Profile cover photo
Profile photo
Kabukcu / Akyel iç ve dış tic. a.ş
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Fıstık, Ceviz, Badem, Fındık, Kayısı, Şeftali Kabukları Satışı
Ön Bilgi, Sipariş ve Fiyatlar için lütfen telefon yada mail yolu ile iletişime geçiniz.

Post has attachment

Post has attachment
Ürünlerimizin satışını aktif olarak #Malatya, #Elazığ, #Maraş, #Urfa, #Antep, #Adıyaman, #Tunceli, #Bingöl, #Mardin illerinde gerçekleştirmekteyiz. #Türkiye’nin her yerine Badem Kabuğu satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

Post has attachment
Ürünlerimizi aktif olarak #Muş, #Adana, #Elazığ, #Gaziantep, #Erzurum, #Erzincan, #Giresun ve #Bingöl illeri için öncelikli olarak temin etmekteyiz. #Türkiye’nin tüm illerinde ceviz kabuğu satışı gerçekleştirmekteyiz.

Siparişleriniz ve ön bilgi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

#Ceviz #Kabuğu #Siparişi

Post has attachment
#Fıstık , #Ceviz, #Badem, #Fındık, #Kayısı, #Şeftali Kabukları Satışı

Katı yakıt ihtiyaçlarınızı karşılarken lütfen bizlerden bilgi alıp, hangi ürünün sizler için daha faydalı olabileceğini öğrenip, #tasarruf konusunda bir adım öne geçebilirsiniz.

Post has attachment
#Trabzon, #Rize ve #Giresun illerinde üretimi gerçekleştiren fındık hasat zamanı fabrikalarda kırılıp, içi yemek için kabuğu ise katı yakıt olarak kullanılmaktadır.
Satışını gerçekleştirdiğimiz fındık kabuğu ürünü aktif olarak #Adıyaman, #Malatya, #Tunceli, #Siirt, #Mardin, #Şanlıurfa,#Hatay, #Batman illerinde değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Ayrıca Türkiye’nin tüm illerine #fındık #kabuğu göndermekteyiz. Detaylı bilgi için yukarıda belirtilen mail adresinden yada cep telefonu numarasından bizler ile #iletişim kurabilirsiniz. Ön bilgi ve fiyat teklifi için her daim bizlere ulaşabilirsiniz.

Post has attachment
Dünyanın kayısı ihtiyacının yaklaşık olarak  %60’ını kapsayan Malatya ve Baskil kayısıları çekirdeklerinden ayrıştırılıp, fabrikada işlendikten sonra çekirdek kısmı ve kabuğu ayrılmaktadır. Çekirdek gıda ve sağlık alanlarında kullanılır iken, kayısı çekirdeği kabuğu katı yakıt olarak ve kozmetik, silah sanayii, metal sanayii ve kimya sektörlerinde aktif olarak kullanılmaktadır.

Kayısı çekirdeği kabuğu ürünümüzü Kayseri, Düzce, İzmir, Antalya, Mersin, Van, Erzincan, Bingöl illerinde aktif olarak müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Türkiye içi tüm illere uygun fiyatlı olarak kayısı çekirdeği kabuğu sevkiyatı yapmaktayız.

Post has attachment
Üretilen şeftali ürünlerinin  meyve sularında kullanımı sonucu çekirdeği için kimya sanayiinde kabukları ise katı yakıt olarak kullanılmaktadır. Bir çok alanda ve besi çiftliklerinde, sanayi tesislerinde aktif katı yakıt olarak kullanılmaktadır. Şeftali çekirdeği kabuğu ürününü aktif olarak Erzincan, Kars, Artvin, Gaziantep, Adana, Malatya ve Adıyaman illerinde müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca Türkiye’de tüm illerine satışını gerçekleştiriyoruz.

Post has attachment
Ceviz
Kabuğu ve Çevreye Etkisi
Yakıt ve yakacak sektöründe yerini alan Ceviz  Kabuğu bir çok alternatif yakacak arasında hem çevresel sebeplerden dolayı hem de ekonomik olması herkes tarafından tercih edilmesini sağladı. Ceviz Kabuğu işlenildikten sonra çuvallanarak satışı hazırlanır , istenen adres sevkiyat ve nakliyesi tarafımızca yapılmaktadır.Detaylı bilgi ve toptan fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Post has attachment
Fındık Kabuğu ve Çevreye Etkisi
Yakıt ve yakacak sektöründe yerini alan fındık kabuğu bir çok alternatif yakacak arasında hem çevresel sebeplerden dolayı hem de ekonomik olması herkes tarafından tercih edilmesini sağladı. Fındık kabuğu işlenildikten sonra çuvallanarak satışı hazırlanır , istenen adres sevkiyat ve nakliyesi tarafımızca yapılmaktadır.Detaylı bilgi ve toptan fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.
Wait while more posts are being loaded