Profile cover photo
Profile photo
Restauracja Receptura
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszej karcie barowej znajdziecie trunki z najwyższej półki. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną przez nas propozycją napoi alkoholowych dostępną na stronie: http://restauracjareceptura.pl/karta-barowa/. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości chętnie odpowiemy na wszystkie pytania telefonicznie. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lampka wina do posiłku jest wręcz wskazana. Pamiętajcie, aby wybrać wino czerwone zawierające antyoksydanty. Nie należy jednak przesadzać z ilością trunku, ponieważ jest kaloryczny. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://restauracjareceptura.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Macie dość tradycyjnych dań polskich? Chcielibyście spróbować potraw w zupełnie nowym wydaniu? W takim razie świetnie trafiliście! Bowiem nasza oferta to nowoczesne wydanie kuchni polskiej. Na stronie: http://restauracjareceptura.pl/ dostępne są dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy mężczyzna powinien pamiętać, aby choć raz na jakiś czas zabrać swoją ukochaną kobietę do eleganckiej restauracji. Dzięki temu zadbacie o swoje relacje, miło spędzicie czas i przede wszystkim skupicie uwagę tylko na sobie. Zachęcamy zatem wszystkich Panów, aby jeszcze dziś zaprosili swoją żonę czy dziewczynę do naszej restauracji. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://restauracjareceptura.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Restauracja RECEPTURA to miejsce, w którym możecie Państwo spróbować tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Dodatkowym atutem naszego lokalu jest przeszklona sala. Na stronie: http://restauracjareceptura.pl/ dostępne są dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego warto wybrać naszą restaurację? Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta, dlatego dbamy nie tylko o pyszny smak serwowanych potraw, ale i ich wygląd. Ponadto nasza kadra składa się z wykwalifikowanych osób, które wiedzą jak powinna prosperować profesjonalna restauracja. Zapraszamy! http://restauracjareceptura.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętajcie, że szkolenia to również doskonała okazja na miłe spędzenie czasu z pracownikami. Nie ma nic lepszego niż połączenie nauki z zabawą! Chętnie przygotujemy dla Was pyszne jedzenie, które jest nieodłącznym elementem konferencji i szkoleń. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://restauracjareceptura.pl/konferencje-i-szkolenia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pogrzeb to smutna ceremonia. Ostatnie pożegnanie zmarłego z pewnością dla nikogo nie jest miłe. Warto jednak pamiętać o obiedzie, podczas którego wspólnie z najbliższymi będziecie mogli powspominać zmarłego. Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca – zapraszamy. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://restauracjareceptura.pl/obiad-po-pogrzebie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odwiedzając naszą restaurację możecie liczyć na najwyższą jakość usług. Zatrudniliśmy przeszkolonych kelnerów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Nie tylko przygotujemy dla Was odpowiednio nakryty stół, ale i przyrządzimy pyszne dania. Nam warto zaufać! http://restauracjareceptura.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wspólne wyjście z rodziną na niedzielny obiad to doskonała okazja na rozmowy. Niestety w ciągu tygodnia wiele osób nie ma czasu spokojnie porozmawiać z najbliższymi. Dlatego zapraszamy Państwa na pyszny domowy obiad. Zapewniamy miłą atmosferę oraz konkurencyjne ceny. Więcej informacji dotyczących naszej działalności uzyskacie Państwo na stronie: http://restauracjareceptura.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded