Profile cover photo
Profile photo
Deco Glass Nowa Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Chcesz mieszkać blisko lasu, ale mieć też łatwy dojazd do centrum miasta? Na osiedlu Uroczysko Skotniki w Krakowie jest to możliwe. Z jednej strony piękne okoliczności przyrody, z drugiej szybko dotrzesz do centrum. Sprawdź szczegóły oferty nowych domów w Krakowie - http://www.domytyniecka.pl/budynek-a.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Marzy Ci się spędzanie zimowych wieczorów wraz z rodziną przy kominku? Na osiedlu Uroczysko Skotniki Twoje marzenie się spełni! W zaprojektowanych przez nas nowoczesnych domach znajdzie się miejsce na salon z kominkiem, przy którym przyjemnie będzie odpocząć. Zachęcamy do zapoznania się z opisem naszej inwestycji - http://www.domytyniecka.pl/budynek-a.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osiedle Uroczysko Skotniki w Krakowie w skuteczny sposób łączy nowoczesną architekturę i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Z osiedlem sąsiaduje piękny las, który zapewni ciszę i spokój mieszkańcom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domków jednorodzinnych w Krakowie - http://www.domytyniecka.pl/budynek-b.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta domów jednorodzinnych w Krakowie, zachęcamy do kontaktu. Umówimy się z Państwem na spotkanie, na którym zaprezentujemy wszystkie dostępne dwupoziomowe domy w Krakowie, pokażemy wizualizację wnętrz oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy - http://www.domytyniecka.pl/kontakt.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na osiedlu domów w Krakowie Uroczysko Skotniki znajdują się dwupoziomowe domy o powierzchni ponad 150 metrów kwadratowych. Jest to świetny dom dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Dom posiada ogród oraz przestronny garaż. Szczegółowy opis parteru i piętra znajdą Państwo na stronie internetowej - http://www.domytyniecka.pl/budynek-b.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferowane przez nas nowe domy w Krakowie mieszczą się na obrzeżach miasta, ale posiadają dobry dojazd do jego centrum. Dzięki temu możesz się cieszyć ciszą, spokojem oraz piękną okolicą, a jednocześnie mieć dobry dojazd do pracy w innych częściach Krakowa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://www.domytyniecka.pl/budynek-b.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded