętów, wszystko zrobią za nas. Takie rozwiązanie sprawi, że nasz wymarzony dom może powstać już w zaledwie kilka miesięcy. Dzisiejszy świat budownictwa daje nam mnóstwo możliwości i fantastycznych rozwiązań, dzięki którym wiele spraw możemy sobie ułatwić. Warto więc o tym pomyśleć, przy budowie domu i korzystać z tego, co oferuje nam życie i czerpać jak najwięcej korzyścMasa Multi-Finish nie wymaga szlifowania i jest przeznaczona do stosowania na różnorakich podłożach.
Gładź jest wykonywana na mokro, dlatego nie wymaga dodatkowego szlifowania ścian, a co za tym idzie kładąc  Multi-Finish nie mamy do czynienia z masami kurzu i pyłu.
 Gladź Multi-Finish zapewnia gładką, obojętną chemicznie wysokiej jakości powierzchnię ścian i sufitów oraz podłoże odporne na wykończeniowe produkty ozdobne.
Gładź ta jest odporna na pęknięcia, a farba nałożona bezpośrednio na nią nie łuszczy się po czasie jak  w przypadku tradycyjnych gładzi gipsowych.  Gwarantujemy że końcowy efekt gładzi Multi-Finish jest  o wiele lepszy od tradycyjnych Polskich gipsów zacieranych na sucho.
 
Gładź jest gładka jak szyba. M ulti-Finish jest przyjazny dla alergików oraz osób uczulonych na kurz.
Gladź Multi-Finish ma niski współczynnik przenikania ciepła do 0,25 W(M-K) co oznacza dobrą izolację termiczną.
Dzięki temu że potrafi regulować poziom wilgotności pomieszczeń poprawiając mikroklimat jest zdrowa i przyjemna dla człowieka.
 
WYKONYWANIE MULTI-FINISHU
Technologia bezpyłowej gładzi gipsowej jest typowo  Angielską technologią. Była przez nas stosowana  od 1996 r. na terenie Wielkiej Brytanii.
Od niedawna świadczymy usługi wykończeniowe z zastosowaniem gładzi również w Polsce:Multi-Finish to bezpyłowa technologia gładzi gipsowej.Multi-Finish to bezpyłowa technologia gładzi gipsowej.:Multi-Finish to bezpyłowa technologia gładzi gipsowej 

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-11-25
7 Photos - View album

Post has attachment

  http://www.remonty-domu.pl/  Jesteśmy ekipą, która specjalizuje się w usługach wykończeniowych takich jak: malowanie wnętrz różnymi technikami, glazurą, terakotą szpachlowaniem ścian zabudową z płyt G-K i innych prac modernizacyjno-remontowych.
http://remonty-domu.pl/oferijemy-uslugi-remontowo-budowlane.html

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded