Profile cover photo
Profile photo
PATIO
About
Posts

Post has attachment
Public
Wybór dobrych drzwi wejściowych do mieszkania powinien być przemyślaną decyzją. Drzwi muszą być trwałe, funkcjonalne, a także estetyczne. Firma Patio ze Szczecina poleca różnego typu drzwi: wewnętrzne, zewnętrzne, przeciwpożarowe, antywłamaniowe i akustyczne. Dysponujemy drzwiami drewnianymi i stalowymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie - http://patio-okna.com/oferta/drzwi-zewnetrzne-do-mieszkan/.

Post has attachment
Public
Działamy na rynku już od ponad 15 lat. Specjalizujemy się w branży stolarki budowlanej wykonywanej indywidualnie według potrzeb Klienta. Odnosimy sukcesy nie tylko na rynku krajowym. Cieszymy się dobrą opinią również w licznych krajach europejskich, gdzie wykonujemy wiele realizacji. Zachęcamy do współpracy - http://patio-okna.com/oferta/.
Photo

Post has attachment
Public
Okna skandynawskie, w odróżnieniu od okien otwieranych do wewnątrz w systemie Euro, otwierane są na zewnątrz. Daje to dodatkową przestrzeń w budynku i umożliwia zagospodarowanie parapetów. Okna tego typu odznaczają się smukłą konstrukcją i wyjątkową elegancją. Polecamy - http://patio-okna.com/oferta/okna-skandynawskie-otwierane-na-zewnatrz/.
Wait while more posts are being loaded