Profile cover photo
Profile photo
Акваполімер Інжиніринг
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Використання листового пластику для виробництва резервуарів та каналізаційних очисних споруд MakBox. https://aquapolymer.com.ua/uk/content/polipropilen-ta-yogo-vykorystannya-pry-budivnyctvi-ochysnyh-sporud
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Екофорум Львів 2017 Lviv Eco-Forum У Львові 5-6 жовтня на стадіоні Арена Львів, за ініціативи ЛМКП «Львівводоканал» Асоціації водоканалів України та за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів відбувся міжнародний екологічний форум ״Вода та Енергія״.
Тут представниками водоканалів, органами державної влади та представниками бізнесу європейський досвід реорганізації ринку комунальних послуг, шляхи та можливості модернізації каналізаційних очисних споруд, шляхи та можливості залучення іноземних кредитів у комунальне господарство, технологічні інновації у сфері охорони довкілля, та інші питання пов’язані з екологічними проблемами сьогодення.
Важливе місце відвели україно-польській співпраці, зокрема можливість підтримки українських проектів польським Фондом охорони довкілля і водного господарства.
Також було підписано меморандуму про співпрацю між Львівською міськрадою, ЛМКП «Львівводоканал» та Національним фондом охорони довкілля і водного господарства Республіки Польща під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України, що неодмінно призведе до модернізації каналізаційних очисних споруд міста Львова.
Еко форум 2017 на Арені Львів відкрив особисто міський голова Львова Андрій Іванович Садовий, із Києва до Львова приїхав Заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо.
Стенд компанії компанії Акваполімер Інжиніринг відвідали Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації ві Руслан гречаник та Начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич. Наша компанія цього року презентувала на виставці новий автоматичний жироуловлювач MakBoxFat-15 #очисніспоруди, що можна використовувати, як перед очистку на жиркомбінатах, молокопереробних підприємствах та нові дискові та трубчасті аератори компанії OTT Group в-ва Німеччини.
PhotoPhotoPhotoPhoto
07.10.17
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded