Profile cover photo
Profile photo
Firma Usługowa DA-MAZ Daniel Mazurek
About
Firma Usługowa DA-MAZ Daniel Mazurek's posts

Post has attachment
Pracę w kuchni ułatwi i usprawni wózek transportowy. Z jego pomocą przeniesienie czy przewiezienie pojemników bądź naczyń nie będzie stanowiło problemu. Do Państwa dyspozycji oddajemy różne rodzaje wózków transportowych. To Państwo decydują, jakiej wielkości, czy z jakiego materiału mają być one wykonane. Zapraszamy: http://da-maz.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Przydatnym elementem wyposażenia kuchni jest okap. Pomoże on Państwu odprowadzić i oczyścić powietrze w kuchni. W naszej ofercie znajdą Państwo okapy o wielu funkcjach, różnym rodzaju wentylacji, sterowania i oświetlenia. Zapraszamy: http://da-maz.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo instalacje technologiczne. Zestaw takich urządzeń jest niezbędnym wyposażeniem budynku, który umożliwia przesył mediów: wody, gazu, prądu. Więcej informacji o nasze ofercie znajdą Państwo na stronie: http://da-maz.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Oferujemy Państwo szeroki wybór transporterów oraz przenośników. Nasze urządzenia wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na miłą obsługę, która doradzi w wyborze produktu. Zapraszamy: http://da-maz.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo poręczne i lekkie kraty nagrobne, które służą jako stelaż do układania wieńców i kwiatów nad grobem, po opuszczeniu trumny. Poza tym w naszym asortymencie dedykowanym dla zakładów pogrzebowych, znajdą Państwo katafalki, postumenty, mównice i wiele innych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://da-maz.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Jeżeli chcą Państwo uwznioślić obudowę grobu, to najlepszym, proponowany przez nas rozwiązaniem, jest osłona grobu. Stała i estetyczna o najróżniejszych wzorach umożliwi ustawienie wieńców i kwiatów na grobie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofert: http://da-maz.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Znalezienie odpowiedniego wyposażenia dla prosektorium nie jest prostą sprawą. Specjalistyczny ekwipunek, tj. wózki do transportu trumien, przewozu zwłok czy stół balsamacyjny bądź skrzynie na trumny to towary deficytowe, które na szczęście, z myślą o Państwa potrzebach, posiadamy w ofercie. Zapraszamy! http://da-maz.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Laboratoria i gabinety weterynaryjne wyposażamy w specjalistyczne stoły, szafki, półki oraz wózki i witryny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, szybką dostawę. Zapewniamy, że dostępne w naszej ofercie meble i urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, że nie tylko są one funkcjonalne, ale również podnoszą estetykę gabinetu. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony: http://da-maz.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Nasza firma prowadzi sprzedaż szaf magazynowych. Ich solidne wykonanie, najwyższa jakość materiałów z jakich zostały stworzone, jak również szeroki wybór – dostosowany do Państwa potrzeb to tylko niektóre z licznych pozytywnych cech, jakie wpłynęły na satysfakcję z ich zakupu przez naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://da-maz.pl/oferta/
Photo

Post has attachment
Myślą Państwo o założeniu własnego biznesu, np. w branży gastronomicznej? W takim razie na pewno znajdą się Państwo w sytuacji, w której nadejdzie czas na wyposażenie pomieszczeń w meble gastronomiczne. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór asortymentu, w tym: stoły ze stali nierdzewnej, okapy, zlewy czy inne niezbędne do tego typu pracy urządzania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: http://da-maz.pl/oferta/
Photo
Wait while more posts are being loaded