Profile cover photo
Profile photo
Scan Anida Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Wszawica to choroba powszechna, o której wciąż mało się mówi. Narażone są na nią szczególnie dzieci uczęszczające do szkoły. Pasożyty bytujące na owłosionej skórze głowy są groźne dla zdrowia i szybko przenoszą się na inne osoby. Na wszawica-sora.pl/ poznasz skuteczne sposoby walki z nimi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Preparaty lecznicze SORA są dostępne na wyciągnięcie ręki! Mogą je Państwo nabyć w aptekach bez recepty, a także w wybranych drogeriach. Ze szczegółową listą wszystkich miejsc, w których można kupić szampony oraz pozostałe preparaty, mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie: http://wszawica-sora.pl/dystrybucja/. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że wszawica nie jest wyłącznym problem osób żyjących w niehigienicznych warunkach. Ta choroba pasożytnicza może spotkać tak naprawdę każdego z nas, gdyż wszy bytują tak samo w środowisku zaniedbanym, jak i czystym. W dużych skupiskach ludzi pasożyty doskonale radzą sobie z przemieszczaniem się na kolejnych żywicieli. Obawiasz się wszawicy? Zadbaj o odpowiednią profilaktykę i zaopatrz się w preparat zapobiegający tej chorobie: http://wszawica-sora.pl/profilaktyka-wszawica/sora-protect/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli dotyczy Państwa problem wszawicy, chcielibyście zasięgnąć więcej informacji na temat tej choroby pasożytniczej i poznać skuteczne oraz bezpieczne sposoby na wszy, zapraszamy na naszego bloga: http://wszawica-sora.pl/blog/. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji, między innymi jak rozpoznać i wyleczyć wszawicę, a także jak się przed nią chronić. Serdecznie zachęcamy do lektury!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szkolne wycieczki grupowe to świetna zabawa w gronie rówieśników. Niestety są to też warunki sprzyjające zarażeniu się wszawicą. Jeśli jedno z dzieci posiada te pasożyty, istnieje duże prawdopodobieństwo, że po wyciecze wszystkie z nich wrócą do domu z niechcianym towarzyszem. Warto wtedy posiadać środki na wszawicę, które nie tylko zwalczą problem u dziecka, ale też zapobiegną rozprzestrzenianiu się pasożyta wśród pozostałych domowników. http://wszawica-sora.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Płyn Sora rekomendujemy niezależnie od tego, czy szukają Państwo preparatu do walki z wszawicą dla dzieci czy też osób dorosłych. Oferowany przez nas środek leczniczy jest na tyle bezpieczny, że mogą po nie sięgać również kobiety w ciąży oraz matki karmiące. Szczegółowe informacje o leku udostępniamy na stronie: http://wszawica-sora.pl/informacje-o-leku/sora-z-dimetikonem/. Stosowanie wyrobów medycznych SORA to pewność wygranej w walce z wszawicą!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo, gdzie można nabyć środki na wszawicę Sora? Bez obaw, są one ogólnodostępne. Nasze preparaty lecznicze w postaci szamponu, płynu czy sprayu profilaktycznego do codziennego stosowania otrzymacie w każdej aptece bez recepty. Jak zawsze przed użyciem nowego produktu, zachęcamy do zapoznania się z ulotką, gdzie zamieszczone zostały najważniejsze informacje oraz szczegółowe wskazania dotyczące stosowania. http://wszawica-sora.pl/dystrybucja/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszawica? Z preparatami SORA szybko pozbędziesz się tego problemu! Proponujemy szampon leczniczy Sora Forte oraz płyn z dimetikonem. W zapobieganiu wszawicy sprawdzi się Sora Protect w aerozolu, który doskonale chroni przed nawrotem choroby. Wszystkie preparaty Sora są przebadane dermatologiczne. http://wszawica-sora.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z naszej strony internetowej: http://wszawica-sora.pl/ mogą Państwo pobrać darmowy informator poświęcony problemowi wszawicy. Znajdują się tam informacje dotyczące nie tylko tej choroby pasożytniczej, ale też wiele ciekawostek, mitów i faktów związanych z samymi pasożytami. Gorąco zachęcamy do zapoznania się publikacją.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferowany przez nas SORA Płyn z dimetikonem nie zawiera insektycydów, czyli środków owadobójczych. Jego działanie opiera się na zastosowaniu specjalnego syntetycznego oleju polimetylosilikonowego, którego zadaniem jest wniknięcie w aparat oddechowy pasożytów i uniemożliwienie im oddychania. Do płynu dołączony jest specjalistyczny szampon. Więcej informacji o leku znajdą Państwo tutaj: http://wszawica-sora.pl/informacje-o-leku/sora-z-dimetikonem/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded