Profile cover photo
Profile photo
Green & Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o.
About
Green & Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Doskonale rozumiemy, jak istotna w branży ogrodniczej jest jakość, dlatego nasza hurtownia nawiązała współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi markami. W przygotowanym przez nas asortymencie znajdą Państwo produkty takich firm jak Raco, Green Star oraz Target. Szczegóły publikujemy na stronie http://greenandjoy.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Chcesz przygotować sobie sadzonki, które za kilka tygodni będziesz mógł posadzić w swoim ogrodzie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowała dla Państwa hurtownia ogrodnicza Green&Joy. W asortymencie posiadamy szeroki wybór wytrzymałych donic http://greenandjoy.pl/oferta/, w których możesz hodować swoje sadzonki.


Photo

Post has attachment
Niedługo rozpoczyna się lato, a wraz z nim sezon grillowy. Z tego też powodu już dziś warto zaopatrzyć się w profesjonalne grille oraz akcesoria. Nasza hurtownia proponuje Państwu bogatą ofertę grilli oraz kempingów. Szczegóły przygotowanej przez nas oferty dostępne są na stronie http://greenandjoy.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Jeśli zdecydujemy się na uprawę ogrodu, pamiętajmy także o jego odpowiedniej pielęgnacji. W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo szeroki wybór profesjonalnych nawozów, a także opryskiwacze, które pozwalają na łatwe rozpylanie roztworu mającego za zadanie chronić nasze rośliny przed chorobami i szkodnikami. Więcej o naszej ofercie na stronie http://greenandjoy.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Decydując się na uprawę ogrodu, warto zadbać o to, aby wykorzystywane przez nas nasiona pochodziły ze sprawdzonego źródła. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że zakupione przez nas nasionka są dobrej jakości. Jeśli szukasz nasion, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego centrum ogrodniczego http://greenandjoy.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony http://greenandjoy.pl/galeria/, gdzie przygotowaliśmy galerię, w której prezentujemy niektóre z oferowanych przez nas artykułów i urządzeń. Zapraszamy Państwa także do zapoznania się z asortymentem, jaki przygotowała nasza hurtowania ogrodnicza. 
Photo

Post has attachment
Dokładamy starań, aby wszystkie zamówione przez Państwa towary były dostarczane w możliwie jak najkrótszym czasie. Szybka obsługa zamówień oraz indywidualne podejście do każdego z naszych klientów sprawiła, że świadczone przez nas usługi spotykają z uznaniem naszych odbiorców, co zaowocowało wieloma nagrodami oraz wyróżnieniami. Więcej informacji na stronie http://greenandjoy.pl/nagrody-i-wyroznienia/. 
Photo

Post has attachment
Chcesz zacząć przygotowania do wiosennych porządków i szukasz dobrej hurtowni narzędzi oraz artykułów ogrodniczych? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez hurtownię Green& Joy z Gdańska http://greenandjoy.pl/. Informujemy, że nasza hurtownia prowadzi również sprzedaż on-line. 
Photo

Post has attachment
Nasza hurtownia posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów ogrodniczych. Chcemy zapewnić Państwu kompleksowy wybór, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę produktową o nowe akcesoria. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://greenandjoy.pl/ i zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. 
Photo

Post has attachment
Proponujemy Państwu szeroki asortyment nawozów oraz środków ochrony roślin wiodących marek na rynku. Oprócz tego w przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo również opryskiwacze. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie naszej hurtowni z artykułami ogrodniczymi http://greenandjoy.pl/oferta/.
Photo
Wait while more posts are being loaded