Profile cover photo
Profile photo
INTERRAM
About
Posts

Post has attachment
Produkujemy różnego rodzaju kotwy. Strunowe, strunowe iniekcyjne, a także wklejane. Kotwy strunowe są bardzo pomocne przy poprawie warunków utrzymania wyrobisk w strefie ciśnienia eksploatacyjnego, na skrzyżowaniach wyrobisk korytarzowych i eksploatacyjnych w przemyśle górniczym. Szczegółowa charakterystyka techniczna różnego rodzaju kotew znajduje się na stronie: http://www.interram.pl/kategorie/kotwy-strunowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Śruby rzymskie, czyli inaczej śruby napinające znajdują zastosowanie w górnictwie, budownictwie i innych technicznych dziedzinach. Produkujemy śruby o różnych końcówkach: prostych, widełkowych, a także typu ucho (oko). Oferujemy je w kolorach czarnym i ocynkowanym, w zakresie od M 10 do M 30. Jeśli chcą Państwo zobaczyć, jak prezentują się wykonane przez naszą firmę śruby rzymskie, zapraszamy na naszą stronę: http://www.interram.pl/kategorie/sruby-rzymskie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grzejnik Faviera, to produkt z rur stalowych ożebrowanych. Ten rodzaj grzejnika z powodzeniem stosowany jest do ogrzewania hal fabrycznych, magazynów, garaży, ale również domów jednorodzinnych. Zajmujemy się produkcją trwałych, estetycznie wykończonych i funkcjonalnych grzejników Faviera. Jeśli zainteresował Państwa ten lub inny nasz produkt, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.interram.pl/kategorie/grzejniki-faviera.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Komponenty mechaniczne dla gałęzi przemysłu motoryzacyjnego, hutniczego, a także budowlanego produkujemy na podstawie dokumentacji i wzorów dostarczonych nam przez Klienta zamawiającego usługę. Produkujemy wyroby z najwyższą starannością, dokładnie i rzetelnie. W razie konieczności służymy fachowym doradztwem i wiedzą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Firmą: http://www.interram.pl/kategorie/uslugi-na-podstawie-dokumentacji-klienta#.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby jak najlepiej odpowiedzieć na rosnące wymagania Klientów i rynku, firma Interram Romuald Kubiczek nieustannie się rozwija. Naszym Klientom oferujemy produkty najwyższej jakości, a oferta artykułów metalowych stale się poszerza. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami i urządzeniami do obróbki skrawaniem i obróbki plastycznej. W 2004 roku wdrożyliśmy system Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. O naszej firmie mogą Państwo przeczytać na stronie: http://www.interram.pl/kategorie/o-nas.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą działalnością, zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą stroną. W zakładce „Galeria” mogą Państwo obejrzeć nasze dotychczasowe realizacje. Prezentujemy między innymi śruby hakowe, śruby rzymskie, strzemiona do obudowy z kształtownika oraz wiele innych interesujących produktów najwyższej jakości. Zapraszamy do obejrzenia Galerii naszych zdjęć na stronie: http://www.interram.pl/kategorie/galeria.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy producentem grzejników z rur stalowych ożebrowanych (faviera), które połączone w zestawy, stanowią doskonałe elementy grzejne znajdujące zastosowanie w ogrzewaniu, w szczególności hal fabrycznych, magazynów, garaży, ale również domów jednorodzinnych. http://www.interram.pl/kategorie/grzejniki-faviera
Add a comment...

Post has attachment
Znajdujące się w naszej ofercie srzemiona do obudowy z kształtownika KS/KO-21 odmiany W-M27(TH21) stosowane są do łączenia i wzmacniania łuków korytkowych ociosowych i stropnicowych odrzwi trójdzielnych wyrobisk korytarzowych w podziemnych zakładach górniczych. http://www.interram.pl/kategorie/strzemiona-th-21
Add a comment...

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom zapewniamy również doradztwo technologiczno-konstrukcyjne w zakresie obróbki materiałów, parametrów obróbki skrawaniem i obróbki cieplnej. Zapraszamy do współpracy z Interram! http://www.interram.pl
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie produkowane przez nas elementy wykonywane są z najwyższą dokładnością przy użyciu materiałów własnych oraz powierzonych przez Klienta. Szczegółowe informacje dotyczące naszych usług znajdują się na stronie internetowej: http://www.interram.pl
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded