Profile cover photo
Profile photo
Biuro Rachunkowe Jadwiga Brzóska
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Czy szukacie Państwo profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w doradztwie w zakresie optymalizacji podatkowej? Z naszych usług skorzystało już wielu Klientów, którzy są w pełni usatysfakcjonowani. Każdego dnia zdobywamy cenne doświadczenie, które odzwierciedla najwyższa jakość usług. Od początku naszej działalności ukierunkowani byliśmy na usatysfakcjonowanie Klientów, zapraszamy! http://www.biurobrzoska.pl/
Photo

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, że każdy podatnik, który dokonuje zapłaty podatku za pomocą ryczałtu ewidencjonalnego zobowiązany jest do prowadzenia ewidencji przychodu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów chętnie podejmiemy się prowadzenia ewidencji dla ryczałtowców. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.biurobrzoska.pl/. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się w przygotowywaniu bilansów finansowych. Oferujemy również profesjonalne usługi dotyczące biznesplanów. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, aby uzyskać dodatkowe informacje: http://www.biurobrzoska.pl/. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Specjalnie dla Państwa na stronie: http://www.biurobrzoska.pl/ znajdują się dokumenty do pobrania. Już dziś możecie zapoznać się z przykładowymi umowami. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się w kontrolowaniu ksiąg przychodów oraz rozchodów. Oferujemy również profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące windykacji z kontrahentami. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://www.biurobrzoska.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy chcielibyście Państwo, abyśmy odebrali w Waszym imieniu dokumenty? A może nie macie czasu osobiście załatwić spraw rachunkowych? Dla nas to żaden problem! Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, aby uzyskać dodatkowe informacje: http://www.biurobrzoska.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Cechuje nas przede wszystkim nowoczesność i kreatywność. Łamiemy wszystkie stereotypy związane z biurem rachunkowym. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, profesjonalizm oraz terminowość. Wasza satysfakcja jest priorytetem naszej działalności! http://www.biurobrzoska.pl/                                                
Photo

Post has attachment
Czy chcielibyście Państwo otworzyć własną działalność gospodarczą? Nie wiecie od czego właściwie zacząć? W takim razie skontaktujcie się z nami! Po dokładnej analizie chętnie pomożemy w wybraniu odpowiedniej formy prawnej Waszej działalności. Ponadto przeprowadzamy bilanse finansowe. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.biurobrzoska.pl/                                                 .
Photo

Nasze biuro rachunkowe ma bardzo atrakcyjną lokalizację. Mieścimy się w centrum Olsztyna, nieopodal Ratusza. Dokładne dane teleadresowe znajdziecie na stronie internetowej http://www.biurobrzoska.pl/. Zapraszamy.

Post has attachment
Prowadzenie działalności to trudne zadanie. Jest się odpowiedzialnym za bardzo wiele spraw. Warto więc rozważyć współpracę z biurem rachunkowym. Informacje na nasz temat znajdziecie na stronie internetowej http://www.biurobrzoska.pl/.
Wait while more posts are being loaded